קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולות אלומיניום

רוצים פרגולת אלומיניום במרפסת של הבית או העסק שלכם? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לראות מחירים של פרגולות אלומיניום, להכיר את סוגי הפרגולות ולערוך השוואת מחירים שתעזור לכם לחסוך במחיר בניית פרגולה מאלומיניום. בנוסף תוכלו לראות תמונות ולקבל המלצות. בואו נתחיל:

פרגולה אלומיניום מחיר למטר

מחיר למטר פרגולה אלומיניום הוא 700 - 1,900 ש"ח. בטווח הנמוך (עד 1,200 ש"ח) נמצאות פרגולות קבועות בלי תוספות שונות, צבעים או עיצובים מיוחדים ובטווח הגבוה נמצאות הפרגולות החשמליות שעקב המנגנון החשמלי עולות הרבה יותר.

 

מחיר פרגולה אלומיניום בממוצע

מחיר פרגולה אלומיניום בממוצע: 1300 ₪

טווח מחיר גבוה 1900 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

פרגולות אלומיניום - מחירים

לא בטוחים כמה עולה פרגולה מאלומיניום? הוספנו לכם מחירים של פרגולות אלומיניום על מנת שיהיה לכם יותר קל לבחור איזו פרגולה מתאימה לכם.

מחירים של פרגולות אלומיניום

מחיר פרגולת אלומיניום עומדת

המחיר הוא למטר של הפרגולה הבסיסית ביותר.


700 - 900 ש"ח
כמה עולה פרגולת אלומיניום תלויה?

מחיר למטר של פרגולת אלומיניום.


950 - 1,200 - ש"ח
מהו מחיר פרגולה חשמלית מאלומיניום?

מחיר למטר של פרגולה חשמלית סטנדרטית.


1,400 - 1,900 ש"ח
כמה עולה פרגולה אלומיניום נאספת?

המחיר הוא למטר.


1,300 - 1,800 ש"ח
תוספת מחיר של סנטף לפרגולות אלומיניום

מחיר למטר סנטף (חומר קירוי).


50 - 100 ש"ח
מחיר פרגולה מאלומיניום עם קירוי סנטף BH 150

קירוי טוב גם נגד רעש.


800 - 1,100 ש"ח
כמה עולה פרגולה אלומיניות מפאנל מבודד?

המחיר משתנה בהתאם לעיצוב והוא מוצג למטר רבוע.


800 - 1,200 ש"ח
מחיר פרגולות אלומיניום דמוי עץ

מחיר למ"ר.


1,100 - 1,300 ש"ח
כמה עולה נקודת חשמל נוספת בפרגולה?

לצורך מאוורר תקרה או תאורה.


200 - 250 ש"ח
מחיר למנוף לצורך בניית פרגולה אלומיניום גבוהה

עד קומה 8.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על מחיר פרגולות אלומיניום?

יש כמה דברים שמשפיעים על מחיר פרגולות אלומיניום שכדאי לכם להכיר לפני הבנייה של הפרגולה:

 • סוג פרגולה אלומיניום: שני הסוגים הנפוצים ביותר של פרגולות אלומיניום הן פרגולות קבועות ופרגולות מרחפות (תלויות). פרגולה קבועה מאלומיניום הרבה יותר פשוטה לבנייה ולכן המחיר שלה יהיה יותר נמוך.
   
 • חשמלית: לא רק שבנייה של פרגולה חשמלית יותר מורכבת מפני שצריך מתקין פרגולות שיודע להתעסק איתה, אלא גם פרגולה חשמלית קלאסית קבועה תהיה יותר יקרה מפני שהיא מצריכה שימוש ביותר אלומיניום לעומת פרגולה נאספת.
   
 • קירוי: אם תרצו להוסיף קירוי לפרגולה אלומיניום סטנדרטי מסנטף תצטרכו להוסיף למחיר 50-100 ש"ח למטר. לעומת זאת אם תרצו להוסיף סנטף BH אשר עמיד יותר בפני רעש (נגיד במקרה של גשם) תצטרכו להוסיף 150-250 ש"ח למטר. אפשרות נוספת לקירוי היא פאנל מבודד שטווח המחירים שלו נע בין 750 - 1,200 ש"ח למטר.
   
 • צבע: אם תרצו צבע סטנדרטי כמו קרם מחיר פרגולה אלומיניום לא ישתנה והוא יהיה המחיר הסטנדרטי. לעומת זאת אם תרצו צבע פחות נפוץ המחיר יעלה ב10% לעומת המחיר הסטנדרטי של פרגולה אלומיניום. מה לגבי דמוי עץ? המחיר שם יעלה עוד יותר מפני שיש צורך לתת לצבע להתייבש.

 

פרגולת אלומיניום

מחיר תוספות לפרגולות אלומיניום

המחירים שציינו עד כה הם לבניית פרגולות אלומיניום בלבד, אבל הרבה פעמים יש תוספות שנרצה להוסיף לפרגולה:

 • נקודות חשמל: רוצים להוסיף תאורה לפרגולה אלומיניום? אולי מאוורר תקרה? אלה בהחלט יוסיפו, רק שימו לב שהם גם יוסיפו למחיר. הוספה של נקודת חשמל בודדת יהיה 200 - 250 ש"ח.
   
 • הוספת מרזב: אם יש לכם פרגולה חשמלית המרזב כבר כלול כחלק מהפרגולה, אבל במידה ואין לכם ותרצו להוסיף מרזב תצטרכו להוסיף עוד כמה מאות שקלים. קשה לתת מחיר מדוייק, אבל ניתן לומר שהוספת מרזב לפרגולה אלומיניום מתחיל ב- 150 ש"ח למטר רץ.
   
 • מקומות גבוהים: אמנם לא בדיוק תוספת לפרגולה, אבל כן תוספת למחיר. אם אתם בונים פרגולה במקום גבוה כמו במקרה של פנטהאוז תצטרכו להוסיף בערך 500 ש"ח במידה והגובה הוא עד קומה 8. אם הוא יותר גבוה לרוב תוסיפו בערך 100 ש"ח לכל קומה.

רוצים למצוא פרגולת אלומיניום בזול? בצעו השוואת מחירים

מחירים של פרגולות אלימיניום מגיעים בטווח מאוד גבוה בהתאם לסוג הדגם, האם יש כוונון חשמלי, גודל השטח של הפרגולה ותוספות כמו שאמרנו לכם קודם. עם זאת יש עוד גורם שמשפיע על המחיר והוא מתקין הפרגולוץ. לא כל מתקין פרגולות אלומיניום יקח לכם מחיר זהה עבור העבודה, אפילו אם מדובר בעובדה זהה.

 

לכם השוואת מחירים בין מתקיני לפרגולות אלומיניום זו הדרך הטובה ביותר למצוא פרגולת אלומיניום בזול. תוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם כבר כאן ועכשיו בפרגוליין. התקשרו וקבלו עד 3 הצעות מחיר לבניית פרגולות אלומיניום. כך תוכלו להתחיל להשוות ולחסוך בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

סוגי פרגולות אלומיניום

יש הרבה סוגי פרגולות אלומיניום, אם אתם לא יודעים במה לבחור פורטל פרגוליין כאן כדי לעזור לכם:

 • קבועות: כמו שהשם שלהן מרמז פרגולות אלומיניום קבועות לא זזות, פשוט קבועות במקום שלהן. זו הפרגולה הכי פחות "אינטרקטיבית" אבל היא בהחלט עושה את העבודה של הגנה מפני השמש בצורה טובה.
   
 • חשמליות: פרגולות חשמליות מאפשרות לנו לפתוח ולסגור אותן בעת הצורך שלנו. למה זה עוזר? במקרה שנרצה לשלוט על כמות האור שנכנסת. להפחית או להשאיר כמות אור גדולה יותר. במקרה הזה צריך למצוא מתקין פרגולות אלומיניום שגם מתעסק בחשמל, ולא כל אחד עושה את זה.
   
 • תלויות: פרגולות אלומיניום תלויות נראות כאילו הן מרחפות מעל המרפסת או החניה שלנו. הן לא עומדות על 4 עמודים כמו פרגולות אחרות, אלא מחוברות למבנה. זה נותן אלמנט עיצובי מיוחד, ולכן זו בחירה של הרבה אנשים.

סוגי עיצובים של פרגולות אלומיניום

אם קודם הסברנו על סוגי פרגולות אלומיניום מבחינת התפעול שלהן, עכשיו חשוב להסביר אילו עיצובים וחומרים שונים יש:

 • רפפות: פרגולות אלומיניום עם רפפות מאפשרות לכם לשלוט בקלות על הפתיחה והסגירה, מה שעוזר לכם לכוון ולשלוט בכמות השמש או הצל שאתם רוצים.
   
 • סגורות: פרגולות סגורות הן פרגולות בעלות שכבה של אטימה מלמעלה העשוי לרוב מסנטף. הסגירה עוזרת כמובן למנוע גשם, ובנוסף ניתן לחזק את האיטום מפני רעש במקרים שבהם יורד גשם.
   
 • זכוכית: אמנם העמודים והרגליים של פרגולות זכוכית עשויים מאלומיניום, אבל הקירות עשויים מזכוכית מה שמאפשר לכם לראות דרכה את הנוף שמולכם. זה מעולה גם במקרים שאתם אוהבים לראות גשם שיורד - תוכלו לראות אותו דרך הזכוכית.
   
 • דמוי עץ: היתרון הנפוץ ביותר של בניית פרגולות עץ לעומת פרגולות אלומיניום הוא המראה הטבעי שמשתלב מאוד טוב עם הרבה גינות וחצרות. פרגולות אלומיניום דמוי עץ פותרות את הבעיה הזו וכן מאפשרות את היתרונות של פרגולות אלומיניום עם המראה של פרגולות מעץ.
   
 • מעוצבות: עד עכשיו הסברנו על סוגי פרגולות אלומיניום יותר נפוצים, אבל יש הרבה אפשרויות לפרגולות מעוצבות מאלומיניום כמו פרגולות עגולות, בצורת משושה ועוד.

איפה ניתן להתקין פרגולות אלומיניום?

בניית פרגולות אלומיניום תהיה בעיקר במרפסת. היא משמשת בתור פתרון הצללה בין אם זה לבית הפרטי שלכם או בתור פתרון צל למסעדה או בית קפה. מיקום נוסף שבו בונים פרגולות אלומיניום הוא הגינה. בניית פרגולה לגינה נותנת לנו להתמודד עם החום הנורא של הקיץ בארץ, ולמי שרוצה מראה טבעי יותר יש גם את האפשרות של פרגולה דמוי עץ. המיקום שבו פרגולה אלומיניום בהחלט מנצחת הוא החניה, שם הפרגולה לא רק מגנה משמש, אלא גם מגשם כך שהצורך לנקות את הרכב יורד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

האם נהוג לקבל אחריות על פרגולות אלומיניום?

תקופת אחריות על פרגולות אלומיניום משתנות בהתאם לסוג הפרגולה ובעיקר בהתאם למתקין הפרגולות. תקופת אחריות נפוצה נעה בין 5-10 שנים, אז כשאתם בוחרים מתקין פרגולות חשוב לוודא אם הוא נותן את האחריות. שימו לב שיש אחריות על האלומיניום עצמו יש גם אחריות על הצבע.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
10 שנות אחריות 7 שנות אחריות 5 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני הפרגולות אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך מתבצעת בניית פרגולות אלומיניום? ראו סרטון

רוצים המלצות לגבי פרגולות אלומיניום?

מחפשים המלצות על פרגולות אלומיניום? פרגוליין כאן ולא נשאיר אתכם לבד. צעד אחר צעד נעזור לכם להבין איזו פרגולה מתאימה לכם:

 1. חשמלית: כנראה הדילמה הכי גדולה הראשונה שאתם צריכים לפתור היא האם אתם רוצים פרגולה חשמלית או לא. היתרונות שלה הן הנוחות של פתיחת וסגירה שמאפשרות לשלוט בכמות הצל או השמש. החיסרון המשמעותי הוא המחיר הגבוה יותר, שיכול להיות יקר פי 2 מאשר פרגולה לא חשמלית. אם אתם יכולים להשקיע יותר הנוחות בהחלט משתלמת, אבל לא תמיד אפשר להוסיף עוד כמה אלפי שקלים על פרגולה.
   
 2. קירוי לפרגולה: בכל הנוגע לקירוי לפרגולה ההמלצה של פרגוליין היא ללא ספק כן להתקין קירוי, ואפילו מומלץ להתקין קירוי עם סנטף BH אם אתם רוצים לשבת במרפסת בחורף. תוספת המחיר היא לא הכי גבוהה, אבל היתרון בפרגולה מקורה היא משמעותי.
   
 3. תלויה או קבועה: פרגולה תלויה מאלומיניום בהחלט נותנת אלמנט עיצובי מעניין ומיוחד. עם זאת קשה לומר שזה בגדר חובה, וכן יש תוספת של כמה מאות שקלים למטר. לכן, אם אתם רוצים להוריד מעט במחיר אין צורך, אבל אם הבחירה שלכם היא העיצוב ואתם יכולים להרשות לעצמכם בהחלט מדובר בפרגולה יותר יפה.
   
 4. נקודות חשמל: הוספה של נקודות חשמל יכולה בהחלט להוסיף לפרגולה אלומיניום שלכם. הקיץ בארץ לא חוסך בטמפרטורות, ומאוורר תקרה הוא אפשרות מעולה. אם אתם לא רוצים להתקין יותר מדי נקודות חשמל בפרגולה יכול להיות שתוכלו למצוא איזו נקודת חשמל קרובה ועם כבל מאריך תוכלו לאלתר משהו, אבל כמובן שתאורה היא הכרחית אם אתם רוצים לשבת במרפסת בשעות הלילה.

איך לבחור מתקין פרגולות אלומיניום? הטיפים של פרגוליין

בשביל לבחור מתקין פרגולות אלומיניום יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק כשאתם מתקשרים למתקין פרגולות:

 • מבצעים: הרבה פעמים לא קשה למצוא מבצעים על פרגולות אלומיניום, לכן מומלץ לדבר עם מספר מתקיני פרגולות בעיר שלכם ולברר את המחירים שהם נותנים לכם. תהיו מופתעים במחירים שתוכלו למצוא עם השוואת מחירים וחיפוש מבצעים.
   
 • אחריות: כמו שראיתם קודם הרבה לא כל מתקיני פרגולות מספקים אחריות על פרגולות אלומיניום, לכן כשאתם מדברים עם מספר מתקינים ודאו האם הם נותנים אחריות, מה תקופת האחריות גם על האלומיניום עצמו וגם על הצבע.
   
 • עובד עם פרגולות חשמליות: לא כל מתקין פרגולות עובד עם פרגולות אלומיניום חשמליות, לכן במידה ואתם רוצים להתקין פרגולה אלומיניום חשמלית חשוב לוודא זאת לפני כן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

יתרונות של פרגולות אלומיניום

היתרון המרכזים של פרגולות אלומיניום הוא הקלות של החומר. עקב כך שמדובר בחומר קל יותר מאשר עץ הבנייה שלו פשוטה יותר וגם ההובלה שלו פשוטה יותר. מעבר לכך החומר עצמו לא דורש תחזוקה והוא מגיע בהרבה צבעים וגוונים. עקב היתרונות האלה הרבה אנשים בוחרים פרגולות אלומיניום בתור הפרגולה למרפסת שלהם.

פרגולה עץ או אלומיניום, מה כדאי?

אחד הקרבות הנצחיים בעולם הפרגולות הוא הבחירה בין פרגולה מעץ או אלומיניום. הוספנו לכם טבלה עם ההבדלים כדי שיהיה לכם יותר קל לבחור:

 

הבדלים פרגולה אלומיניום פרגולה מעץ
מראה מגיע בצבעים שונים, לרוב לא במראה טבעי מראה טבעי
מחיר גבוה יותר נמוך יותר
תחזוקה תיקונים קטנים בחשמלית ותיקוני צבע פעם בכמה שנים עבודות שוטפות למניעת ריקבון ומזיקים
משקל קל, מאפשר התקנה במקומות רבים כבד ולרוב מצריך להשיג אישור לפרגולה

צפו בסרטון בשביל לעזור לכם להחליט בין פרגולות אלומיניום לעץ:

פרגולות אלומיניום עשה זאת בעצמך

רוצים לבנות פרגולות אלומיניום לבד? אלו השלבים שלכם:

 1. בדיקת זמינות: נשמע מובן מאליו, אבל עקב הקושי במסחר הימי שנגרם מהקורונה יש מחסור באלומיניום, לכן חשוב לוודא שאכן יש ערכה של בניית פרגולות אלומיניום בעצמכם בזמינות.
   
 2. מדידת השטח: בצעו מדידות וודאו מהו גודל השטח שאתם צריכים. אל תשכחו במקרה של פרגולות אלומיניום קבועות להשאיר מקום לעמודים התמיכה תוך כדי שמירה של מקום שיהיה לכם נוח לזוז בו. במקרה של פרגולות תלויות שימו לב שתהיה חגורה בטון ולזווית 90 מעלות בשביל להיות יציבה.
   
 3. עיגון העמודים לרצפה: בשלב הזה צריך להבריג תושבות עיגון מהעמודים לרצפה הקיימת. חשוב לומר שעיגון של העמודים מתבצע לרצפה קיימת בנויה או לבטון ולא לאדמה אחרת כמו דשא.
   
 4. בניית הפרגולה: רוב הערכות של פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית מגיעות עם הנחיות ומספרים שעוזרים לכם להרכיב אותן בעצמכם. עקבו אחר ההוראות כשאתם מתחילים במסגרת.
   
 5. התקנת הקירוי: אחרי שהרכבתם את הפרגולה זה הזמן להתקין את הקירוי עם שימוש בברגי איסכורית.
 • אם אתם לא בטוחים וצריכים עזרה אל תפחדו להתייעץ עם מתקין פרגולות אלומיניום מקצועי.

תמונות של פרגולות אלומיניום שיעזרו לכם לבחור

פרגולת אלומיניום רפפות

פרגולה אלומיניום רפפות

 

פרגולה מאלומיניום וזכוכית

 

פרגולה מאלומיניום וזכוכית

 

פרגולה מאלומיניום במרפסת

 

פרגולה מאלומיניום במרפסת

 

פרגולה אלומיניום קבועה

 

פרגולת אלומיניום קבועה

 

פרגולה תלויה מאלומיניום

 

פרגולה מאלומיניום תלויה

שאלות נפוצות על פרגולות אלומיניום

מה עוד רציתם לדעת על פרגולות אלומיניום?

מה היתרונות של חומר האלומיניום בייצור פרגולה?

מדובר בחומר גלם בעל עמידות גבוהה וחסינות מפני קורוזיה הנגרמת ממים וגם מפני חלודה. על כן מדובר בחומר מושלם לאזורים חיצוניים בהם יש חשיפה לגשם ותנאי מזג האוויר.


איך מתחזקים פרגולת אלומיניום?

כפי שהסברנו קודם, אין צורך לתחזק את הפרגולה באופן קבוע ואינטנסיבי כמו במצב של פרגולת עץ. ההמלצה היא לנקות את הפרגולה באמצעות מטלית לחה, אחת לתקופה על מנת להסיר ממנה אבק או לכלוך.


להיכן מתאימה פרגולה שעשויה מאלומיניום?

פרגולה מסוג אלומיניום מתאימה גם לגינות וגם למרפסות ולמעשה משרתת את כל מי שרוצה להינות מהצללה בזמן השהות בחוץ או לחילופין מי שמחפש הגנה מפני גשם בימי החורף.


איך אפשר למצוא פרגולה אלומיניום נגד מים?

ההמלצה היא לעשות קירוי סנטף ששומר מפני מים.