מוקד הזמנות: 055-9661258
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

קבלן פרגולות ברעננה להקמת ובנייה

פרגולות ברעננה מעץ ואלומיניום של חברת פרגוליין, צרו קשר עכשיו וקבלו הנחה לבאי האתר - במחירים חסרי תקדים.

פרגוליין מעניקה פתרון מקיף

שירותי התקנת פרגולות, דקים וסוככים.
עבודה עם עץ ואלומיניום איכותיים
שירות כלל ארצי כולל חידוש ותיקונים
הקמת פרגולות מעץ מלא וגושני.

עבודה מול קבלן לכל פרויקט עץ.

הבחירה בנוחות היא הנכונה

כיום קיימות מגוון רחב של תצורות בעבור פתרונות הצללה – מאלומיניום או מעץ, מעוצבות עם קירות ותריסים, בקיצור – המון סוגים שונים של פרגולות ברעננה ובאזורים נרחבים בכל הארץ, אבל למה נוחות? זאת כיוון שבנייה, בסביבת אזור רצוי עליכם, תספק לכם מקום מוצל בימים חמים וגגון אשר יבודד את אזורכם מגשם בימי חורף, ובכך תוכלו ליהנות משהייה בחוץ במזגי אוויר אשר לא יכולתם לבצע זאת בהם בעבר.

מה כדאי לדעת טרם רוכשים פרגולה?

רכישה הינה בחירה אשר צריכה להתבצע תחת לא מעט שיקולים והרהורים, ואם הנכם קוראים את המאמר הזה, סביר להניח שאתם בדרך הנכונה, לכן אנו נמליץ כאן על כמה דברים שמומלץ להיערך עמם בהתאם:
ממדי הפרגולה – חשוב מאד לדעת את טווח הגודל של הפרגולה אשר ברצונכם לרכוש, דבר שיחסוך לכם חיפושים רבים ואף עלול למנוע מכם הוצאות מיותרות בכל הנוגע לרכישת חומרי גלם.
מרפסת או חיצוני – בהאם הנכם מתכוננים להקים פרגולה באזור חיצוני כגון גינה או באזור שהינו חלק ממרפסת, השיקולים הופכים להיות לשיקולי משקל ועמידות, מומלץ לדעת על העומס המותר במרפסת ( תוכל ללמוד עוד כאן ) ואף להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל הנוגע למשקל הפרגולה העתידית. פרגולה באזורים כמו רעננה ועוד אזורי מרכז, הינן מבוססות בעיקר משני חומרים עיקריים – האלומיניום והעץ, כעת נפרט מעט על כל חומר.

פרגולת עץ ואלומיניום.

עץ – חזקה, עמידה מאד, אינה מתחממת ומעניקה מראה יוצא מן הכלל לאזור בה היא מוקמת. בין חסרונותיה העיקריים הוא המחיר היקר לעתים של העץ, ניתן כמובן למצוא מעץ במבצע.
אלומיניום – פרגולה אשר גם כן תוכל לשרת אתכם נאמנה לתקופת זמן ארוכה, קלה מאד, זולה יותר מאשר העץ. מבין חסרונותיה היא העובדה כי מתכת מתחממת יותר מהר מעץ עקב מוליכות החומר, דבר אשר יגרור נטייה לשינוי טמפרטורה מעט יותר חזקה מאשר לחומר העץ.