קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה זכוכית

פרגולה עם גג זכוכית זה בהחלט אלמנט דקורטיבי מרשים לכל בית ועסק, ניתן לשלב בין קירוי גג זכוכית לפרגולה מאלומיניום וכמובן שניתן גם לבצע סגירת זכוכית לפרגולה קיימת כמו במסעדות ובתי קפה בתקופת החורף, אם אתם מעוניינים לקבל הצעות מחיר בעבור השירות - פנו כעת אל נציגי פרגוליין והתחילו להנות משירות מקצועי, אדיב וזול ככל שניתן!

פרגולה מזכוכית - פתרן נהדר לחורף

כשחושבים על פרגולה דבר ראשון חושבים על פרגולות בנויות מעץ. אבל האמת היא שפרגולות ניתן לבנות מחומרים שונים ומגוונים. פרגולה מזכוכית היא אחד השילובים הכי מעניינים, שילוב של פתרונות הצללה עם תחום העיצוב המודרני. קירוי מזכוכית הוא מעשה אומנות מחושב, שבו יכולת העיצוב והגוון האישי משתלבים יחדיו. אם אתם בוחרים אנשי מקצוע עבור קירוי זכוכית לפרגולה, עליכם לבחור אנשים בעלי ידע ומומחיות בתחום הבנייה עם יכולות עיצוב וראייה מתקדמת של פתרונות הצללה. בעולם של ימינו, כל פתרון מעשי הוא גם פתרון עיצובי וביחד הם מרכיבים את השלם. באמצעות המומחים של פרגוליין תוכלו לקבל את כל השירות הנדרש בתחום, כולל יעוץ והכוונה.

שילוב זכוכית ואלומיניום כמקשה אחת

פרגוליין מבצעים את כל העבודות הנדרשות, כולל גג זכוכית לפרגולה המעוצב מזכוכית מחוסמת שקופה. הן מאפשרות לאור להיכנס פנימה, לחדור אל תוך החלל ולהציף את המרחב זהו פתרון הצללה מיוחד המאפשר לכם ליהנות מכל העולמות  ואצלנו תמיד תוכלו לשלב בין סגנונות שונים ומגוונים ובין מרכיבים ייחודיים. יש לנו שילוב בין זכוכית ואלומיניום ועוד סוגים המותאמים עבור כל לקוח או לקוחה באופן אישי.

בעלת מראה אלגנטי ודקורטיבי

העיצוב בזכוכית מאפשר מרחב פעולה, מראה דקורטיבי והכי חשוב פתרון נגד גשם ורוחות בימי החורף, אנשי המקצוע של פרגוליין עובדים ביחד אתכם ואתם שותפים מלאים להחלטות ולכם יש את "תביעת האצבע" האחרונה כאשר כל עבודה מתתבצעת בהתאמה אישית על פי דרישותכם אנו כאן בפרגוליין מספקים עבורכם שירות מצוין במחירים מעולים. באמצעות הפורטל שלנו העובד עם כל החברות המובילות ביותר בשוק, אתם יכולים לבחור את הצעת המחיר ההולמת ביותר את הצרכים שלכם, למידע נוסף ראו מחירון פרגולות אלומיניום הכוללת סוגים רבים. 

הגנה מפני גשם עם קירוי זכוכית

אומנות הקירוי וההצללה השקופים, מאפשרים לסגור כל מרפסת באופן מדויק ואסתטי. באמצעות זכוכית מחוסמת אשר היא שקופה לחלוטין, תוכלו לעצב בתי קפה ומסעדות, אולמות אירועים ומקומות רבים נוספים. מרפסת פנימית מקורה המאפשרת קשר ישיר עם החצר והגינה. תוכלו ביום חורף קר לשבת במרפסת המחוממת ולהתבונן אל הגשם היורד לאיטו בחוץ. אם עיצבתם גינה מושלמת ואתם רוצים ליהנות ממנה בכל ימות השנה, זהו בהחלט פתרון מתאים.

נושאים רלוונטים בעבורך:

קירוי גג בזכוכית

עבודה הדורשת דיוק ומקצועיות

בעלי המקצוע הפועלים עם פרגוליין - פורטל הפרגולות הגדול בישראל יודעים איך לבצע כל מלאכה בעדינות ובדייקנות מרבית. אנחנו עובדים ביחד אתכם, בשביל לספק לכם את כל הנדרש בתחום. באמצעות השירות שלנו, תוכלו לעבוד עם החברות המובילות ביותר בתחום, בכל רחבי הארץ. יש לנו שירות בכל מקום בו אתם נמצאים ואנחנו עובדים עם הטובים ביותר בלבד. לאחר בדיקה קפדנית של כל החברות השונות, אנחנו שולחים לכם הצעות מחיר מותאמות עבורכם. קירוי והצללה מזכוכית עם פרגוליין, חוסך לכם זמן וטרחה מרובה ומאפשר לכם להתמסר להנאה שבתכנון. תוכלו לדמיין איך הכל יראה בסופו של התהליך וביחד עם מנהלי הפרויקט לעבור אתם על כל פרט שחשוב עבורכם.