קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה הייטק

פרגולת הייטק הפכה בשנים האחרונות לשם דבר בעולם הפרגולות. העיצוב החדשני והמודרני שלה, גרם לרבים לבחור בה כפרגולה למרפסת וגם לחצר. מעוניינים להתקין פרגולת אלומיניום בעיצוב הייטק? השאירו פנייה באתר ונסייע לכם.

כיצד נראית פרגולה הייטק?

פרגולה הייטק היא למעשה פרגולה מעוצבת אשר עשויה מפרופילי אלומיניום שמונחים במרווחים שווים זה מזה. פרגולת הייטק עשויה להיות על גבי עמודים או מרחפת ונתמכת על אחד מקירות הבית. ניתן להתקין פרגולה דגם הייטק במגוון רחב של צבעים החל מצבע לבן או שחור ועד לצבע כסוף או אפור.

 

פרגולת הייטק

שירות התקנת פרגולה אלומיניום מדגם הייטק

כאשר בוחרים חברה או מתקין פרטי להתקנת הפרגולה, חשוב לשים לב כי הוא בעל ניסיון בעבודות דומות. אם למשל תרצו להתקין פרגולה תלויה (מכונה גם פרגולת הייטק צפה) מומלץ להסתכל על עבודות דומות. בנוסף, אנו ממליצים לעבוד אך ורק עם חברות אשר מספק הצעת מחיר מפורטת הכוללת את עובי הקורות, סוג הקירוי וצבע הפרגולה וכמובן את המחיר הכולל או מחיר למ"ר.

תחזוקת פרגולה דגם הייטק

מאחר ומדובר על פרגולת אלומיניום, ניתן לומר כי יש מעט מאוד תחזוקה לאורך השנים. בניגוד לפרגולות מעץ, פרגולה מדגם הייטק אינה מושכת חרקים ומזיקים והיא גם אינה מחלידה לאורך השנים אלא נשמרת במצב מצוין. כאשר לא נדרשת תחזוקה, המחיר שתשלמו על ההתקנה יתקזז לאורך השנים וזו אחת הסיבות שפרגולה זו כה נפוצה.

כמה זמן לוקח לבצע את התקנת הפרגולה?

התהליך של התקנת פרגולה מדגם הייטק, זהה לתהליך של התקנת פרגולה סטנדרטית מאלומיניום וביום ההתקנה ניתן לומר כי העבודה אמורה להסתיים תוך מספר שעות. אם ננסה להיות מדויקים יותר, נוכל לומר כי הזמן לביצוע העבודה נע בין 4 ל-6 שעות, כאשר הפרמטר המרכזי אשר משפיע הוא מיומנותו של המתקין.

 

משך זמן להתקנת פרגולת הייטק:
5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

פרגולת אלומיניום הייטק בכל צבע רצוי

כפי שהזכרנו גם קודם לכן, פרגולת אלומיניום הייטק יכולה להגיע במגוון רחב של צבעים וזאת מאחר וניתן לצבוע את פרופיל האלומיניום שממנו היא עשויה ולבצע התאמה אפילו לצבעים ספציפיים שהלקוח מספק. המשמעות היא שהפרגולה יכולה להשתלב מצוין בחצר שלכם וניתן ליצור הרמוניה עם פריטים נוספים המצויים בגינה כגון דק עץ, פינות ישיבה וכדומה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

פרגולת הייטק מזמינים דרך פרגוליין

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות רבות בתחום הפרגולות ונשמח לסייע לכם בקבלת הצעת מחיר לפרגולה הבאה שלכם. ניתן להזמין פרגולת הייטק בכל עיצוב וצבע וכמובן בכל גודל נדרש, כאשר המתקין מגיע עד אליכם על מנת לבצע את המדידות ובהמשך גם בשביל להתקין את הפרגולה במקום הרצוי.