מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות ברחובות

שירותי התקנה ותיקון של פרגולות עץ באזור רחובות במחירים מעולים, אנו מספקים גם התקנה של דקים כשירות משלים לחצר יפה ודקורטיבית - צור קשר עם פרגוליין כעת והתחל לקבל הצעות.

פרגוליין - התקנת פרגולות ודקים

עבודה עם עץ גושני, טבעי ומלא.
מחירים מותאמים לכל כיס!
אחריות מלאה על העבודה ותוצר ברמה גבוהה.
מתן פתרונות מקיפים כגון דקים מעץ וגדרות.
פרגוליין פועלת בהיקף כלל ארצי וברחובות בפרט.

מצא חברת פרגולות עץ ברחובות והסביבה

פרגולה בסיסית הינו מבנה המורכב לרוב מארבעה עמודי בסיס, עליהם נבנה גגון ועל ידי כך נוצר סיכוך להיות תחתיו בכדי להימנע מהגשם בחורף וצל להסתתר מהשמש בקיץ. אלו הן בעצם שתי מטרות עיקריות שיש לה, אך בנוסף להן, הפרגולה יכולה גם להוסיף רבות למראה עיצוב האזור בו הפרגולה מוצבת – זאת כי חברות רבות במקומות רבים, כמו באזור רחובות, יכולות לספק פרגולות שונות ומגוונות מאד במראה הכללי שלהן וזאת באמצעות התאמה אישית של פרגולה ללקוח, תוכל לראות בעמוד סוגי הפרגולות שלנו.

הזמנת פרגולה + בניית דק מעץ

הפרגולות השונות יכולות להשתנות במחירים עקב מגוון אלמנטים, כגון – סוג החומר ממנו היא עשויה, סוג הריצוף עליה היא מותקנת, כיסוים ותוספות שונות ועוד. כעת נציג מעט את טווח המחירים הסטנדרטי לפרגולות ברחובות סטנדרטיות למדי, לא באמת כ'תפריט', אלא בתור הכוונה כללית למחירים להם תוכלו לצפות בשוק הסטנדרטי, ידע זה יוכל לעזור לכם לאתר מחיר מבצע הולם ברגע האמת.

כמה עולה לבנות פרגולות מעץ אלומיניום

חלק נכבד מן המקומות אשר נותנים שירותי בניית פרגולות יגבו את מחירם עבור מטר רבוע, מחיר זה יכול לנוע בין כ-350 שקלים ועד 500 שקלים לבניית מטר רבוע של פרגולה מעץ, בנוסף המחיר יכול להעלות בכ-50 שקלים במידה ואין קיר תומך, ובעוד כ-30 שקלים במידה והקרקע אינה בעלת בסיס מרוצף, כלומר ניתן להגיע גם למחירים בכ-700 שקלים עבור עבודה עם עץ איכותי. בעת חיפוש פרגולה ברחובות הנכם עלולים לפגוש גם את האלומיניום (מה זה?), זו הינה אמנם זולה יותר יחסית למוצר העץ, אך בתור המגוון, האלומיניום יכולה להגיע גם כן לטווח מחירים של כ-500 שקלים למ"ר, זאת בנוסף לתוספות שונות של תריסים, גגונים נפתחים ועוד.
 
פרויקט ברחובות

בניית דקים ופרגולות בעיר רחובות

תושבי רחובות יש לנו מבצעים חמים ומחירים מעולים בעבורכם! תוכלו להזמין מתקין פרגולה בהתאמה אישית כולל בניית דק בגינה בעיצוב דקורטיבי על ידי חברות, בעלי מקצוע וספקים שונים מעירכם אשר ישמחו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, לספק לכם שירות אדיב והכי חשוב מחיר טוב, פנו לאתר "פרגוליין" ואנחנו נעשה נשדך לכם את הטובים בתחום!