קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה במבוק

במבוק משמש אותנו לא רק לבנייה של פרגולות אלא גם כשילוב לפרגולה מעץ למטרת כיסוי או קירוי בגדול עץ הבמבוק נותן לנו הצללה ודקורטיביות מושלמת.

האם ניתן לבנות פרגולה מעץ הבמבוק?

בנייה של פרגולה אך ורק באמצעות במבוק אינה אפשרית, ז"א היא כמובן אפשרית אך לא ביטחותית אינה עומדת בתקן, מה שכן אפשר לעשות זה לבנות פרגולה מעץ לגינה ולבצע כיסוי באמצעותו החל "מרגלי הפרגולה" ועד לקירוי מלא של הגג, ישנם כמה סוגים של עצי במבוק המגיעים בעובי שונה, כאשר הדקים יותר משמשים לנו לקירוי והצללה והעבים יותר משמשים ככיסוי את מוטות העץ למראה דקורטיבי יפה ומושלם, אשר לא מבייש שום גינה!

 

פרגולה מבמבוק

כמה יעלה לבנות פרגולה מבמבוק?

הכל תלוי בגודל הפרגולה ועד כמה תרצו להשתמש בעץ הבמבוק לקירוי וכיסוי, כאשר ישנם כאלו המשלבים רק את הגג וכאלו רק את העמודים או גם וגם, זהו עץ  שהוא יקר בשל היבוא שלו ומנגד חייבים לזכור כי משתמשים בכמה סוגי עצים על מנת להקים פרגולה כזו, אפשר לרכוש עץ אלון ולשלב אותו עם במבוק או סוגי עצים אחרים, כמובן שהמחיר והעלות משתנה על פי סוג העץ וכמה תשלבו את הבמבוק בפרגולה שלכם, לצפייה בכלל המחירים - עברו למחירון הפרגולות של "פרגוליין".

אפשרויות העיצוב בלתי נגמרות!

כאשר בוחרים להשתמש בעץ הבמבוק לעיצוב הפרגולה יש לנו המון אפשרויות נפלאות, כמו למשל בנייה של גדר תואמת בגינה, הקמת ריצוף תואם במקרים רבים יהיה דק ושילוב בין הצבעים השונים אשר משתלבים היטב עם החומר הקליל והססגוני, לדוגמא שילוב של פרגולה לבנה איתו יכול להיות נקי וקלאסי וכן הלאה, ניתן לראות המון דוגמאות ותמונות באתר, מעבר לכך אנו ממליצים לכם להתייעץ עם נציג מטעם פרגוליין על התאמה ושילוב של חומרים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מדוע כדאי להזמין פרגולת במבוק דרכנו?

מחיר של במבוק בין אם הוא לצרוך קירוי או הצללה כחלק מפרגולה הוא ללא ספק יקר וקשה לייבוא, כיום ללא ספק אפשר למצוא לא מעט חיקוים זולים בשוק של קנה סוף וחלקם גם סינטטים, אך אם אתם רוצים את המוצר הטוב והאמיתי, רצוי להזמין ממקור איכותי, אך מה נעשה עם המחיר המפורז? ב"פרגוליין" אתם תוכלו לקבל הצעות מחיר מרובות של כמה נותני שירות ומתקיני פרגולות אשר ישמחו לספק לכם את הצעתם, אנו מאמינים כי אם תבצעו השוואה בינהם תוכלו לקבל את המחיר המושלם מבלי לפגוע באיכות המוצר אותו אתם רוכשים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה