מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות בדרום

מתן פתרונות הצללה זוהי המומחיות של פרגוליין, מתגורר באזור הדרום מחפש אחר מתקינים ונותני שירות העוסקים בפרגולות עץ ואלומיניום? אנחנו כאן בשבילך!

פרגוליין מעניקה פתרונות מקיפים בדרום!

פרגולות ודקים כאחד עשוי עץ מכל הסוגים.
מתקינים מורשים ומומלצים בעלי ניסיון בתחום.
שירות מקיף לכל תושבי הדרום.
מחירים מוזלים ומבצעים אטרקטיבים בכל חודש.
עובדים עם אלומיניום איכותי שאינו מחליד.

הפרגולה המושלמת בשבילכם.

היא מבנה פשוט למדי אשר מורכבת לרוב מארבעה עמודי בסיס וגגון ומטרתה היא לספק צל והגנה מפני גשם. כיום קיימים שני סוגי חומר עיקריים אשר מהם מתבצעת בניית פרגולות: עץ ואלומיניום, העץ הוא החומר הנפוץ מבין השניים, בזמן שהאלומיניום הינו חומר שהשימוש בו למטרת בניית פרגולות הוא תחום צעיר במעט מהרכבות העץ השונות. אזור השימוש משתנה, אך לרוב מציבים אותה בגינה או במרפסת גדולה, זאת ידיעה על העומס המותר באזור בו בונים אותה, כגון המשקל המרבי המומלץ על המרפסת, כאשר ידוע שהיא יכולה לשקול כמה עשרות קילוגרמים (ואף יותר).

כיצד לבחור פרגולה בדרום?

בעת קבלת ההחלטה לרכישת פרגולה באזור דרום הארץ, אנו נמליץ להתחשב בכמה אספקטים:
החומר –  ממנו היא עשויה יכול להשפיע ישירות על סגולותיה השונים ועל כמות הזמן אשר תדרשו להשקיע בתפעולה, בהמשך אנו נפרט על העץ והאלומיניום.
גודל – כמובן שגם ממדיה הינו משהו שמומלץ לקחת בחשבון בעת רכישת שירותי פרגולות בדרום, בררו אילו ממדים הנכם מעוניינים בהם על ידי מדידה אמינה של האזור בו הנכם מעוניינים בה.
מחיר – מחיר מבצע לפרגולה אינו דבר נדיר, אך מומלץ לחפש חיפוש דקדקני אודות המבצעים הקיימים כאן, בכך תוכלו לחסוך אפילו כמה מאות שקלים.
עיצוב – הגיוון הרב של מוצרי ההצללה הקיימים בשוק נובע, בין היתר, גם מהמראה הקיים להן. בדקו את העיצובים השונים הקיימים.
דק ופרגולה בדרום

מתקיני פרגולות בדרום – מעץ או מאלומיניום.

כעת נפרט מעט על חומר העץ וחומר האלומיניום מהן הם לרוב מורכבות, נגש ישר לעניין, זו העשויה מחומר העץ מעניקה מראה מקסים וכפרי, לרוב מאסיבית ובנוסף, העץ עובר גימור בלק או בשמן, היתרונות הם איכות החומר ואורך חייו, החסרונות הם המשקל הרב והמחיר לרוב גבוה מזה של האלומיניום, בנוסף שילוב של דקים מתקבל כאן על הדעת ובפן העיצובי מרשים מאוד. אלו העשויות מחומר האלומיניום אשר נוטות להיות זולות יותר מאשר העץ, קיימים עיצובים רבים וגם מאד לתפעל ולנקות את חומר האלומיניום, החיסרון הוא בעיקר העובדה כי היא מתכתית – היא תתחמם בקיץ ותתקרר בחורף.

בונים לכם דקים בדרום הארץ ברמה גבוה

ניתן לבנות דקים בדרום על ידי מתקינים מורשים כחלק מן תהליך בניית פרגולות או סוככים, כאשר משלבים בינהם מקבלים מחיר פיקס זול משמעותית מאשר ביצוע של כל אחד מהם בנפרד, אצלנו ב"פרגוליין" תוכלו לקבל הצעות מחיר בעבור בניית דקים מעץ על כל סוגיהם ובפרט דק סינטטי אשר זול משמעותית יותר מהעץ, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו כעת והתחילו לקבל הצעות מחיר של מתקיני פרגולות ודקים בדרום הארץ במחירים מפתיעים ביוחד.