מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בתל אביב

מצא מתקין פרגולות ודקים בתל אביב המספק גם שירות תיקונים מקצועי כגון צביעה וחידוש, אנו יכולים להציע לכם פרגולה בתל אביב על פי תנאי המחייה ובהתאמה אישית במחירים משתלמים ומוזלים.

בונים פרגולה בתל אביב עם פרגוליין

ביצוע עבודות עץ מכל סוג כמו פרגולות ודקים.
עבודה עם חומרי גלם איכותיים
שירות תיקונים זמין ומהיר.
מתקינים מורשים ומוסמכים לביצוע עבודות עץ.

הפרגולה שתשנה לכם את החיים.

תפקידיה של הפרגולה הם שונים ומגוונים, ועם זאת פרגולות בתל אביב הינן מבנים קטנים אשר יכולים להשפיע רבות על אורח חייכם והמראה הכללי של האזור הרצוי. המטרה העיקרית שלה הינה סיפוק מקום מחסה וצל עבור ימי קיץ חמים או תקופות חורף גשומות, היא תספק לכם אזור ישיבה או עמידה, המוגן מחום הקיץ או מטפטופי גשם, ובכך פותחת בפניכם עוד ימים רבים במהלך השנה בהם תוכלו ליהנות מבילוי מחוץ לבית, גם אם הכוונה היא לשבת ולשתות את כוס התה בזמן שיורד טפטוף קל בחוץ, לבין שליש הבירה בצל ביום קיץ חמים.
פרגולה בתל אביב

פרגולה מעץ מלא, טבעי או גושני

פרגולות אשר עשויות מעץ שלטו בשוק לתקופה ארוכה, זאת כיוון שהעץ הינו חומר יוקרתי, ותחת הגימור הנכון,  האיכותיות יכולה להחזיק שנים רבות ולהעניק מראה כפרי ואיתן לכל אזור בו היא מוצבת. חסרונן של  אלה נובע לרוב ממחירן הגבוה יחסית לאלומיניום, אך לעתים מראה העץ שווה כל אגורה. פרגולה קבועה מאלומיניום הינן קלות להרכבה ובעלות מראה מודרני נהדר, בנוסף לעובדה כי לאלו ניתן לבצע התאמה אישית בקלות ומחירן לרוב זול יחסית לעץ.

מהן סוגי הפרגולות הקיימים?

בשוק קיים מגוון רחב מאד של פרגולות לבחירה, אלו הנבדלות הן בממדיהן, אופיין, החומר ממנו הן עשויות ואף מגיעות בעיצובים ועיטורים שונים. בכדי לא להיכנס לדקויות מיותרות, אנו, בפרגוליין סניף תל אביב, נתעמק בשני הסוגים העיקריים: – עץ ואלומיניום, זאת כיוון שמגוון העיצובים והממדים שלהן, אינן משפיעות בצורה ניכרת על אופי שלהן, אך החומר ממנו הן עשויות יכולה להשפיע רבות הן על העיצוב והן על מחירה.

עבודות עץ, פרגולות ודקים בתל אביב

ל"פרגוליין" יש כמות לא מבוטלת של שירותי עץ, שהיא מעניקה זה מתחיל מהעבודה קטנה ביותר כמו מדרגה מעץ ומסתיים במבנה שלם, בינהם תוכלו למצוא גם פרגולות, דקים, סוככים למינהם, במות, גדר אנכית מעץ וכן הלאה סוגים רבים של פתרונות הצללה ותוספות דקורטיביות לבית ולגינה, את כלל השירותים האלו תוכלו להשיג גם בעיר תל אביב ובסביבתה.