מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בירושלים

מתקיני פרגולות בירושלים מחכים לשיחת הטלפון שלכם, על מנת לקבל כמה הצעות מחיר של פרגולות עץ או אלומיניום בעיר ירושלים, פשוט צרו קשר עמנו קשר ואנו נדאג לשאר, חשוב לציין כי אנו מעניקים פתרונות מקבילים כמו דקים, גדרות, סוככים ועבודות עץ נוספות.

פרגוליין בונים לכם פרגולה בירושלים

מתן הצעות מחיר מרובות לצורך השוואה!
פועלים בפריסה כלל ארצית (ראה רשימה).
עבודה עם מתקינים מורשים ובעלי המלצות.
חומרי עץ ואלומיניום איכותיים.
חדש! בניית דק מעץ לגינה במחירי מבצע

פינת הצל שלך במרחק של שיחת טלפון

הרגע הזה בו הנכם מחפשים את פינת הצל הנעימה בקיץ, הינו רגע אשר מוכר לכולנו באופן אישי, ולעתים, הרצון שלנו לשהות באוויר הפתוח תחת היטלו של צל, לא נענה בחיוב, באמצעות פרגוליין אשר מספקת פרגולה איכותית ועמידה באה לפתור בעיה זו. היא תספק לכם את האפשרות לצל מתמיד גינתכם או מרפסתכם ובנוסף יכולה לספק לכם קורת גג אשר תגן עליכם מגשם ורוחות במזגי אוויר שונים, ובסופו של יום, היא הינה תוספת מצוינת לכל בית אשר תספק לכם את הנוחות לשהות בחוץ במזגי אוויר שונים.
פרגולות בירושלים

מהן הפרגולות הקיימות בעיר ירושלים?

קיימים סוגים שונים אשר נבדלים בעיקר בחומר אשר ממנו עשויים חלקיה הבסיסיים שלה, אזור בו הנכם רוצים להקימה ואף כתלות במזג האוויר השרוי (כדוגמת ירושלים אשר הינו מקום גבוה ומרובה רוחות). להלן נפרט על שתי הסוגים העיקריים, בפסקה הבא תוכלו לראות את ההבדל בין המחירים, הבנייה וההתקנה של הפרגולות השונות עשויות העץ והאלומיניום.

פרגולות מעץ בירושלים - היתרונות:

ללא ספק היא חזקה ביותר העשוי מעץ טבעי אשר מבצעים עליו גימור סופי היכול להשתנות בין פרגולה אחת למשניה כתלות בסוג העץ, בקשת הלקוח ועוד. היתרון הבולט בעץ היא כי העץ הוא חומר אשר אינו מוליך, דבר אשר יבטיח כי בתקופת החורף לא תהיה קרה ובקיץ – היא תישאר נעימה ולא תחמם את האזור. החיסרון העיקרי בה אל מול האלומיניום הוא המחיר, כיוון שזו אשר עשויה מעץ נוטה לעתים להיות יקרה יותר מחומרים אחרים.

פרגולות מאלומיניום בירושלים - האמינות:

כפי שציינו בכותרת הפסקה היתרון המרכזי של התקנת פרגולה מאלומיניום היא האמינות, העמידה והחוזקה שלה מה שמבטיח שהיא תשרוד זמן רב, מעבר לכך היא זולה משמעותית מהעץ דבר אשר מאפשר לכם באותו המחיר גם להתקין גדרות עץ בביתכם ואפילו דק מבלי לחרוג מהתקציב שלכם.

ניתן למצוא גם סוככים איכותיים בירושלים

מעבר לכך שאנו עוסקים במתן פתרונות הצללה בדומה לפרגולות עץ או אלומיניום בין אם הן חשמליות או בשילוב ברזל, ניתן אצלנו למצוא גם סוככים במגוון סוגים (ראו כאן את כל הסוגים) וכמו כן גדרות, דקים ועבודות עץ שאנו מספקים מכל הלב, אנו מודעים לביקוש הגדול לבניית פרגולות בעיר ירושלים ורבים מחפשים אחר אישורי בניה ורישיון, רגע אחד לפני שאתם מזמינים אותנו אל ביתכם - בדקו כאן אם יש לכם היתר ואישור לבנייה של פרגולה בעיר ירושלים.

בניית דקים בירושלים על ידי מתקינים מומלצים

מעוניין לבנות דק מעץ בירושלים? בין אם זה בחצר או בגינה הפרטית שלך, דרך פרגוליין אשר לקבל עד שלוש הצעות של מתקינים בירושלים מומלצים, מורשים ואיכותיים אשר ידאגו שתקבלו את הצעות המחיר הכי זולות שקיימות, ביחד עם זאת עבודה עם חומרי גלם איכותיים ושירות ברמה שעוד לא הכרתם, בנוסף כל אלו אשר עוסקים בדקים יודעים גם להתקין פרגולות וניתן לשלב בין העבודות ובכך לחסוך בעלויות.