מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בחיפה

מתקיני פרגולות בחיפה והקריות ישמחו להעניק לכם שירות של בנייה, הקמה והתקנה של דקים, סוככים ופרגולות עץ ואלומיניום באזור, קבלו הצעת מחיר משתלמת כבר עכשיו דרך פרגוליין.

היתרונות בבניית פרגולה בחיפה עם פרגוליין

מתן שירותים מקיפים לגינה כמו סוככים, דקים ועבודות עץ נוספות.
בניית פרגולות בהתאמה אישית מאלומיניום או עץ.
✱ עבודה בפריסה ארצית עם צוות מקצועי.
מחירי מבצע זמינים בכל רגע נתון - עיין במבצעים.
התאמה אישית הכוללת בניית דקים בחיפה.

הפתרון המושלם לכל השנה.

פרגולה הינה הפתרון האידאלי בכדי להקציב לעצמך מקום נוסף בו תוכלו לשבת וליהנות מהאזור בחוץ מבלי להתבשל בשמש, להירטב גשם ואף פשוט להוסיף עיצוב לשטח ריק שברשותכם, זה נשמע טוב, אך מה באמת צריך לעשות בשביל להקים פרגולות בחיפה והאם זה באמת הפתרון הנכון עבורכם? ננסה לענות על שאלות אלה ועוד.

נתחיל מההתחלה: מהי פרגולה?

זהו מבנה פשוט למדי, אשר בסיסו מורכב מארבעה עמודי בסיס אשר עליהם מורכב גג עמיד וחזק, על מבנה זה ניתן להרכיב מגוון אביזרים שונים אשר יכולים להועיל ולהוסיף עוד תכונות, כגון – חסינות מרוח, דבר אשר יעיל מאד באזורים גבוהים כגון חיפה. כיום קיימים סוגים רבים של פרגולות הנבדלים באיכותן, בחומר ממנו הן עשויות ועוד, זאת בכדי לאפשר לאדם להציבן בכל אזור בו יבחר ובכדי לעמוד בסטנדרטים שונים אשר הלקוח מבקש.
דק ופרגולה בחיפה

האם ניתן להקים פרגולת עץ באופן עצמאי?

בניית פרגולות עץ בחיפה הינו תהליך לא פשוט הדורש תכנון, עבודה פיזית, השקעת זמן ועוד, אבל האם ניתן לבצע זאת באופן עצמאי? בהחלט ניתן, אך האם זה באמת שווה לכם?. כיום ניתן למצוא מגוון חברות אשר יכולות להציע לכם שירותי בנייה בחיפה בקלות רבה, מעבר לכך, גם אנו חברה זו אשר מספקת מגוון שירותים במבצע, כגון הובלה והרכבה באזורכם הרצוי וכל זאת במחיר נהדר. אמנם הרכבה עצמאית עלולה לחסוך לכם כמה שקלים, אך במידה ואינכם מנוסים בכל הנוגע לבנייה, עדיף לתת למתקיני פרגולות מחיפה להרכיב לכם ובכך לחסוך לכם טרחה רבה ולהבטיח כי היא תהיה אמינה לאורך תקופה.

עוד קצת על סוגי הפרגולות ובפרט על אלומיניום

קיימים סוגים שונים, הנפוצים מביניהם כיום הם:  העץ והאלומיניום, לכל אחת יש את הסגולות של והן נבדלות באיכות, בתכונות שונות במזגי אוויר מסוימים, באזור בו מציבים אותן וגם במחיר – האלומיניום הינה זולה יותר מהעץ. בכל הנוגע לבחירת הסוג המתאים לכם - כמובן שמומלץ להתייעץ עם מתקין, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו כבר עכשיו ולקבל יעוץ נהדר, הזמן פרגולה מאלומיניום בחיפה דרך פרגוליין כעת והתחל לקבל הצעות מחיר מהזולות בארץ.

בניית דקים בחיפה על ידי הטובים בענף

הטיימינג הטוב ביותר לבנות דק בחיפה הוא בזמן הקמת פרגולה, כאשר אותו מתקין או בעל מקצוע עושה את העבודה אפשר להוזיל בעלויות ולחסוך בעוד כאב ראש, התנהלות מול איש מקצוע נוסף ולכלוך שחוזר על עצמו, אם התכנון שלכם הוא לבנות כעת בעץ אז זה אכן זמן מושלם לעשות זאת. אנו בפרגוליין יכולים לספק לכם את שתי השירותים.