קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה במבוק

במבוק משמש אותנו לא רק לבנייה של פרגולות אלא גם כשילוב לפרגולה מעץ למטרת כיסוי או קירוי בגדול עץ הבמבוק נותן לנו הצללה ודקורטיביות מושלמת.

האם ניתן לבנות פרגולה מעץ הבמבוק?

בנייה של פרגולה אך ורק באמצעות במבוק אינה אפשרית, ז"א היא כמובן אפשרית אך לא ביטחותית אינה עומדת בתקן, מה שכן אפשר לעשות זה לבנות פרגולה מעץ לגינה ולבצע כיסוי באמצעותו החל "מרגלי הפרגולה" ועד לקירוי מלא של הגג, ישנם כמה סוגים של עצי במבוק המגיעים בעובי שונה, כאשר הדקים יותר משמשים לנו לקירוי והצללה והעבים יותר משמשים ככיסוי את מוטות העץ למראה דקורטיבי יפה ומושלם, אשר לא מבייש שום גינה!

 

פרגולה מבמבוק

כמה יעלה לבנות פרגולה מבמבוק?

הכל תלוי בגודל הפרגולה ועד כמה תרצו להשתמש בעץ הבמבוק לקירוי וכיסוי, כאשר ישנם כאלו המשלבים רק את הגג וכאלו רק את העמודים או גם וגם, זהו עץ  שהוא יקר בשל היבוא שלו ומנגד חייבים לזכור כי משתמשים בכמה סוגי עצים על מנת להקים פרגולה כזו, אפשר לרכוש עץ אלון ולשלב אותו עם במבוק או סוגי עצים אחרים, כמובן שהמחיר והעלות משתנה על פי סוג העץ וכמה תשלבו את הבמבוק בפרגולה שלכם, לצפייה בכלל המחירים - עברו למחירון הפרגולות של "פרגוליין".

 

אם בכל זאת תרצו לקבל הערכת מחיר באשר לעלות של קירוי לפרגולה במבוק, נוכל להגיד כי המחיר נע ברוב המקרים בטווח העלויות שבין 100 ל-200 ש"ח למטר.

 

מחיר קירוי פרגולה באמצעות במבוק

מחיר קירוי פרגולה באמצעות במבוק: 150 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

יתרונות מרכזיים של פרגולות עם כיסוי במבוק

היתרון הראשון הוא שהבמבוק משתלב בצורה נהדרת עם בסיס הפרגולה ומספק מראה כפרי וחמים. היתרון השני הוא שאפשר להשיג את קני הבמבוק כמעט בכל אורך רצוי ומדובר בחומר גלם מצוין שמחירו אינו גבוה במיוחד וזאת מאחר ועץ הבמבוק צומח במהירות.

 

שימוש בבמבוק הוא פתרון "ירוק" הרבה יותר משימוש בעצים אחרים מאחר והוא גדל וצומח כל הזמן ואין מחסור בו, כמו שקיימים לעיתים בעצים אחרים שמשמשים לבניית פרגולות.

אפשרויות העיצוב בלתי נגמרות!

כאשר בוחרים להשתמש בעץ הבמבוק לעיצוב פרגולה במבוק, יש לנו המון אפשרויות נפלאות, כמו למשל בנייה של גדר תואמת בגינה, הקמת ריצוף תואם במקרים רבים יהיה דק ושילוב בין הצבעים השונים אשר משתלבים היטב עם החומר הקליל והססגוני, לדוגמא שילוב של פרגולה לבנה איתו יכול להיות נקי וקלאסי וכן הלאה, ניתן לראות המון דוגמאות ותמונות באתר, מעבר לכך אנו ממליצים לכם להתייעץ עם נציג מטעם פרגוליין על התאמה ושילוב של חומרים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מדוע כדאי להזמין פרגולת במבוק דרכנו?

מחיר של במבוק בין אם הוא לצרוך קירוי או הצללה כחלק מפרגולה הוא ללא ספק יקר וקשה לייבוא, כיום ללא ספק אפשר למצוא לא מעט חיקוים זולים בשוק של קנה סוף וחלקם גם סינטטיים, אך אם אתם רוצים את המוצר הטוב והאמיתי, רצוי להזמין ממקור איכותי.

 

מה נעשה כאשר קיבלנו הצעת מחיר גבוהה? ב"פרגוליין" אתם תוכלו לקבל הצעות מחיר מרובות של כמה נותני שירות ומתקיני פרגולות אשר ישמחו לספק לכם את הצעתם, אנו מאמינים כי אם תבצעו השוואה ביניהם תוכלו לקבל את המחיר המושלם מבלי לפגוע באיכות המוצר אותו אתם רוכשים.

האם מסובך להוסיף את קירוי הבמבוק?

היות וקני הבמבוק קלים יחסית, ניתן להוסיף אותם בחלקה העליון של הפרגולה בצורה מהירה ופשוטה. נזכיר כי למרות המראה של הבמבוק, מדובר בעץ חזק למדי אשר אינו מצריך תחזוקה רבה. מה שמחבר בין קני הבמבוק הוא חוטי ברזל אשר קשורים במספר אזורים לאורך הקנים ושומרים על החזקתם וחיבורם האחד אל השני. מחפשים להתקין פרגולה במבוק? צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעות מצוינות.