מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה צפה

הכירו את הפרגולה הצפה, היא נקראת כך כי היא נראת לגמריי באוויר ללא רגליים, אלא נשענת על קיר ולעיתים עם חיזוקים של חוטי ברזל מלמעלה, תלוי בתנאי הבניה והגודל שלה. ניתן לבנות פרגולה צפה מאלומיניום או מעץ וכמובן שניתן גם לשלב, בעזרת פורטל 'פרגוליין' תוכלו להזמין אותה במחיר ממש משתלם.

הזמן פרגולה צפה דרך פרגוליין

+ התאמה אישית לכל חצר, גינה או מרפסת
+ שילוב בין אלומיניום וזכוכית במגוון עיצובים
+ בניית פרגולה צפה מעץ איכותי מסוגים שונים
+ הקמת פרגולות צפות מאלומיניום במחיר מוזל - רק אצלנו!

כיצד בונים פרגולה צפה?

מרבית הפרגולות "הצפות" נבנות מחומר קל כמו אלומיניום, ישנה אפשרות לשימוש במתכות שונות ואפילו בעץ, אך כיום המוצר המוביל ביותר בשוק הוא האלומיניום, אז מה השוני בין פרגולה צפה לרגילה? הרגילה שאתם מכירים עומדת על 2 או ארבעה עמודים ואילו הצפה? ללא עמודים כלל. היא נשענת על מבנה (קיר של מבנה) ובעזרת מוטות ברזל או חוטי ברזל הצד השני שלה מוחזק מלמעלה. מה שמאפשר לכם חלל פתוח לחלוטין ללא הפרעה ובעל מראה דקורטיבי מרהיב.

מה בנוגע למחיר? האם הפרגולה הצפה יקרה יותר?

לצערנו כן, פרגולה בבנייה כזו עולה יותר מאשר רגילה, יש כאן צורך בתכנון ושימוש בחציבה וחומרים חזקים במיוחד, במרבית המקרים גם יש צורך באישור של מהנדס אשר מכביד גם הוא על המחיר. פרגולה צפה היא פתרון הצללה אדריכלי בעל מראה עיצובי ובנוסף שימושי ויעיל מאוד ועל כך משלמים את התוספת, אם אינכם רוצים להתפשר ללא ספק זהו הפתרון בעבורכם. אפשר גם לעשות חצי דרך ולרכוש פרגולה תלויה שהיא עם עמודים אך רק 2 ולא 4, היא לא דורשת אישור מהנדס (בבנייה בחצר) והמחיר שלה כמעט כמו של פרגולה רגילה.
פרגולה צפה

האם ניתן להקים פרגולה צפה מעץ?

כן, זה אפשרי. ברוב המקרים מה שעושים זאת בשילוב של אלומיניום עם עץ, כאשר המסגרת עשויה מאלומיניום והפנים הוא עץ, זה שילוב מאוד מעניין! במיוחד כאשר משתמשים בעצים יוקרתיים כמו איפאה שיש לו הרבה נוכחות ומראה כהה ולצידו האלומיניום שמעדן אותו ונותן מימד מודרני וחדשני.

השיגו את המחיר הנכון לפרגולה צפה מאלומיניום

הגעתם להחלטה שאתם רוצים פרגולת אלומיניום צפה? נהדר, כעת התחילו במסע הצעות המחיר וביצוע השוואה בין ההצעות השונות שקיבלתם, איכות וטיב החומר, הגימור ומהירות העבודה הם אלו שיגידו את טווח המחירים, תוסיפו למשוואה בעלי מקצוע איכותיים ובעלי המלצות ואתם לקראת קבלת מוצר סופר איכותי! רוצים גם להוזיל בעלות? בצעו דרך 'פרגוליין' השוואת מחירים בין מתקינים שונים העוסקים בפרגולות מאלומיניום וסוגים שונים ואנו מאמינים שתוכלו לחסוך ובגדול.