קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולת רעפים

מחפש בעל מקצוע לבניית פרגולה עם גג רעפים? בין אם הפרגולה עשויה מעץ או אלומיניום שילוב רעפים הוא פתרון נהדר המונע חדירת גשמים ומפחית את עוצמת החום באזור המוצל, לקבלה של הצעות מחיר מגוונות - פנה אל "פרגוליין" כעת.

שדרוג משמעותי, פרגולת רעפים

תארו לעצמכם כמה המרפסת שלכם יכולה הייתה להשתדרג, אילו רק הייתם מוסיפים לה פריט שהיה גורם לישיבה בה להיות מפנקת, נוחה, מזמינה ונעימה הרבה יותר. בנייה של פרגולה עם גג רעפים יכולה להפוך כל דירה רגילה לבית יוקרתי, לפחות מבחינת המראה, אבל ישנם כמה דברים חשובים שעליכם לחשוב עליהם, לפני שתזמינו אנשי מקצוע שיחלו בבנייה אצלכם. פרגוליין עוסקת במתן שירותי פתרונות הצללה ועבודות עץ בכל רחבי הארץ, ונמצאת בקשר עם מיטב בעלי המקצוע ומסיבה זו יכולה לסייע לכם למצוא את האנשים המתאימים שיתקינו פרגולה רעפים אצלכם, בזמן המתאים לכם ובמחיר מעולה ומשתלם.

למה בכלל צריך פרגולה?

אין ספק שלפעמים אתם, בני המשפחה והאורחים שלכם רוצים לשהות בחוץ ביחד אבל בו בעת להרגיש כמו בבית, במיוחד כשיש מזג אויר נעים בחוץ. היא יכולה להעניק תחושה אינטימית ומקרבת, ועם זאת גם פתוחה ומאפשרת להיות קרובים אל הטבע. פרגולה למרפסת שמש מבלי להפוך אתה לחדר, והמראה המתקבל הוא כמו של בית נופש ייחודי במראהו. ישנה אפשרות אפילו לבנות פרגולה תלויה ללא קירות, ובכך לייצר מעין גג עבור מקומות כמו חניה או מרפסות בבית מסוימים.

יתרון הגנה מפני גשמים וקרני השמש

פרגולות עם גגות רעפים מהוות שלב אחד גבוה יותר מבחינה עיצובית, זאת כיוון שלרעפים מלבד היתרון הברור של הגנה מפני שמש וגשם, יש יתרון נוסף והוא הוויזואליות היפה. פרגולה רעפים יכולה להשתלב בכל בית, בחצר או במרפסת, ולאפשר לילדי הבית לשחק בחוץ כשהם מוגנים מפגעי מזג האוויר, ולמבוגרים מאפשרת לשבת ולשתות קפה בנחת מבלי לוותר על אף פיסה של נוף.


גגות רעפים

מה מחיר פרגולה עם רעפים והאם ניתן להוזיל אותו?

ככלל חשוב שתדעו כי מחיר פרגולה הוא מאוד דינמי ויכול לנוע בטווחים משתנים של מחירים. מחיר של בניית פרגולה מושפע מכמה גורמים, ביניהם:
1. גודלה וכמות החומר שיש להשתמש בו.
2. סוג חומר הגלם: מתכת, עץ או שילוב של שניהם.
3. סוג: תלויה, עם רעפים, חשמלית ועוד התאמות.
פרגוליין יכולה למצוא עבורכם עד שלושה בעלי מקצוע העוסקים בבניית פרגולות מכל הסוגים, שיכולים להביא את החזון שלכם למציאות ולהפוך את החצר שלהם לנפלאה בזכות בנייתה של פרגולה יפהפייה וכמובן בטיחותית. תוכלו לבחור את הצעת המחיר המשתלמת עבורכם, וכך לעמוד בתקציב שאותו הגדרתם לעצמכם שיהיה מיועד לפרויקט הזה. חשוב לוודא כי האנשים שיגיעו לביתכם יהיו בעלי ניסיון ויעשו עבודה איכותית, ואת זה פרגוליין מבררת עבורכם מראש.