מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בראשון לציון

שירות תיקון פרגולות, התקנה והחלפה באמצעות מתקין פרגולות בראשון לציון במחירי מבצע בכל עונות השנה, הזמן כעת שירות וקבל הטבה בעבור דקים וסוככים מעץ ואלומיניום.

פרגולות, דקים וסוככים בראשון לציון

פרגולות מחומרים איכותיים וחזקים!
מחירי מבצע משתלמים לכל כיס.
שירותי תיקון וחידוש בכל אזורי הארץ.
מתקין מוסמך ומקצועי זמין בכל עת.

הקמת פרגולות על ידי מתקינים מורשים

כיום, בניגוד לכמה שנים לאחור, קיים מגוון עצום אותו תפגשו בעת שתשקלו הקמת פרגולה בסביבת אזור המועדף עליכם, בעת החיפושים סביר להניח שתפגשו לא מעט פרגולות הכוללים מחיר מבצע ומגוון רב של תוספות שונות כמו עבודות מיוחדות מעץ למינהם, אך מאחורי השמות המוכרים ומשפטי הפתיחה השונים, מה באמת מסתתר מאחוריהם? או יותר בפירוט – קיימים שני סוגים עיקריים ואלו הן פרגולות העץ והאלומיניום, אשר לכל חומר יש את יתרונותיו השונים ואת חסרונותיו, ולאלו מכם אשר שואלים אודות התכונות של כל חומר ואנו נענה לכם.
פרגולה בראשון לציון

מחיר פרגולה מעץ באזור ראשון לציון

עץ הינו חומר מוכר ופופולארי מאד בקרב עיצובים רבים, לרוב העץ מקנה תחושת חום ורוגע, משרה הרגשה כפרית ממכרת והינו חומר אשר אמין לטווח הארוך. מחיר העץ הינו החיסרון העיקרי בכל הנוגע לחומר העץ בעת חיפוש פרגולות בראשון לציון, מחירה יכול להתחיל מכ-400 שקלים למטר רבוע, ויכול להגיע אף לסביבות ה-800 שקלים ומעלה למ"ר, המחיר משתנה אודות לאלמנטים כגון: התאמה אישית, בנייה על קרקע לא מרוצפת, איכות העץ ועוד.

פרגולות בראשון לציון – מה כדאי לבחור?

ובכן, זו שאלה לא פשוטה, תחילה מומלץ להבין מה הנכם רוצים – אילו ממדים כתלות בשטח הקיים ועוד. אם זוהי פרגולה המיועדת למרפסת, מומלץ דווקא להתעמק באלומיניום עקב משקלה הנמוך, אם השיקול הכלכלי הוא השולט, אז גם כאן פרגולת האלומיניום הינה בחירה בעלת היתרון. אנו ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע, אנו נשמח לספק לכם יעוץ והכוונה בכל הנוגע לרכישה העתידית שלכם.

סוכך או פרגולת אלומיניום בראשון לציון?

אלומיניום הינה פרגולה נהדרת – חומר אשר אינו מחליד ואינו מתמגנט, שתי תכונות נהדרות אשר תורמות רבות לחומר האלומיניום להיות מתאים ביותר לסביבה חיצונית שמשית ובו זמנית גם לסביבת חורף גשומה ולחה או למשל לעיר הקרובה לים כמו ראשון לציון, מחירה יכול להיות דומה למחיר העץ כאשר מחירה הוא מחיר מבצע, כלומר ניתן לרכוש בטווח מחירים של כבין 250-300 שקלים למ"ר, ואף פחות, תחלופה נוספת היא סוככים אשר מטרותיהן שונות.