קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות בטון

רבים אשר מחפשים פרגולה עשויה מבטון, מחפשים כמה דברים שונים כמו קירוי של הפרגולה או רק עמודי בטון. אצלנו תמצאו פרגולות מבטון במחיר הוגן וכמובן שירות התקנת קירויים שונים בכל אזורי הארץ.

פרגולה קורות מבטון - בנייה או קירוי 

בשנים האחרונות, פרגולות בטון הפכו לנפוצות ביותר בגינות רבות בכל רחבי הארץ. לפרגולות אלו יש לא מעט יתרונות והן נחשבות לחזקות ויציבות ומחזיקות למשך זמן רב במצב מעולה. פרגולות עם קורות בטון הן חלק מהקונסטרוקציה של הבית מה שמאפשר לכם להוזיל עלויות באופן משמעותי לעומת התקנת פרגולה מעץ או פרגולה מאלומיניום.

דרכנו ניתן למצוא שירותי התקנת פרגולות לבניית קורות הבטון בכל גודל ומידה רצויה או שירות עבור קירוי פרגולת בטון קיימת במגוון אפשרויות כמו אלומיניום, עץ או בד. 

פרגולה מבטון

סוגי קירוי על פרגולת בטון

פרגולות בטון לרוב יהיו בנויות מעמודים, מסגרת וקורות בטון שיכולות לשמש עבור הצללה חלקית. אם תרצו ליצור קירוי עבור הצללה מלאה או כאיטום נגד גשם, תוכלו לעשות זאת ע"י התקנת פרגולה על קורות הבטון או התקנה של קירויים אחרים, שיכניסו קצת יותר עניין ויהיו מותאמים לסגנון העיצובי שתרצו. אלו סוגי הפרגולות והקירויים הנפוצים להתקנה על קורות בטון:

 • קירוי אלומיניום לפרגולת בטון - התקנת פרגולת אלומיניום בשלל עיצובים ודגמים בתוך מסגרת הבטון. אפשרות לקירוי מלא ואטום או קירוי חלקי של רפפות/סרגלי הצללה. מתאים להצללה מלאה / חלקית ולאיטום נגד גשם (ע"י קירוי סנטף שקוף מעל). 
   
 • קירוי עץ לפרגולת בטון - קירוי של פרגולת עץ על פרגולת בטון לרוב בצורת סרגלי עץ / רפפה. קירוי זה יהיה פחות מומלץ בשל עמידות נמוכה יותר מאלומיניום אך עבור אלו שירצו את המראה הטבעי קיימת גם אפשרות לאלומיניום דמוי עץ. 
   
 • קירוי בד לפרגולת בטון - אחת מהאפשרויות הזולות לקירוי פרגולת בטון בעיקר לצורך הצללה היא קירוי בעזרת סוכך בד הצללה PVC הניתן להתקנה ופירוק בקלות. הבד אטום לגשם אך פחות עמיד לרוחות חזקות ותנאי מזג אוויר קיצוניים כמו שאר החלופות.
   
 • קירוי פאנל מבודד לפרגולת בטון - קירוי מפאנל מבודד באפשרויות עובי שונות, ליצירת קירוי מלא להצללה ואטימות מפני גשם. קירוי זה נחשב ליקר יחסית אך יעיל מאוד עבור מי שמחפש איטום מלא וללא כניסה של אור.

מחירון פרגולות מבטון וקירויים

לפניכם מחירון עבור פרגולת בטון הכולל בתוכו את מחיר בניית קורות הבטון ואת מחירי הקירויים השונים להתקנה בתוך מסגרת הבטון:

מחירון ממוצע עבור פרגולות בטון

בניית פרגולה מבטון

מחיר למ"ר עבור יציקת עמודים ומסגרת סטנדרטית.


500 - 700 ש"ח
קירוי אלומיניום לפרגולה מבטון

מחיר למ"ר עבור סרגלי אלומיניום.


700 - 1,000 ש"ח
קירוי עץ לפרגולה בטון

מחיר למ"ר, בהתאם לסוג העץ ורוחב הקורות.


200 - 400 ש"ח
הצללת בד לפרגולה בטון

מחיר למ"ר, משתנה בהתאם לסוג הבד.


150 - 350 ש"ח
קירוי פנל מבודד לפרגולה בטון

מחיר למ"ר, עשוי להשתנות בהתאם לעובי.


700 - 1,200 ש"ח
קירוי חשמלי לפרגולת בטון

מחיר למ"ר, בהתאם לסוג הקירוי (נאסף / מתכוונן).


1,500 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

יתרונות וחסרונות של פרגולה מבטון

מתלבטים אם לבנות פרגולה מבטון? לפרגולה מסוג זה יתרונות רבים אך גם חסרונות שחשוב לקחת בחשבון. ריכזנו לכם את היתרונות והחסרונות עבור בניית פרגולת בטון, שיעזרו לכם בתהליך קבלת ההחלטות:
 

יתרונות חסרונות
 • חומר גלם יציב וחזק מאוד
 • מראה אורבני ומיוחד
 • חומר נוח לעיבוד, עיצוב וצביעה
 • עיצוב לפי התאמה אישית: מעוקל, מלבני, מרובע וכו'.
 • זול ביחס לחלופות אחרות בעיקר כשזה חלק מבניית שלד הבית.
 • אחזקה למניעה וטיפול בסדקים, רטיבות, התקלפות צבע
 • תכנון מערכת ניקוז שלא תיווצר רטיבות
 • מקובע לבית ולקרקע ולא ניתן לפירוק והעברה

השוו בין מתקינים מומלצים לפרגולה בטון וחסכו

פרגולה מבטון בעיקר עם תוספת קירוי, אינה נחשבת לעסק זול במיוחד ולכן מומלץ לבע השוואת מחירים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מקבלנים או מתקיני פרגולות מומלצים באזורכם ולמצוא את ההצעה המתאימה ביותר עבורכם.

השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים וחסכו עד 39% במחיר הפרגולה שתמיד חלמתם!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מה משפיע על מחיר פרגולה מבטון?

מחיר פרגולה מבטון משתנה בהתאם למספר פרמטרים:

 • גודל הפרגולה - ככל ששטח הפרגולה גדול יותר כך כמות יציקת הבטון הנדרשת תהיה גדולה יותר ובהתאם גם המחיר.
   
 • עיצוב הפרגולה - אם אתם רוצים פרגולה מעוצבת קיימות אפשרויות בניה שונות לפרגולה מבטון כמו פרגולה עם קורות תמיכה או פרגולה תלויה ללא קורות. כמו כן הקורות עצמן יכולות להיות מרובעות, או מלבניות וישנן גם קורות בצורה מעוגלת - ככל שהעיצוב פחות סטנדרטי כך המחיר יעלה.
   
 • סוג קירוי הפרגולה - כפי שציינו, קיימים סוגי קירויים שונים לפרגולת בטון כשכל אחד מהם מתומחר אחרת. כמובן שהמחיר גם עשוי להתייקר במקרה של קירוי חשמלי ובהתאם לרמת הגימור והאיכות הנבחרת.
   
 • שלב בניית הפרגולה - בניית פרגולת בטון כחלק מבניית שלד הבית עשויה להוזיל בעלויות הפרגולה לעומת בנייה נפרדת או בשלה מאוחר יותר.

אחזקה של פרגולה מבטון

אחת מהחסרונות הבולטים של פרגולת בטון היא הצורך באחזקה של עמודי וקורות הבטון, בעיקר בכדי למנוע נזקים של רטיבות וסדקים בהמשך. אלו הפעולות שחשוב לבצע על מנת לתחזק ולשמור על פרגולת בטון לאורך זמן:

 • תכנון מערכת ניקוז - קיימת חשיבות גבוהה לתכנון מערכת ניקוז נכונה לפרגולה, כיוון שהבטון עשוי לספוח אליו את מי הגשמים ולפתח רטיבויות שיכולות לפגוע בפרגולה עצמה ואף להתפשט לקירות הפינמיים של הבית.
   
 • טיפול תקופתי / קבוע - מומלץ לבצע טיפול תקופתי (לפחות אחת לשנה) של תיקוני צבע וטיח ומילוי סדקים בכדי לשמור על מראה חדש ונקי ולהימנע מהיווצרות רטיבויות דרך הסדקים. 

פרגולה חשמלית על קורות בטון

קירוי חמשלי לפרגולת בטון מאפשר לכם לשלוט ברמת ההצלה והאטימות של הפרגולה. אפשרות זה מצריכה תוספת של עלויות ואינה נחשבת לזולה אך מקנה לכם נוחות ואיכות חיים גבוהה יותר. ישנם 2 סוגי קירוי של פרגולות חשמליות המתאימות להתקנה על פרגולת בטון:

 1. קירוי חשמלי מתכוונן - קירוי רפפות אלומיניום הניתנות לפתיחה וסגירה ע"י שליטה מלאה שלכם ובהתאם לצורך.
   
 2. קירוי חשמלי נאסף - קירוי בד PVC הנאסף על פני מסילה וניתן לפתיחה וסגירה בהתאם לשליטתכם. 

שאלות ותשובות בנושא פרגולה מבטון

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים בנושא פרגולות מבטון:

אילו קירויים ניתן לשים על פרגולה מקורות בטון?

כפי שמפורט בעמוד, ניתן להתקין על פרגולה מבטון קירויים שונים כמו: קירוי פרגולת אלומיניום, עץ, פאנל מבודד, בד ועוד. 


מה היתרונות של פרגולה מבטון?

לפרגולה מבטון יתרונות רבים כמו עמידות, חוזק ויציבות, מחיר זול לעומת חלופות ועוד. ניתן לראות בעמוד הסבר מפורט על היתרונות והחסרונות של פרגולה עם קורות בטון.