קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה שקופה

רוצים פרגולה שקופה? ישנם כמה סוגים ואפשרויות, החל מקירוי מלא מזכוכית, חלקי או בעל אפשרות לכיסוי מלאה ופתיחה, כלל האפשרויות פתוחות לפניכם בפורטל פרגוליין.

פרגולה שקופה מזכוכית ואלומיניום

מחפשים פרגולה חדשה לבית? תשמחו לגלות שהענף התפתח כך שאת הפרגולה הכבדה והגסה שכולנו מכירים משנות התשעים מחליפים היום מתקני הצללה מעוצבים עשויים אלומיניום. המילה האחרונה בענף שייכת ללא כל ספק לפרגולות שקופות. אנחנו הישראלים התחלנו בשנים האחרונות לשים דגש על עיצוב הבית והגינה. כיום כבר לא תמצאו את אותן פרגולות עץ בכל חצרות הבתים. הפרגולה המודרנית היא הרבה יותר מפתרון הצללה, היא משמשת אלמנט עיצובי לכל דבר ונבחרת בהתאם לשיקולים של נוחות, עיצוב וטעם אישי.

הכירו את הפרגולה השקופה

עד היום, היה עלינו לבחור בין פרגולה שלמה שאינה מאפשרת חדירת אור וגשם לבין מתקני הצללה בעיצוב של רשת שמאפשרים חדירת אור וגשמים. פרגולה שקופה היא מוצר חדש שכובש את השוק בסערה. זהו מתקן הצללה חדיש ומעוצב מבוסס שלדת אלומיניום חזקה וקירוי שקוף שמאפשר חדירת אור. כאשר אתם יושבים תחת פרגולה שקופה אתם נהנים מאור השמש תוך הגנה מלאה מפני גשמים.  את הפרגולה ניתן לראות במרפסות, חצרות, גינות, אתרי נופש, בתי עסק, מגדלי יוקרתי, בתים פרטיים ועוד, רוצים לדעת מהו מחיר פרגולה למרפסת השמש שלכם? עברו.

כמה אור תרצו? פרגולה שקופה חלקית

רמת השקיפות של לוחות הקירוי ניתנת לבחירה. אתם בוחרים האם לבחור בלוחות קירוי שקופים לחלוטין או בלוחות אטומים באופן חלקי או מלא (דומה לגוון של זכוכית חלבית). אם תרצו להבטיח חדירה מקסימלית של אור שמש תבחרו בלוחות קירוי שקופים לחלוטין המאפשרים עם קצת מאמץ צפייה בכוכבים. הבחירה הפופולרית ביותר היום היא פרגולת אלומיניום אשר יכולה להיות שקופה באופן חלקי באמצעותה תוכלו ליהנות מכמות מספקת של אור מבלי להסתנוור.

פרגולה שקופה מזכוכית

מהו המחיר לבניית פרגולה שקופה?

מחירים של מתקני הצללה נקבעים בהתאם לעלויות של חומרי הגלם, מורכבות העבודה ובקשות מיוחדות, במקרה הזה מדובר על פרגולה עשויה זכוכית והעבודה כאן לא פשוטה כלכך. חשוב לזכור שמתקן הצללה לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים. ההשקעה שלכם היום במבנה יציב ומעוצב עשוי חומרי גלם עמידים ואיכותיים היא השקעה לטווח ארוך. בעזרת פורטל פרגוליין יש לכם הזדמנות לקבל שירות מאנשי המקצוע הטובים ביותר במחירים הזולים ביותר. אין מדובר בעוד אתר השוואת מחירים רגיל אלא באתר ששולח אליכם 3 הצעות מחיר רלוונטיות מספקים מובילים שמתמחים בפתרונות הצללה מודרניים. מהר מאוד תגלו לשמחתכם שבניית פרגולה שקופה דרך פרגוליין היא לא עסק כל כך יקר או מסובך.

פרגולה שקופה מאלומיניום או מעץ? בחרו לבד!

אם אתם מתכננים בניית פרגולה שקופה תוכלו לבחור בין בסיס אלומיניום לבין בסיס עץ. שני חומרי הגלם מתאימים לאקלים הישראלי ומשמשים מזה שנים רבות בסיס למתקני הצללה. האלומיניום מביא עמו מראה מודרני בעוד שימוש בעץ מלא מביא מראה ביתי, כפרי וחמים. בחירה באלומיניום מבטיחה שנים רבות של שימוש ללא כל צורך בטיפולי תחזוקה בעוד מבנים עשויים עץ דורשים טיפולי תחזוקה באופן שוטף. לקבלת מידע נוסף על כל אחת מהאפשרויות חייגו עכשיו לשיחה עם נציג מקצועי.