קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה תלויה מאלומיניום

הזמינו עוד היום את שירותיו של מתקין פרגולות מקצועי לצורך התקנת פרגולה תלויה מאלומיניום אצלכם בחצר. דרך 'פרגוליין' תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל מספר הצעות שונות.

פרגולה תלויה מאלומיניום לשדרוג החצר

דרך נהדרת לשדרג את המראה של החצר שלכם, היא בניית פרגולות תלויות איכותיות אשר גם תורמות לנראות וגם כמובן מספקות הגנה מפני הגשם ומספקות צל בימי הקיץ החמים. חשוב לדעת שלא כל הפרגולות הן באותה האיכות ונדרש להקדיש מחשבה גם לתהליך ההתקנה מאחר וכפי שבוודאי הבנתם, פרגולה תלויה מאלומיניום, כמו שאר הפרגולות התלויות, אינה מוחזקת על עמודים אלא מדובר במוצר אשר מוצמד אל הקיר וההתקנה דורשת ניסיון.

 

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה מאלומיניום - מחיר למטר

אז כמה עולה פרגולה מאלומיניום שמחוברת אל הקיר? המחיר נע בין 600 ש"ח למטר רבוע ועשוי להגיע גם ל-800 ש"ח למ"ר, תלוי בעיצוב של הפרגולה ובגודל הרצוי. ככל שהפרגולה גדולה יותר, כך המחיר פר מטר רבוע יהיה נמוך יותר. כלומר אם תרצו פרגולה שגודלה הוא 8 מ"ר, תשלמו מחיר גבוה יותר פר מטר מאשר פרגולה שגודלה הוא 15 מטר.

מחיר פרגולת אלומיניום תלויה (למטר רבוע)

מחיר פרגולת אלומיניום תלויה (למטר רבוע): 700 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

יתרונותיו של האלומיניום בבנית פרגולה תלויה

בניגוד למשל לחומר העץ, אלומיניום נחשב לחומר מצוין אשר מתמודד נהדר עם מים (למשל בימי החורף) וגם עם אור השמש. לעומת זאת פרגולה תלויה מעץ תידרוש תחזוקה גבוהה יותר וייתכן מאוד שנצטרך לצבוע את העץ אחת לתקופה או למרוח עליו ציפוי לכה בשביל לשחזר את הנראות היפה שהיתה במועד ההתקנה הראשוני.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מדוע להזמין דרך פורטל פרגוליין?

הסיבה המרכזית היא שדרך האתר שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל מספר הצעות שונות. אנו עובדים עם מגוון רחב של מתקיני פרגולות אשר מבצעים התקנות של פרגולות אלומיניום מכל סוג וזה כולל כמובן את הדגמים התלויים אשר מוצמדים אל קיר הבית כמו הפרגולה התלויה וכמו כן גם סוכך אלומיניום ולא רק פרגולות סטנדרטיות על עמודים. השאירו פנייה בטופס המופיע כאן למטה ואנחנו נדאג לחזור אליכם עם כל הפרטים.