מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולת תריסים

פרגולה עם תריסים מאפשרת שליטה של קרני השמש, כאשר ניתן לשלוט במצבים שונים באמצעות מנגנון חשמלי אשר פותח וסוגר את התריסים בחלקה העליון, כיום ישנם גם פרגולות עם תריסים קבועים מעץ או מאלומיניום, רוצים להתחדש? פנו אל 'פרגוליין' וקבלו מספר הצעות מחיר במהירות.

התחדשו בפרגולת תריסים דרך 'פרגוליין'

הפרגולה המודרנית היא הרבה יותר מפתרון הצללה. פרגולות אלומיניום עם תריסים או עם מנגנונים חשמליים מחליפות את פרגולות העץ הישנות והמסורבלות. כיום, פרגולה כבר לא חייבת להיות מתקן הצללה קבוע. הדגמים החדשים כוללים מנגנון חשמלי שמאפשר פתיחה וסגירה בלחיצת כפתור אחת פשוטה.

פרגולת תריסים בעיצוב ייחודי

האלומיניום כבש בסערה את ענף הפרגולות ודחק הצידה את מבני העץ. המאפיינים של האלומיניום מאפשרים עיצובים שלא ניתן לבצע עם עץ או עם ברזל. כך נוצר מצב בו כניסת האלומיניום אל התחום עודדה פיתוח של פרגולות עם תריסים ומתקני הצללה חשמליים נוספים. אם אתם עומדים בפני התקנת פרגולה חדשה בבית או בבית העסק – אל תמהרו לבחור בדגמים הישנים מבלי לבחון את הדגמים החדשים ואת היתרונות שהם מביאים עמם.
פרגולה עם תריס קבוע מעץ

בניית פרגולת תריס מאלומיניום במגוון צבעים

תכונת טובה נוספת של האלומיניום היא האפשרות לצבוע אותו בכל צבע. פרגולות תריסים ניתנות להזמנה היום במבחר צבעים ודגמים. יש לכם את החופש להזמין פרגולה עם תריס בצבע כחול, צבע לבן, צבע אפור ועוד. השילוב של הצבעים יחד עם המבנה המעוצב הופך את פרגולות התריס החדשות לפריט עיצובי לכל דבר. הן משדרגות את עיצוב הגינה או המרפסת ובו זמנית גם מספקות הגנה מפני השמש והופכות את המתחם נוח ומזמין.

האם יש הבדל במחיר בניית פרגולה עם תריסים?

מחירים של מתקני הצללה נקבעים בהתאם למורכבות של עבודת התכנון והייצור, עלויות חומרי הגלם ודרישות מיוחדות במעמד ההתקנה. פורטל פרגוליין הוא המקום בו תוכלו למצוא חברות מנוסות, יצירתיות בתכנון, שירותי ייצור והרכבה, אישורים הנדסיים לכל מתקן הצללה, הדמיות ממוחשבות, שירות אדיב עם חיוך ומחירים אטרקטיביים. דרכנו תוכלו לקבל הצעות מחיר ושירות מלא ממיטב החברות העוסקות בתחום. שיחה אחת קצרה אלינו ו-3 הצעות מחיר אטרקטיביות לבניית פרגולה מודרנית עם תריס כבר בדרך אליכם.

הקמת פרגולה עם תריס חשמלי לכיווני צל

פרגולה חשמלית היא פתרון ההצללה המושלם. לפני 20 שנה כשהיו בשוק רק פרגולות עץ איש לא חלם על אפשרות של וויסות וכיוון קל, אפשרות לגלול את הפרגולה או אפשרות של הזזת התריסים בלחיצת כפתור. כשתרצו בבוקר לפתוח את התריסים תעשו זאת בלחיצת כפתור ותצאו אל הגינה ליהנות מהשמש החמימה. כאשר קרני השמש יהפכו חזקות בשעות הצהריים לחיצת כפתור קצרה תזיז מעט את התריסים לנוחותכם. הדגמים החדשים מתאימים לכל סוגי המבנים ולכל צורך. הם דורשים הרבה פחות מקום והרבה פחות עבודת תחזוקה.