מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בקריות

צריך פרגולה מעץ או אלומיניום והנך מתגורר באזור הקריות? באמצעות פרגוליין תוכל להגשים את החלום ולהזמין כעת שירות מהיר ומקצועי של פרגולות בקריות במחירים משתלמים ונוחים לכל כיס.

מה פרגוליין יכולה להעניק לי?

בניית פרגולות ודקים בקריות והסביבה
עבודה עם חומרי עץ טבעי, גושני ומלא.
חומר אלומיניום איכותי ולא מחליד.
מחירים מוזלים בכל עונות השנה.

בונים פרגולות בקריות – מי אנחנו?

אנו חברה מקצועית העוסקת בכל הקשור לפתרונות הצללה, בין היתר בנייה והקמה בהגעה עד אזור הלקוח. אנו פרוסים במגוון אזורים במדינה, ביניהם גם באזור קריות, ויכולים להגיע בקלות ובמהירות עד מקומכם הרצוי. אנו דוגלים במתן שירות מצוין ולא פחות וזאת אנחנו מקיימים באמצעות צוות מקצועי בעל ניסיון רב בכל הנוגע לעולם הפרגולות, אנו נשמח ליעץ ולעזור בכל הקשור בנושא, מעבר לכך אנו דואגים למגוון הנחות ומבצעים, חבילות הכוללות הרכבות והתאמות לשיפוט הלקוח.

פרגולות בקריות – למה צריך אותן?

היא פרקטית ואף נותנת יד בכל הנוגע לעיצוב המקום הרצוי. הן מספקות צל וקורת גג בכל הנוגע לימים החמים של הקיץ ואף מספקת מסתור מפני הגשם בעת החורף, ואלו מאפשרים להנעים את שהייתכם בגינה או במרפסת באופן רב, מעבר לכך, עקב העובדה כי היא יכולה להגיע במגוון סגנונות, עיצובים, חומרים ועוד, הפרגולה תתרום רבות לעיצוב המקום, לדוגמא – זו שעשויה מעץ גושני (ראה דוגמא) יכולה להעניק מראה כפרי ומרתק לגינה פשוטה למדי, הרגשה עיצובית אשר קשה מאד לשחזר ולהתחקות אחרי באופנים שונים חוץ מבנייה בגינתכם.
בניית פרגולה גדולה

קצת על הפרגולות הנפוצות:

בעת בדיקה מעמיקה בעת תכנון המיקום, הנכם תתפלאו כי קיים מגוון נרחב של פתרונות, בפרט כאשר מדובר על פרגולות בקריות, אשר עשויות מחומרים שונים, כאן נפרט על שני הסוגים העיקריים – עץ ואלומיניום. כאשר האלומיניום הינה פרגולה מצוינת ואמינה לטווח הארוך, גם העץ הינה בעלת אורך חיים נרחב ותשרת אתכם נאמנה תקופה ארוכה. ההבדל בין השניים מתבטא תחילה בעיצוב, המראה של האלומיניום הינו מראה שונה מהעץ ולכן יש לקחת זאת לשיקולכם בעת ההחלטה על בחירת החומר. בנוסף, ישנו הבדל במחיר – בממוצע, מחירי פרגולות העץ גבוהים מאלו של האלומיניום, ולכן כאשר השיקול הינו שיקול כלכלי, מומלץ לחפש מחיר מבצע אנו ממליצים לכם להתחיל כאן אצלנו באתר פרגוליין ולקבל הצעות מחיר מוזלות.

התקנת פרגולות מאלומיניום בקריות

מתקינים אשר עובדים עם חומר האלומיניום שונים מאלו של העץ, למרות זאת הם יודעים לבצע את שני העבודות ויתרה מכך אלו הבונים פרגולת אלומיניום יודעים גם לבנות דקים מעץ, כאשר כלל העבודות קרובות אחת אל השניה אין מתקין אשר לא ידע לעשות את כלל העבודות ופתרונות ההצללה השונים, החל מסוככים, פרגולות למינהם ועד לרמה של בניית גדר, דקים ואפילו מדרגות.