קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה לבנה מעץ

מעוניין בפרגולת עץ בצבע לבן? תוכל למצוא אצלנו פרגולה לבנה בעלת מראה יוקרתי המשולבת עם גג במבוק או מעץ גושני צבוע לבן בעל עיצוב ייחודי, נקי וקלאסי במחירים מפתיעים מאוד! פנה אל פרגוליין לפרטים נוספים!

שילוב הפרגולה כחלק מעיצוב הבית 

כמעט בכל בית בעל חצר או מרפסת נראה עומדת נינוחה או תלויה פרגולה, לרוב אלו בנויות עם גג שתי וערב ופתוחות שיכנס אוויר ושתהיה אפשרות לסגור ע״ אמצעים שונים בעת הצורך ולה שני שימושים אפקטיביים, השימוש הראשון הוא דקורטיבי עיצובי, מעין המשך לבית המקנה לו אווירה של כפר.

 

השימוש השני הוא הצללה, אתם יושבים בשעות הצהריים או בין ערביים אז שיהיה לכם מוצל קלות, אוורירי ונעים, כיום היא משמשת כחלק בלתי נפרד מהעיצוב של ביתכם ועל כך עלייה להראות גם בהתאם, אם הבית שלכם מתוכנן ומעוצב בסגנון מודרני בגוונים בהירים, שילוב של פרגולה לבנה ללא ספק יכול להשלים את נראות ביתכם.

 

פרגולת עץ בצבע לבן

מאיזה עץ כדאי לבנות פרגולות לבנות?

אנו רואים היום שני חומרי גלם עיקריים מהם עשויה פרגולה בצבע לבן הראשון הוא עץ האלון והשני הוא פרגולה מעץ הגושני כאשר הוא עץ דחוס וכבד וכך גם איתן יותר, בעל נוכחות המקנה אווירי כפרית וקל לצביעה בגוון בהיר, בנוגע לעיצוב של הנ״ל, מקובל לראות בזמן האחרון כי שילוב בין פרגולה מעץ לבן וגג במבוק משתלבים באופן מדהים וזאת בשל הגוונים הבהירים שלהם.

 

אם צבע לבן יהיה לכם בוהק מדי ולעתים כך הדבר, (תלוי בפגיעה של קרני השמש במקום, תלוי בשעה של היום, האם יש או אין הצללה טבעית וכיוון שלה צפון, דרום מזרח או מערב) ועדיין אתם מחפשים את האווירה הקלילה שצבע משרה, אז אולי יתאים לכם צבע שמנת, מומלץ לשלב דק מעץ לשבירת הצבע הלבן, תוכלו לראות מידע על מחיר בניית דק.

היתרון של הצבע הלבן על פני האחרים

כיום יש יתרון מהותי לצבע לבן ובכלל ניתן לראות שימוש בו באופן תדיר יותר והסיבות הן כי זה דווקא לא סטנדרטי, אלא קצת שונה עם דגש על עיצוב וכיאה לצבע לבן, גם פרגולה לבנה מקנה אווירה פתוחה יותר, מגילה את החלל, אווירה של נעימות והזמנה. במקרה של פרגולה עץ בצבע לבן יש להקפיד על התאמה חזותית לבית בין אם ליצור ניגוד או בין אם ליצור השלמה והתאמה כחלק מהמראה היוקרתי.

הקמת פרגולות עץ בצבע לבן עם "פרגוליין"

בניית פרגולה בצבע לבן עושים עם פרגוליין, לא סתם אנו הפורטל הגדול ביותר לנושא, אנו בפרגוליין חולשים על כל סוגי ההצללה ולא רק אם מדוברעל סוככים, פתרונות הצללה וכמובן פרגולות דקורטיביות. באתר שלנו תוכלו למצוא אינפורמציה רבה על הנושא, כך שתוכלו לקרוא ולקבל מושג לפני שאתם מחפשים בעל מקצוע, שימו לב שאנו חוזרים אליכם עם הצעות מחיר, כך שתוכלו להשוות מחירים. אז בנייה עושים עמנו, את תחזוקת הפרגולה הלבנה ניתן לעשות באופן עצמאי, תצטרכו להבין אם איזה שמן להשתמש ואם איזה חומר ניקוי להשתמש וכן הלאה, אפשרי לעשות זאת לבד ואפשר גם איתנו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

דואגים לכם למחיר זול מבלי לפגוע באיכות

חשוב שבעל המקצוע יהיה אמין מנוסה וכמובן ושרותי, אתם תמצאו אותם פה באתר. אנו דוגלים במתן שירות ברמה גבוהה ואמין. עוד שני אלמנטים חשובים שאנו עומדים מאחוריהם, הראשון, המחיר, אנחנו נציע לכם את המחיר הכי משתלם בשוק (ראו מחירון פרגולות) ואתם תבחרו את המתאים לכם, השני, אנו פרוסים בכל רחבי הארץ, כך שלא משנה איפה אתם מחפשים שירות אנו יכולים לספק לכם אותו, אנו דואגים למתן הצעות מרובות על מנת לבצע השוואה לחסוך בעלויות - כמו כן, דואגים לכם לחומרים איכותיים וצוות מקצועי הכולל מתקינים מורשים ומוסמכים בלבד!