קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה תריס חשמלי

פרגולה עם תריסים מאפשרת שליטה מצוינת בקרני השמש אשר נכנסות פנימה, כאשר ניתן לשלוט במצבים שונים באמצעות מנגנון חשמלי אשר פותח וסוגר את התריסים בחלקה העליון של הפרגולה. מחפשים פרגולת תריס חשמלית מאלומיניום? פנו אל 'פרגוליין' וקבלו מספר הצעות מחיר.

מזמינים פרגולת תריסים דרך 'פרגוליין'

הפרגולה המודרנית היא הרבה יותר מפתרון הצללה. פרגולות אלומיניום עם תריסים או עם מנגנונים חשמליים מחליפות בשנים האחרונות את פרגולות העץ הישנות והמסורבלות ואפילו מהוות תחליף טוב יותר מאשר סוכך חשמלי לגינה שהיה נפוץ מאוד בבתים רבים. כיום רבים בוחרים בפתרון של פרגולת תריסים בין היתר מאחר וקיימים דגמים חדשים ומשוכללים אשר משלבים בחלקה העליון של הפרגולה מנגנון חשמלי לפתיחה וסגירה כמו גם תוספות אחרות: תאורה, חיישני שמש וגשם ואפילו מערכת חימום.

 

פורטל פרגוליין מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר שונות בעבור התקנה של פרגולת תריסים בחצר או במרפסת שלכם, כך שתוכלו לערוך השוואה קצרה בין העלויות ולהמשיך רק עם נותני השירות אשר סיפקו את המחיר המשתלם ביותר.

 

פרגולת תריס

פרגולה תריס חשמלי בעיצוב ייחודי

האלומיניום כבש בסערה את ענף הפרגולות ודחק הצידה את מבני העץ. המאפיינים של האלומיניום מאפשרים עיצובים שלא ניתן לבצע עם עץ או עם ברזל. כך נוצר מצב בו כניסת האלומיניום אל התחום עודדה פיתוח של פרגולות עם תריסים ומתקני הצללה חשמליים נוספים.

 

אם אתם עומדים בפני התקנת פרגולה חדשה בבית או בבית העסק – אל תמהרו לבחור בדגמים הישנים והפשוטים אלא וודאו שאתם בוחנים גם את הדגמים החדשים של פרגולה תריס חשמלי מאחר ומדובר בפתרון נוח, חדשני ומעוצב.

בניית פרגולת תריס מאלומיניום במגוון צבעים

תכונת טובה נוספת של האלומיניום היא האפשרות לצבוע אותו בכל צבע. פרגולות תריסים ניתנות להזמנה היום במבחר צבעים ודגמים. יש לכם את החופש להזמין פרגולה עם תריס בצבע כחול, צבע לבן, צבע אפור ועוד. השילוב של הצבעים יחד עם המבנה המעוצב הופך את פרגולות התריס החדשות לפריט עיצובי לכל דבר. הן משדרגות את עיצוב הגינה או המרפסת ובו זמנית גם מספקות הגנה מפני השמש והופכות את המתחם נוח ומזמין.

 

אולי יעניין אותך גם:

כיצד נקבע המחיר של פרגולה עם תריסים?

מחירם של מוצרי הצללה, נקבע בין היתר על סמך מורכבות העבודה, המיקום המדויק בו נדרש להתקין את המוצר וכמובן דרישות ותוספות מיוחדות. כל חברה, מתמחרת את עבודתה בצורה שונה מעט ולכן תמיד מומלץ לבצע השוואת מחירים קצרה לפני שניגשם לרגע ההחלטה.

 

דרכנו ניתן להשוות בין החברות המובילות בתחום ולהזמין התקנה במחיר זול כאשר כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו או להשאיר פנייה כאן באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

הקמת פרגולה עם תריס חשמלי לכיווני צל

פרגולה חשמלית היא פתרון ההצללה המושלם. לפני 20 שנה כשהיו בשוק רק פרגולות עץ איש לא חלם על אפשרות של וויסות וכיוון קל, אפשרות לגלול את הפרגולה או אפשרות של הזזת התריסים בלחיצת כפתור.

 

כשתרצו בבוקר לפתוח את התריסים תעשו זאת בלחיצת כפתור ותצאו אל הגינה ליהנות מהשמש החמימה. כאשר קרני השמש יהפכו חזקות בשעות הצהריים לחיצת כפתור קצרה תזיז מעט את התריסים לנוחותכם. פרגולה עם תריס חשמלי מאפשרת נוחות ודינמיות ומתאימה לכל עונות השנה.

שאלות נפוצות על פרגולות תריס:

להלן מספר שאלות שנשאלנו על ידי גולשי האתר בנוגע לפרגולות תריס והתקנתן:

האם פרגולה תריסים מרעישה בעת הפתיחה של התריסים?

בדרך כלל לא מאחר ויש פרופיל גומי מיוחד שמחליש את הרעש בעת המגע של פרופילי האלומיניום. כמובן שזה משתנה בין דגם לדגם לכן חשוב לוודא זאת מראש טרם הרכישה.


ממה מורכב חלקה העליון של פרגולת תריס חשמלי?

לרוב מפרופילי אלומיניום אשר מחוברים באמצעות צירי נירוסטה.


האם יש זוויות מוגדרות וקבועות בפרגולת תריסים?

לא, ברוב פרגולות התריסים ישנה שליטה חופשית באמצעות שלט במנגנון וניתן לפתוח את שלבי הרפפה בכל זווית רצויה.


האם בפרגולה עם גג תריס ניתן לסגור את הגג לגמרי?

בהחלט. קיימת האפשרות לסגור את התריסים כך שהחלק העליון סגור לגמרי, כך נמנע מכניסה של גשם או שמש חזקה.