מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות במודיעין

בניית פרגולות באזור מודיעין על ידי מתקין מומלץ ומקצועי אשר ידוע לעבוד עם עץ ואלומיניום ניתן להשיג באתר של פרגוליין, אתם כבר כאן אז פשוט השאירו פרטים ואנו נדאג לכל השאר!

הקמת פרגולות במודיעין מעץ ומאלומיניום

בנייה והתקנה של כל סוגי הסוככים והפרגולות!
עבודה עם אלומיניום איכותי ועמיד
שימוש בעץ גושני, עץ מלא, טבעי ומעובד
בניית דקים במודיעין מעץ איכותי או דק סינטטי
 בהזמנת פרגולה ודק קבלו הנחה משמעותית.

הבחירה הנכונה לתוספת המושלמת

פרגולה מספקת הרבה יותר מרק הצללה בימי קיץ לוהטים או קורת גג בימים גשומים בתקופת החורף, פרגולות במודיעין ובאזורים שונים, יכולות לשמש כתוספת עיצובית לבית לכל דבר, בנוסף למה שנאמר קודם. היא תוספת מקובלת מאד לבתים עם גינות ואף לדירות עם מרפסות שונות, זאת כיוון שהיא יכולה להגיע בגדלים שונים, מחומרים שונים ובגוונים שונים ובכך לספק מגוון נרחב של צרכי לקוח.
דק ופרגולה במודיעין

מהן הפרגולות הנפוצות באזור מודיעין?

המגוון הקיים הינו רב, אך בכל זאת ניתן לסכם את זאת בשני סוגים עיקריים:

התקנת פרגולת אלומיניום במודיעין – היא נהדרת, מתאימה מאד לדירות באזור מודיעין ואף לישובים הסובבים אותה. האלומיניום הינו חומר פופולרי לטובת בנייה עקב מחירו הנמוך, החוזק שלו, אורך חייה של המתכת וכמובן שגם המראה. היתרונות הבולטים בפרגולה המבוססת על חומר האלומיניום הם בעיקר העובדה כי בעקבות מחיר הייצור הזול של המתכת, הדבר גורר גם מחיר זול למדי לאלו העשויות אלומיניום, אך חשוב לציין כי אין זה מעיד כלל על איכותה לעומת איכויות של אלו העשויות מחומרים שונים, מעבר לזאת, חומר האלומיניום הינו קל מאד לתפעול בעקבות תכונות החומר, אינו מתחמצן (וכתוצאה מכך אינו מחליד) ועוד. מבין חסרונותיו הבולטים של חומר זה כחומר בסיס הוא המוליכות היחסית, דבר הגורם לה להיות חמה בקיץ וקרה בחורף.

בניית פרגולת עץ במודיעין – כולנו מכירים את העץ בתור מרכיב יסודי למגוון רהיטים ומבנים, ביניהם גם כפתרון הצללה מעולה. זו העשויה עץ היא  אמינה ביותר אשר שורדת זמן רב, מספקת מראה עיצובי נהדר ובניגוד למתכת האלומיניום – אינו מוליך, כך שהיא נשארת בטמפרטורה נעימה למשך כל ימות השנה. החיסרון הבולט של פרגולת העץ הגושני הוא המחיר, אין מדובר בהבדלי עתק בלתי נתפסים, אך חומר העץ הוא חומר יקר יותר מחומרים אחרים אשר ניתן להרכיב מהם מוצר איכותי, אך זה לא אומר כי לא ניתן למצוא בפעמים רבות מבצעים, בררו כעת עם מתקין באזורכם המבצע התקנה ובנייה של פרגולה מעץ באזור מודיעין.

השירותים הנוספים שנקבל ע"י מתקין פרגולות במודיעין:

מעבר להתקנה, בנייה והקמה של פרגולות במודיעין וסביבתה, ניתן לגם גם שירותי תיקון לפרגולות אשר ניזוקו הכולל חיזוקים, חידוש צבע וצביעה באמצעות שמן, מעבר לכך אפשר לקבל על ידי מתקינים גם שירותים של בניית דקים במודיעין בנוסף לפתרון ההצללה המקובל, כמו כן אנו נדאג שתקבלו הצעות בעבור כל פתרון הצללה שאתם צריכים, בין אם זה סוככים למינהם ופרגולות על כל הסוגים.