מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה מתכת

בפורטל 'פרגוליין תמצאו פרגולות מתכת מעוצבות בשילוב עץ, זכוכית ואלומיניום המתאימות לחניה, למרפסת ולחצר ביתכם כאשר ניתן לבצע התקנה כאשר הן תלויות חצי באוויר או ללא עמודים כלל, בצעו השוואת מחירים וקבלו מחירים מעולים!

למה דווקא להזמין דרך פרגוליין?

 פורטל פרגוליין פועל בהיקף כלל ארצי!
השוואת מחירים בין 3 נותני שירות לפחות
מגוון פרגולות מתכת מעוצבות בשילוב עץ וזכוכית.

שילוב זכוכית, עץ ומתכת ליצרת פרגולה מעוצבת

פרגולות מתכת מעוצבות הינה גולת הכותרת של העת האחרונה, במהלך השנים כשהמילה נזרקה לאוויר גם עלו המושגים עץ, זכוכית, בד, ברזל, אלומיניום וכמובן מתכת כאשר העץ אינו בעל עמידות למים ומתנפח. מושגים שיותר גרמו לכך שאנשים יוותרו על בניית פרגולה כי מה שהם מכירים הוא סגנון העץ אך בזמן האחרון התפתח תחום חדש והוא פרגולות מתכת תלויות.

מבין הפרגולות המומלצות ביותר בתחום

כלומר הפרגולה עצמה עשויה ממתכת, אם זה ברזל או מסוג אלומיניום מכיוון שאלו שני חומרים מתכתיים שונים ככה שהן עשויות להיות שונות זו מזו, סוג המתכת והאלומיניום הוא קל יותר לעיצוב בכך שהחומר יותר ניתן לשינוי ויש המום סוגי עיצוב ועיטורים. אך כאשר בוחרים פרגולות עשויות מתכת מסוג ברזל זהו התחום היוקרתי יותר. בכללי פרגולה מסוג ברזל נראית מרשימה יותר ויוקרתית, וכשיוצרים עליה עיטורים מיוחדים ומעצבים אותה בדרך קלאסית ופשוטה היא נראית פשוט מעולה ותתאים לכל בית ולכל מרפסת או חצר.

מחירים מוזלים תמצאו רק אצלנו!

פרגולות מתכת על כל סוגיה הינה היציבה ביותר שניתן להרכיב בבית, מבחינת מזג האוויר היא שורדת בקלות ולא נפגעת משמש וחום או מצד שני מהגשם ומהכפור, היא לא תתנפח ולא תתפורר ומזיקים לא יכולים לאכול אותה כמו שקורה עם פרגולה מעץ ולכן  העדיפות למוצר זה הוא יותר יקר, אך עדיין אתם חייבים שהעבודה תבוצע אצל חברה המקצועית אשר מתמחה בייצור ובניית פרגולות ממתכת הכולל עיצוב, תכנון וכמובן התקנה.
פרגולה מתכת

מצאו פרגולה ממתכת דרך "פרגוליין"

בתחום של פרגולות ממתכת כמו בכל תחום אחר חייבים ייעוץ מקצועי עבור הפרוייקט שאתם מתכננים לבית שלכם, ולשם כך ריכזנו אצלנו את החברות המומחות והטובות ביותר ובעלות הניסיון והוותק הרב ביותר וכך תוכלו להיות רגועים עם הבחירה שלכם. בנוסף עבור פרגולה איכותיות דרושה חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום וכזו חברה תוכלו למצוא בפורטל פרגוליין. למעשה דרכנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר ותוכלו לבצע השוואת מחירים בין 3 חברות אשר מייצרות ומתקינות פרגולות מתכת.

פרגולת מתכת תלויה ומעוצבת בהתאמה

דרכנו אפשר להזמין חברות אשר מתמחות בעיצוב בהתאמה אישית של פרגולות מתכת תלויות ובמחירים נמוכים כאשר תבצעו השוואת מחירים תקבלו את המחירים המשתלמים ביותר עבור המוצר האיכותי שתרכשו. כמו בכל תחום, ביצוע השוואת מחירים הוא חשוב ויכול לחסוך לכם בעשרות אחוזים מהמחיר המקורי.