מוקד הזמנות: 055-9661258
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

התקנת פרגולות באשדוד והאזור!

מעוניין בפרגולה באשדוד? באמצעות פרגוליין תוכל לקבל הצעות מחיר בעבור או העשויות עץ ואלומיניום כולל שירות התקנה או בנייה בהתאמה אישית בביתך.

פרגוליין, הבחירה הנכונה.

מתן פתרונות הצללה מוזלים לתושבי אשדוד.
חומרים איכותיים ומובחרים במיוחד.
מבצעים בכל עונות השנה.
עובדים עם עץ גושני, מלא, טבעי ומעובד.
שירותי בנייה מותאמים אישית.

מהי מטרת הפרגולה?

ניתן להניח כי רובנו מכירים מהי פרגולה ואף יצא להם ליהנות מישיבה בה, אבל מעבר לזה, למה מישהו צריךאותה? אז תחילה נזכיר כי היא מבנה בסיסי למדי אשר מיועד לספק גגון, אשר הוא בעצמו מספק לכם הגנה מפני הגשם בימי החורף וצל נעים בימי הקיץ, בייחוד באזור כמו העיר אשדוד. אלו מבטיחים לכם מקום ישיבה מתמיד באזור המועדף עליכם – בגינה, במרפסת, מחוץ לבית העסק ועוד. מעבר לסיפוק מקום מסתור מפני מזגי האוויר השונים ובזאת מתאפשרים לכם ימים נוספים ליהנות מהקפה של הבוקר תחת קורת הגג באוויר הנעים, היא יכולה להוסיף רבות למראה הכללי של האזור בו הוקמה, זאת כיוון שפרגולות עץ, לדוגמא, מוסיפות מראה שקשה מאד לשחזר בלעדיה, ובזאת תשפר את חזות האזור, כאן תוכלו לראות תמונות של עץ, אלומניום ועוד.

תושבי אשדוד - כיצד להתחיל?

אז הסתקרנתם וכעת הנכם מעוניינים לברר אודות בנייה, איפה להתחיל?
תחילה, בחרו אזור ובררו את הממדים והגודל שאתם צריכים. בעת חיפוש פרגולות באשדוד הנכם תוכלו למצוא מגוון רחב של תוצאות שונות אשר נבדלות בגודליהן, משקלן, החומר ממנו הן עשויות ועוד, לכן תעשו סקיצה של מה פחות או יותר הנכם מעוניינים בו, ככה לא תצטרכו לבצע חיפושים מיותרים. דבר שני שאנו ממליצים בעת חיפוש פרגולות עץ באשדוד, הוא בחירת החומר הרצוי, רוב הפרגולות כיום עשויות מסוגי עץ שונים. העץ הינו חומר קשיח אשר מספק חזות מרשימה ויציבות חזקה, ולידו החומר האלומיניום אשר מייצג מזה שנים, חומר קל, זול יותר ובעל מראה מודרני (מנגד המראה החמים והכפרי של העץ).

כמה שיקולים אחרונים לפני התקנה

השיקולים האחרונים הם טווח המחירים ובחירת החומר הרצוי כתלות באזור הנבחר. טווח המחירים מתבטא בעיקר בהאם השיקול הוא כלכלי, במידה וכן מומלץ לחפש מחיר מבצע באשדוד, בין אם זה לחומר האלומיניום שנמצא במבצע ויכול להגיע לעלויות נמוכות במיוחד או שמא עץ מעובד. בחירת החומר הרצוי הינו מתבטא בעיקר בהאם הנכם בונים את במרפסת, אם כן אז כדאי לבדוק מהו העומס המרבי המותר, במקרים אלה מומלץ לכוון לחומר האלומיניום, באשר הוא יותר קל ומתאים למרפסות.