מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בפתח תקווה

בניית פרגולה באופן מקצועי לתושבי פתח תקווה והסביבה על ידי מתקין מורשה ומקצועי של חברת פרגוליין ובמחיר משתלם ניתן להשיג כעת בשיחת טלפון עם נציג! אל תחכה עוד, צלצל!

הנחה משמעותית לבאי האתר!

מחירי מבצע לאורך כל השנה.
בנייה, תכנון ועיצוב של פרגולות מכל סוג.
אחריות מלאה על חומרים איכותיים
התקנת פרגולות אלומיניום מכל הסוגים.
שירות תיקונים וחידוש לפרגולות ודקים.

תושב פתח תקווה – הבחירה שלכם, המקצועיות שלנו.

פרגולות יכולות לשמש את האדם לטובת במגוון דרכים – החל משיפור מראהו של אזור לפי בחירתו ועד כדי סיפוק מקום הולם לשהות בו בימי קיץ וחורף בטבע, הדבר יעיל לסיפוק אזורי עישון בקרב מקומות עבודה או פשוט מקום מנוחה מחוץ למבנה. אנו חברה מקצועית, בעלת שנות ניסיון רבות אשר מספקת שירותים בכל הנוגע לפרגולות בפתח תקווה ומגוון אזורים נוספים בארץ. אנו נשמח לעזור לכם בכל הנוגע לייעוץ לגבי רכישה עתידית, סיפוק חומרים לביצוע בנייה באופן עצמאי, תכנון, בנייה ועוד. אנו מאמינים ודוגלים בסיפוק השירות המקצועי והטוב ביותר הניתן על ידנו בתור עסק מוסמך ובנוסף, אנו דואגים לחידוש מתמיד של מבצעים, הנחות ומגוון הטבות שונות בכל הנוגע לפרגולות באזור העיר פתח תקווה וכלל הארץ.
בניית פרגולה בהתאמה אישית

כיצד לבחור את הפרגולה שלכם?

כיום, שוק הפרגולות כולל בתוכו מגוון נרחב מאד, מבחר אשר יכול בקלות לבלבל אדם אשר אינו בקיא בתחום. כיום מוצרי ההצלה השונים נבדלים בכמה תחומים, אך עיקר הדגשים אשר אנו ממליצים לשים אליהם לב:

ממדים – מומלץ לדעת מהם ממדי הפרגולה הרצויים עליכם, זאת בהתאם לשטח בו הנכם רוצים להציב את שלכם.

מחירים – המחירים גם כן יכולים לנוע רבות עקב מגוון האספקטים השונים, בתור כלל אצבע ניתן להגיד כי פרגולות בנויות מעץ יותר יקרות מהאלומיניום, אך זהו רק כלל הדרכה בסיסי, כיוון שניתן למצוא מגוון במבצע ואף מחיר מבצע עבור  עץ כך שמחיריהן עלולים להיות שווים לאלומיניום.

שילוב עם דקים: כל פרגולה יכולה להראות טוב יותר כאשר יש דקים מעץ משולבים כחלק משלים לעיצוב, דרך "פרגוליין", תוכל לבנות דק מעץ בפתח תקווה כחלק משלים לגינה הפרטית שלכם, במרבית המקרים מקבלים מחיר מסובסד ומוזל כאשר בונים גם פרגולה וגם דק.

בניית פרגולות בפתח תקווה רק עם פרגוליין!

פרגוליין תדאג לכך שתקבלו כמה הצעות מחיר של מתקיני פרגולות מומלצים בפתח תקווה אשר יודעים כיצד לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, ישנו יתרון אדיר בקבלת פניות מגוונות הראשונה והבולטת ביותר היא שאפשר לבצע השוואת מחירים כבר בהתחלה, לדעת אם קיבלתם מחיר נכון ואמין, להתייעץ עם כמה מומחים ולשמוע דעות שונות לגביי התהליך, איזה עץ מתאים לכם ועוד! לעיתים בכלל כדאי לעשות פרגולה מאלומיניום ולא מעץ, תלוי במטרות.