מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות עץ דגלס במחיר משתלם

עץ הדגלס חזק וגמיש כאחד ומתאים לבנייה של פרגולות עץ בגינה ובחצר, דרך פרגוליין ניתן להזמין את בנייה של פרגולה מותאמת אישית מעץ דאגלס פיר.

למה להזמין דרך אתר פרגוליין?

באמצעותנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר.
עובדים אך ורק עם מתקינים ויצרני פרגולות איכותיים.
מגוון עיצובים ייחודים בכל הגדלים.
ניתן לקבל שירות בכל חלקי הארץ.

קצת על עץ הדאגלס

מקורו של עץ הדגלאס פיר הוא בצפון אמריקה, בחוף המערבי של קנדה ומערב אירופה צבע העץ הוא אדמדם ובגוון חום, העץ חזק מאוד ועם זאת אלסטי בצורה מדהימה, הקושי העיקרי בעבודה עימו לבניית פרגולות היא ניסור בשל חוזקו האדיר, הדגלס בהחלט מתאים לבנייה של פרגולות והוא זול באופן יחסי בשל גדילתו המהירה (בטבע). יתרון נוסף של העץ הוא עמידות במשקלים גדולים ולכן מתאים לפרגולות, גגות ומשטחי רצפה (דקים) באזורי תעשייה.

יתרונות בניית פרגולה עם עץ דגלס פיר

חוזקו האלסטי מאפשר בנייה של פרגולות וגם של בתי עץ עם יסודות חזקים ויציבים, המראה הדקורטיבי שלו נותן נפח משמעותי מבחינה עיצובית וניתן לבנות פרגולה בעלת מפתח רחב יותר (פחות עמודים), דוגמא נוספת לכך היא הפרגולה התלויה אשר משתמשת בשני עמודים בלבד ובשל החוזק של הדגאלס פיר אפשר להחסיר בעמודים וליצור מפתח גדול יותר זהו יתרון ענקי! בנוסף לכך יש צבע מאוד ייחודי ומראה טבעי.

תוספת עיצובית לכל גינה וחצר

מעבר לכך שפרגולה היא מחסה מפני שמש וגשם, יש לה את הלוק המתאים אשר משתלב בצורה נהדרת עם הטבע, משהו עם העץ, הירוק ולעיתים האבן גורמים למראה פסטורלי אשר משדרג כל גינה! תוכלו לראות תמונות בגלרייה שלנו ולהבין למה אנחנו כלכך "מתלהבים" מהשילוב הנהדר.
לשבת בצל

שיטת השוואת המחירים, חוסכת כסף.

לא רק בתחום העץ, אלא בכל תחום כאשר עושים עבודת חקר אמיתית ומקבלים כמה הצעות מחיר, כבר יש לכם מושג על מה אתם מדברים וידע נוסף בתחום, מה שבסופו של דבר יכול לגרום להבנה נכונה באיזה מוצר אתם בוחרים וכמה הוא צריך לעלות, מה שאנחנו מנסים להסביר בשורה התחתונה היא שלא רק כסף נחסך כאן אלא קבלת מידע חיווני הוא בהחלט משהו שצריך על מנת להגיע לתוצאה טובה באמת, אם אתם רוצים להתחיל לקבל הצעות מחיר פנו כעת אל נציג של פורטל פרגוליין והתחילו לבצע השוואת מחירים.