קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

מעוניינים להתקין פרגולת אלומיניום בגלל החוזק והעמידות אבל לא רוצים לוותר על הנראות המיוחדת של העץ? פרגולות אלומיניום דמוי עץ יכולות להיות הפתרון המושלם בעבורכם. קבלו את כל המידע הנושא ובצעו השוואת מחירים דרך פורטל 'פרגוליין'.

התקנת פרגולה אלומיניום דמוי עץ

הבחירה בין פרגולה מאלומיניום לפרגולת עץ היא בחירה לא פשוטה. לכל אחת מהאופציות הללו יש יתרונות וחסרונות, מה שגורם לרבים להתלבט ולתהות האם הם קיבלו החלטה נכונה. בשנים האחרונות ישנו פתרון מצוין שיכול להתאים מאוד לכל מי שמתלבט - פרגולה אלומיניום דמוי עץ. בעמוד זה נסקור בהרחבה את היתרונות של פרגולות אלו ונסייע לכם במציאת בעל מקצוע להתקנה במחיר זול.

מה זה פרגולת אלומיניום דמוי עץ?

פרגולת אלומיניום דמוי עץ זוהי למעשה פרגולה שעשויה מפרופילי אלומיניום אך גווניה הם חומים ודומים מאוד במראה לקורות העץ הנפוצות בפרגולות עץ סטנדרטיות. פרופיל האלומיניום בחלקה העליון של הפרגולה עובר צביעה מיוחדת בתנור, אשר מעניקה לו את הצבע דמוי העץ אך למעשה מדובר בפרגולה שכולה עשויה אלומיניום ולא נעשה בה כל שימוש בעץ.

 

התקנת פרגולת אלומיניום דמוי עץ

מחיר להתקנת פרגולה אלומיניום דמוי עץ

נהוג לתמחר התקנה של פרגולה אלומיניום דמוי עץ לפי מ"ר, בעוד המחיר הממוצע עומד על 600 ש"ח למ"ר. חלק גדול מהחברות יחייבו אתכם על הזמנה של לפחות 10 מ"ר בשביל לקבל את המחיר הזה ובמידה ואתם זקוקים לפרגולה קטנה יותר, ייתכן והמחיר פר מטר יעלה משמעותית.

 

מחיר ממוצע למ"ר

מחיר ממוצע למ"ר: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ - יתרונות מרכזיים

לפרגולות אלה יש מספר יתרונות מרכזיים על פני החלופות האחרות:

 • צבעים וגוונים: כפי שהסברנו קודם לכן, פרגולה דמוי עץ, מגיעה בגוונים שונים: עץ בהיר או כהה. 
   
 • הרכבה מהירה: ברוב הגדול של המקרים יהיה קל יותר להתקין פרגולות מאלומיניום מאשר פרגולות עץ, מה שמקנה לפרגולת אלומיניום דמוי עץ - יתרון גם במהירות ההרכבה והחיבור.
   
 • אין צורך בתחזוקה: היות ומדובר על קורות שעשויות מאלומיניום, אין צורך לתחזק את הפרגולה כמו את פרגולות העץ, שאותן נדרש לשמן.
   
 • עמידות גבוהה: אלומיניום הוא חומר גלם אשר מתאים מאוד למקומות פתוחים כמו חצרות או מרפסות מאחר ומדובר בחומר שאינו מחליד.
   
 • חומר קל: המשקל של קורות האלומיניום הוא קל, בטח בהשוואה לאלטרנטיבה של פרגולות מעץ. לכן אם שקלתם להתקין פרגולה במרפסת, פרגולה מאלומיניום דמוי עץ היא פתרון נהדר בעבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

עוד על פרגולת אלומיניום דמוי עץ

צביעת פרגולת אלומיניום דמוי עץ מתבצעת בתנור מיוחד והיות ומדובר למעשה בפרופיל אלומיניום איכותי, הוא גם נשמר למשך זמן רב והצבע אינו דוהה כמו בפרגולות מעץ. אם ההתקנה מתבצעת באזור קטן וצפוף, ניתן להזמין גם פרגולה תלויה ולחבר את חלקה העליון של הפרגולה ישירות אל הקיר. באשר לאחריות, חברות רבות יספקו לכם בין 7 ל-10 שנות אחריות על האלומיניום וזה ללא ספק יתרון נוסף של פרגולות אלומיניום דמוי עץ על פני פתרונות אחריות שקיימים כיום.