מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בחולון

קבל כעת הנחה משמעותית בעבור פרגולה מעץ או אלומיניום לתושבי העיר חולון ולבאי האתר, צור קשר עמנו וקבל 3 הצעות מחיר של מתקינים הפועלים עם חברתנו באזור חולון.

פרגוליין כאן בשבילך גם בחולון!

מתן הנחות לבאי האתר ומבצעים חמים
עבודה עם אלומיניום ועץ באיכות גבוהה.
בניית דקים ופרגולות בחולון על ידי מתקינים מורשים
אחריות על עבודה מקצועית ומחיר משתלם!

פרגולות בחולון – למה דווקא אנחנו?

פרגולה הינה בחירה מצוינת אשר נועדה לספק לכם מקום מוצל או מוגן מגשם, בתקופה המתאימה, בנוסף לשדרוג משמעותי בחזות אזור נבחר. הנכם יכולים לבצע בנייה במגוון אזורים, לדוגמא, במידה וקיימת ברשותכם מרפסת, הנכם יכולים להציב בה פרגולת אלומיניום נהדרת (ישנם גם פרגולות מותאמות למרפסות). כמו כן הינן מבנה שימושי ביותר אשר ישרת אתכם נאמנה למשך שנים.
בניית פרגולה ודק סינטטי בחולון

לא יודעים מאיפה להתחיל?

רכישת פרגולות בחולון היא אינה החלטה פשוטה כלל, עקב הגיוון העצום אשר מתגלה בעת חיפוש אחר פתרון הצללה, אדם אשר אין בידו ידע מקדים אודות הנושא, ככל הנראה יהיה מבולבל ואף עלול לקבל החלטה אשר אינה משוקלת כראוי, לכן אנו מעוניינים לתת כמה טיפים לכיצד להתחיל בחיפוש אחר פרגולות באזור חולון או במרכז בפרט. תחילה, דעו מהי המטרה העיקרית של הפרגולה שברצונכם לרכוש, האם היא לשימוש בעיקר בקיץ? במקרה פרטני זה לדוגמא, מומלץ לבחור בפרגולת עץ אשר אינה נוטה להתחמם מהשמש ומשרה אווירה כפרית ונעימה באזור בו היא נבנתה.

לפני שרוכשים פרגולה עושים "שיעורי בית"

שנית נמליץ מאד לבוא ערוכים, כלומר – דעו את מידות האזור אשר הנכם מעוניינים להציב בו את הפרגולה, הקציבו לעצמכם סף כלכלי, בהקשר הכלכלי אנו תמיד נמליץ בבדיקות קפדניות אודות מחיר מבצע אצל חברות שונות, לעתים תוכלו להיחשף למבצעים ותוכלו לחסוך מאות שקלים, אנו ממליצים מאד לבדוק את מגוון ההנחות והמבצעים אשר אנו מציעים. כמובן שניתן היה להמשיך את הרשימה ולתת מגוון פרטים לגבי כיצד לנהוג בעת רכישה ראשונה, אך כפי שכנראה שמתם לב הזכרנו כמה סוגי פרגולות שעלולות שלא להגיד לכם הרבה לגבי סגולותיהן ולכן נפרט עליהן מעט כעת.

אז במה אתם בוחרים אלומיניום או עץ?

פרגולת עץ – הינה מאסיבית אשר ידועה במראה שלא ניתן לשחזור באמצעות חומר העץ, עמידה למשך שנים רבות וקלה לתפעול, בממוצע יקרה יותר מהאלומיניום.
פרגולת אלומיניום – המתאימה מאד לאזורים כמו העיר חולון, זאת עקב קלות משקלה, מחירה הסטנדרטי ועיצובה הכללי. היא מצוינת למי שהמשקל מהווה שיקול בנוסף למחיר הזול ביחס לחומר העץ.

בניית דקים בחולון בשילוב עם פרגולות העץ

מתכננים להקים דק בגינה? בונים פרגולה חדשה? נהדר! תכנון נכון הוא הקמה משולבת של דקים עם פרגולה כאשר מזמינים שני עבודות עץ, מקבלים מחיר טוב יותר! זה תכף אגב גם בתחום של האלומיניום, כאשר דק סינטטי משתלב נהדר עם פרגולה מחומר ברזל או אלומיניום, הכל תלוי היכן מתקינים אותה ומהו אופי העיצובי של ביתכם וטעמכם האישי, לנו ב"פרגוליין" יש את כלל האפשרויות המגוונות הנ"ל ותוכלו להזמין מתקיני פרגולות בחולון בעלי הסמכה, ידע ומקצועיות רבה אשר ישמחו לתת לכם הצעות ותמחורים בהתאמה על פי כל דרישה.