מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בנתניה

מתקיני פרגולות וקבלנים רבים פועלים עם חברת פרגוליין, גם באזור נתניה ניתן להשיג פרגולות וסוככים של חברתנו כוללה התקנה ושירות תיקונים מקצועי בעבור עשויות העץ והאלומיניום והכל במחיר נהדר.

בונים פרגולה בנתניה עם פרגוליין!

● מתקין מקצועי ומוסמך בעל ניסיון.
● ביצוע עבודות עץ גדולות על ידי קבלנים.
● התקנת סוככים ופרגולות מעץ ואלומיניום
● מחירי מבצע לבאי האתר והנחה משמעותית.
● שירות תיקון וחידוש לפרגולות מכל הסוגים.

מהי פרגולה?

פרגולה זהו מבנה בסיסי המורכב מארבעה עמודי בסיס שעליו נשען גגון שמטרתו היא לספק מסתור מהגשם או צל מהשמש בימים הרלוונטיים. כיום, קיימים 2 סוגים עיקריים –  עשויות עץ  ומאלומיניום, אשר עליהן נפרט יותר בהמשך, אך אלו נבדלות בכמה תכונות ואף כל חומר מתאים לסביבה שונה ועלול לענות על דרישות שונות.
פרגולה בנתניה

רוצים לבנות פרגולה בנתניה? מכאן מתחילים!

ובכן, ההתחלה היא הצעד הראשון, ובכל הנוגע לתחום, אנו – מספקים שירות של מתקיני פרגולות בנתניה ובמגוון אזורים בארץ – מוכנים לתת את הייעוץ הנכון ואת הטיפים לכיצד לפעול בתחילת דרככם בעת רכישה. תחילה אנחנו ממליצים לכם לדעת את מגוון הממדי האזור אשר הנכם רוצים להציב בו את הפרגולה, אזור רלוונטי בעל נפח מספק ובנוסף לחיפוש ממוקדם של בממדים אלו תוכל לחסוך לכם זמן ומשאבים רבים.

בודקים אם קיימים מבצעים ומחירים מוזלים

לאחר מכן זכרו לבדוק אודות מחירי המבצע לפרגולות מסוימות. ניתן למצוא במבצע באזור נתניה וכלל הארץ הינו משהו פופולארי שתמיד שווה לבדוק לעומק, אנו נציין כי אנחנו מספקים מגוון רב מאד של פתרונות במחירים מצוינים. לאחר החלטתכם, צאו ובחרו את בית העסק אשר הנכם מעוניינים לסמוך עליו בכל הנוגע להרכבה באזורכם, זכרו כי עבודה לא מקצועית עלולה להוריד רבות מאורח חיי הסוכך ומהאסתטיקה הכללית שלו.

סוגי פרגולות מעץ ואלומיניום.

כפי שהבטחנו, נפרט מעט על פרגולת העץ והאלומיניום:
מאלומיניום – קלות משקל, מתאימות מאד למרפסות שונות, מעניקות מראה מודרני. מחיר המתכת הינו זול יותר מאשר חומר העץ.
מעץ – העץ הינו חומר קשיח ובעל תכונות שונות, כגון מוליכות נמוכה המונעת ממנו להתחמם ולהתקרר בצורות קיצוניות ומהירות, בנוסף העץ הינו חומר אמין מאד ובתוספת גימור מתאים, פרגולת עץ חזקה תראה מקסים ותעניק מראה חמים וכפרי לאזורכם, מומלץ לשלב עם בניית הפרגולה גם דקים מעץ להשלמת הנראות הטבעית וחמימה.

האם כדאי לבנות פרגולה באופן עצמאי?

בנייה באופן עצמאי ללא מתקין או קבלן הינה בהחלט אפשרות קיימת, אך כפי שציינו, לא תמיד בנייה ללא ניסיון קודם תהיה עדיפה – הסוכך או הפרגולה עלולה להיות לא יציבה, לא אסתטית ובנוסף – ההוצאות שהנכם עלולים לחסוך על בנייה מקצועית יקוזזו בהוצאות על חומרים נוספים או כלים מיוחדים, לכן שקלו זאת בכובד ראש, כיום בניית פרגולה בנתניה בשילוב עם דק או אפילו גדר תוזיל משמעותית את העלות בהזמנת בעל מקצוע מוסמך - אם בתכנון שלכם לבצע כמה דברים במקביל, רצוי לקבל מראש הצעות מחיר על מנת לדעת עד כמה זה משמעותי.