קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות אלומיניום סגורות

רוצים לשבת בגינה גם כשבחוץ גשום ורטוב? רוצים לנצל את המרפסת ולהוסיף חדר נוסף בבית? פרגולות אלומיניום סגורות מהוות פתרון מצויין עבור מי שרוצה לנצל גם ימי חורף סוערים לישיבה במרפסת או עבור מי שמעוניין ליצור חלל סגור לסירוגין ע"י התקנת סגירת חורף. בעמוד זה תקבלו את כל המידע שצריך על פרגולות אלומיניום סגורות, כולל סוגי הפרגולות השונים, כמה זה יעלה ואיך למצוא מתקין פרגולות מומלץ באזורכם!

פרגולות אלומיניום סגורות לכל מטרה

כאשר מדברים על פרגולות אלומיניום סגורות מתכוונים ל-2 סוגים עיקריים:

 • פרגולות אלומיניום סגורות בחלקן העליון - פרגולות אלומיניום למרפסת או לחצר אשר חלקן העליון אטום במלואו ללא מרווחים או פתחים ומגובה בשכבת איטום נוספת כמו סנטף, למניעת כניסת גשם ואיטום הרמטי. 
   
 • פרגולות אלומיניום עם סגירת חורף - פרגולות אלומיניום אטומות בחלקן העליון וסגורות גם בצדדים ע"י שלדת אלומיניום ומסילות לויטרינות / מסכים - מה שיוצר חלל נוסף כמו חדר הניתן לפתיחה או סגירה בהתאם לצורך. 

פרגולת אלומיניום סגורה

מחירון פרגולות אלומיניום סגורות

מחיר פרגולת אלומיניום סגורה יהיה בממוצע 600 - 800 ש"ח למ"ר. המחיר ישתנה בהתאם לגודל הפרגולה, עיצוב ודגם נבחר ואביזרים נלווים. כאשר מדובר גם בסגירת חורף, המחיר עשוי להתייקר ואף להכפיל את עצמו. 

מחיר ממוצע לפרגולת אלומיניום סגורה למ"ר

מחיר ממוצע לפרגולת אלומיניום סגורה למ"ר: 700 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

פרגולות אלומיניום סגורות - יתרונות

בחירה בפרגולות אלומיניום סגורות (לעומת פרגולות אלומיניום פתוחות) נחשבת לפופולרית מאוד עבור מי שמחפש קירוי לחצר או למרפסת, וזאת בשל היתרונות הבאים:

 • איטום מפני גשם והצללה מלאה לאורך כל השנה - פרגולת אלומיניום סגורה מאפשרת שהייה במרפסת או בחצר בכל ימות השנה ובכל תנאי מזג האוויר. פרגולה שכזו מהווה חוצץ מושלם ויעיל כנגד הגשם וכהצללה מוחלטת על השטח שמתחת, כך שמי שנמצא תחתיו ייהנה משהייה נעימה וללא חשש מהירטבות או פגיעה מקרני השמש החזקות.
   
 • עמידות מפני קורוזיה או חלודה - האלומיניום נחשב לחומר עמיד מאוד לתנאי מזג אוויר ונשמר לאורך שנים ללא חשש מהיווצרות קורוזיה או חלודה וללא תחזוקה מיוחדת, כך שאין צורך בתחזוקה קבועה או מיוחדת.
   
 • ניצול מירבי של החלל החיצוני - התקנת פרגולת אלומיניום סגורה בעיקר עם סגירת חורף, מאפשרת ניצול מירבי של השטח החיצוני של הבית ואף יצירת סוג של חדר נוסף המגדיל את שטח הבית בעלות יחסית נמוכה (לעומת בניית חדר נוסף) וניתן לשינוי במקרים של סגירה חשמלית או שאינה קבועה.
   
 • השקעה חד פעמית לעומת חידוש קירוי בכל חורף - כפי ציינו, פרגולות אלומיניום סגורות אינן מצריכות תחזוקה שוטפת, ומהוות פתרון לאיטום וחדירת מים באופן קבוע, לעומת פרגולה פתוחה המצריכה קירוי לפרגולה בכל חורף או אחת לתקופה.

פרגולה אלומיניום סגורה - חסרונות

על אף היתרונות הרבים בהתקנת פרגולה אלומיניום סגורה, ישנם מספר חסרונות שחשוב לקחת בחשבון לעומת פרגולות פתוחות:

 • עלות יקרה יותר - באופן הגיוני ייצור ובניית פרגולת אלומיניום סגורה, תהייה יקרה יותר מפרגולה פתוחה (עץ או אלומיניום), כיוון שיש צורך בכמות חומר גלם גדולה יותר. כאשר מדובר גם בסגירת חורף העלות תהייה יקרה משמעותית לעומת פרגולות פתוחות.
   
 • אינה מאפשרת כניסת אוויר - פרגולות אלומיניום סגורות יהיו אטומות לחלוטין ולכן יחסמו כניסת אוויר ובריזה טבעית (שבימי הקיץ מהווה מקור צינון ואוורור ללא צורך במאוורר או מזגן חיצוני). במקרים של פרגולה סגורה שאינה שקופה, תהייה גם חסימה של אור והשטח המקורה יהיה חשוך יותר ופחות מואר.

השוואת מחירים בין מתקיני פרגולות מומלצים

התקנת פרגולה אלומיניום סגורה בחצר או במרפסת נחשבת להוצאה לא זולה ולכן כדאי לבצע פעולות שיאפשרו לכם לחסוך בעלויות ככל הניתן. אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים בין מתקיני פרגולות מומלצים באזורכם ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת.

דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקיני פרגולות סגורות באזורכם, להשוות מחירים ולבחור בהצעה המתאימה ביותר עבורכם. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

פרגולה אלומיניום סגורה עם סגירת חורף

החלטתם להתקין פרגולת אלומיניום סגורה בבית אך מתלבטים אם להוסיף גם סגירת חורף? ראשית חשוב להבין מה התקציב העומד לרשתוכם ולאילו מטרות תרצו לנצל את השטח המקורה. התקנת סגירת חורף וסגירת צידי הפרגולה מאפשרים להשתמש בחלל המקורה ללא חשש מכניסת מים גם עבור מחסן ואחסון חפצים, שימוש עסקי, פרגולת אלומיניום כשרה לסוכה, חדר נוסף בבית, אירוח ושהייה בחלל לאורך כל השנה ועוד. ישנן אופציות שונות עבור סגירת חורף כמו ויטרינות, חלונות זכוכית קטנים, מסכי ותריסי גלילה ועוד - חלקם ניתנים לפתיחה וסגירה חשמלית או ידנית וחלקם קבועים.
 

בנוסף, חשוב לציין כי משנת 2004 אין צורך בקבלת היתר או תשלום ארנונה עבור שטח מקורה הקטן מ - 50 מ"ר, מה שהופך את התהליך לפשוט יותר ומהווה חלופה זולה למי שמעוניין בהרחבת שטח הבית בעלות משתלמת.

פרגולת אלומיניום סגורה חשמלית 

פרגולת אלומיניום סגורה חשמלית הנה פרגולה הנפתחת ונסגרת בעזרת מנוע חשמלי הנשלט ע"י מתג או שלט. כאשר הפרגולה פתוחה, היא אטומה וסגורה לחדירת מים כמו פרגולת אלומיניום סגורה ידנית, ומשמשת כאלטרנטיבה יעילה ונוחה עבור מי שמחפש גם פתרון לימים גשומים, וגם אפשרות להנאה מהרוח ושמש בימים נעימים.

כמובן שעלות פרגולת אלומיניום חשמלית תהייה יקרה יותר מפרגולה קבועה או ידנית ולכן צריך לקחת זאת בחשבון כחלק השיקולים בבחירת הפרגולה המתאימה לכם. 

שאלות ותשובות בנושא פרגולת אלומיניום סגורה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בפרגולות אלומיניום סגורות:

מה ההבדל בין פרגולת אלומיניום רגילה לסגורה?

פרגולת אלומיניום סגורה זו פרגולה עם קירוי של שכבת איטום נוספת כנגד חדירת מים, ניתן לראות הסבר מפורט בעמוד.


מה המחיר של פרגולת אלומיניום סגורה?

מחיר ממוצע לפרגולת אלומיניום סגורה ינוע בין 600 - 800 ש"ח למ"ר. המחיר משתנה בהתאם לדגם והעיצוב, גודל הפרגול ואם מוסיפים גם סגירת חורף.