מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולות באשקלון

בנייה או התקנה של פרגולה באשקלון במחירים משתלמים תוכל להשיג דרך הפורטל הגדול במדינה בתחום, פרגוליין! אנו מספקים שירות מקצועי, איכותי ואמין בעבור פרגולות עץ ואלומיניום לתושבי אשקלון והסביבה.

פרגוליין מובילה בתחום הפרגולות באשקלון

בנייה בהתאמה אישית בבית הלקוח.
עצים איכותיים מהסוגים: גושני, מלא, טבעי ומעובד.
אלומיניום במגוון צבעים שאינו מחליד.
מחירים מוזלים לתושבי אשקלון והסביבה.

פרגולת עץ או אלומיניום?

כיום, קיימים שני סוגים עיקריים – העץ ופרגולת האלומיניום. ההבדל הניכר ביניהם הוא כמובן סוג החומר, אך הבדל זה מתבטא באופנים כגון: אזור בו היא ממוקמת, מחיריהן השונים, אופן הטיפול, משקלן ועוד…זו העשויה מחומר הטבעי (עץ) אשר ידועה בתור מעט יקרה יותר מהאלומיניום, אך לא להרתע, לעתים קרובות ניתן למצוא מבצעים כך שאין הנכם מחויבים להיות סגורים לרעיון עקב שיקול כלכלי. ישנם הבדלים ניכרים במשקל אשר משפיע ישירות על העובדה כי האלומיניום הינה מתאימה יותר לאזורים כמו העיר אשקלון, בכך כי האלומיניום קל יותר מחומר העץ, דבר הגורר מיידית כי היא מתאימה יותר למרפסות. בנוסף בעת חיפוש חברה העוסקת בבנייה והקמה בעיר אשקלון ניתן לדעת כי פרגולות שונות אלו יכולות להיות מותאמות אישית ללקוח, זאת בהתאם ובית העסק מספק שירות זה, במידה והנכם מחפשים שירותי התאמה אישית, אנו מציעים כמובן גם מגוון עבודות עיצוב בעץ כמו דקים.

יתרון הפרגולה בעיר אשקלון

בעת הקמת פרגולות באשקלון, הנכם תבינו כי היתרון אשר היא מביאה לחייכם הוא עצום. היא מספקת לכם מקום מוצל לימי השמש ומקום בעל גג לימי החורף גשומים, באמצעותה, הנכם תרוויחו בקלות עוד כמה ימים בהם תוכלו להינות מחיק הטבע בסביבה אותה בחרתם. כמו כן היא פתרון מצוין לטובת מיגון מגשם והוספת מקום מוצל, זהו יתרון עצום עבור מקומות כגון משרדים ובתי עסק קטנים באזור הנבחר על ידכם יספק לכלל האנשים העובדים מקום מוצל לישיבה בחוץ, מי מעובדי המשרד לא היה רוצה לצאת למקום מוצל ולנשום קצת אוויר נקי, גם אם זה רק לחמש דקות של התאווררות.
בניית דקים ופרגולות באשקלון

בניית דקים באשקלון מכל סוג

מעוניין לבנות דק בנוסף לפרגולה? המתקינים אשר עובדים עם "פרגוליין" יכולים לספק לכם במקביל להצעה על הפרגולה גם הצעת מחיר בעבור בניית רצפת דק בין אם זה סינטטי, מעץ איפאה, אורן או על כל סוגיו השונים, תוכלו למצוא אצלנו פתרונות הצללה מרובים החל מפרגולת אלומיניום באשקלון ועד לרמה של סוככים מותאמים אישית לחניה, למרפסת ולגינה, למה אתם מחכים? פנו כעת אל נציגי השירות שלנו והתחילו לקבל הצעות מחיר במהירות ומהטובים ביותר בעיר אשקלון.