קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

גזיבו מעץ

מתעניינים בגזיבו מעץ לגינה או למרפסת? אצלנו ב"פרגוליין" תוכלו להזמין שירותי התקנה של גזיבו בכל גודל הנבנה בהתאמה אישית. דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה בעבור שירותי הבנייה וההתקנה של המוצר.

מהו גזיבו עץ ואיפה נמקם אותו?

גזיבו הוא למעשה סוג של פרגולת עץ. ההבדל בינו לבין פרגולות עץ אחרות הוא שמדובר למעשה במבנה עצמאי שלא מחובר לקיר בשום צורה. הגזיבו בדרך כלל בנוי בצורה של מתומן אךמגיע גם בצורות אחרות כמו גזיבו מרובע או מלבני. בחלקו העליון יש קורות מעץ שמטרתן היא לספק צל לשוהים בתוך המבנה.

 

מבנה זה נפוץ מאוד בגנים, פארקים ומוסדות ציבוריים כאלה ואחרים אך בשנים האחרונות ניתן לראות גזיבו מעץ גם בגינות של בתים פרטיים ולעיתים גם במרפסות גדולות או גינות גג. תפקידו של הגזיבו הוא כמובן להוות אזור מוצל בגינה והחצר, אשר בו ניתן לשבת, לנוח ואפילו לאכול מבלי להיות חשופים לשמש החזקה או לגשם.


גזיבו

מה המחיר של גזיבו עץ?

המחיר של גזיבו עץ נע בטווח שבין 500 ש"ח ל-700 ש"ח למ"ר, תלוי כמובן בסוג העץ בו בחרתם והמקום בו מתקינים את המוצר. חשוב לציין כי המחיר אינו כולל הצללה ובמידה ותרצו להוסיף קירוי, המחיר עבור התוספת יהיה בערך 80 ש"ח למ"ר.

 

מחיר ממוצע להתקנת גזיבו (למ"ר)

מחיר ממוצע להתקנת גזיבו (למ"ר): 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מה כדאי לזכור לפני בניית גזיבו מעץ?

הדבר החשוב ביותר לפני שניגשים לבניית גזיבו מעץ הוא שלב התכנון המקדים. נסו להגדיר מה המטרות שבגינן אתם בונים את הגזיבו והיכן בדיוק תרצו למקם אותו. חשוב לבצע מדידות מדויקות ולהיעזר בבעל מקצוע כבר בשלב זה של התהליך. כמו כן, כדאי לזכור כי גזיבו חייב להיות יציב מאחר והוא אינו נתמך על ידי קירות ולכן חשוב לחבר קורות עץ תומכות שימנעו תזוזות וישמרו על יציבותו.


גזיבו מעץ חזק

קבלו עד שלוש הצעות שונות לבניית גזיבו

דרך פורטל פרגוליין, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור בניית גזיבו עץ בהתאמה אישית ובכל גודל רצוי. אנו נאתר בעבורכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר באזור המגורים שלכם, כך שתוכלו לקבל מספר הצעות שונות ולערוך ביניהן השוואה קצרה. השירות אינו מחייב אתכם להמשך עבודה עם בעלי המקצוע וגם אינו כרוך בתשלום, אז השאירו פנייה כאן בטופס ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.

 

בהזדמנות זו נזכיר כי פרט לגזיבו עץ, תוכלו למצוא עבודות נוספות באתר שלנו, כמו התקנת גדר עץ לבית פרטי, שבילים מעץ וכמובן דקים, אשר משלבים נהדר במקומות בהם קיים הגזיבו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

שאלות נפוצות בנושא של גזיבו עץ

על איזה רצפה מתקינים את הגזיבו?

תוכלו להתקינו על ריצוף בחצר, על דק ואפילו על דשא.


מאיזה סוג של עץ נהוג לבנות גזיבו?

ברוב המקרים יעדיף בעל המקצוע להשתמש בעץ אורן מאחר והוא גמיש ונוח מאוד לעבודה.


איך ניצור הצללה בחלקו העליון של הגזיבו?

נהוג להשתמש בקורות במבוק או לוחות עץ. בחורף ניתן להוסיף סנטף שמגן עליו מפני מי הגשמים.