מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה מתכת

אצלנו ניתן להשיג פרגולות מתכת מעוצבות בשילוב עץ, זכוכית ואלומיניום המתאימות לחניה, למרפסת ולחצר ביתכם כאשר ניתן לבצע התקנה כאשר הן תלויות חצי באוויר או ללא עמודים כלל, אנו מבטיחים מחירים זולים ומעולים!

למה דווקא להזמין דרך פרגוליין?

חברה מעוטרת בהמלצות וחוות דעת ברחבי האינטרנט.
פרגוליין פועלת בהיקף כלל ארצי!
שירות התקנה מהיר עם אחריות!
מחירים הזולים במדינה.
מגוון פרגולות מתכת מעוצבות בשילוב עץ וזכוכית.

שילוב זכוכית, עץ ומתכת ליצרת פרגולה מעוצבת

פרגולות מתכת מעוצבות הינה גולת הכותרת של העת האחרונה, במהלך השנים כשהמילה נזרקה לאוויר גם עלו המושגים עץ, זכוכית, בד, ברזל, אלומיניום וכמובן מתכת כאשר העץ אינו בעל עמידות למים ומתנפח. מושגים שיותר גרמו לכך שאנשים יוותרו על בניית פרגולה כי מה שהם מכירים הוא סגנון העץ אך בזמן האחרון התפתח תחום חדש והוא פרגולות מתכת תלויות.

מבין הפרגולות המומלצות ביותר בתחום

כלומר הפרגולה עצמה עשויה ממתכת, אם זה ברזל או מסוג אלומיניום מכיוון שאלו שני חומרים מתכתיים שונים ככה שהן עשויות להיות שונות זו מזו, סוג המתכת והאלומיניום הוא קל יותר לעיצוב בכך שהחומר יותר ניתן לשינוי ויש המום סוגי עיצוב ועיטורים. אך כאשר בוחרים פרגולות עשויות מתכת מסוג ברזל זהו התחום היוקרתי יותר. בכללי פרגולה מסוג ברזל נראית מרשימה יותר ויוקרתית, וכשיוצרים עליה עיטורים מיוחדים ומעצבים אותה בדרך קלאסית ופשוטה היא נראית פשוט מעולה ותתאים לכל בית ולכל מרפסת או חצר.

מחירים מוזלים תמצאו רק אצלנו!

פרגולות מתכת על כל סוגיה הינה היציבה ביותר שניתן להרכיב בבית, מבחינת מזג האוויר היא שורדת בקלות ולא נפגעת משמש וחום או מצד שני מהגשם ומהכפור, היא לא תתנפח ולא תתפורר ומזיקים לא יכולים לאכול אותה כמו שקורה עם פרגולה מעץ ולכן  העדיפות למוצר זה הוא יותר, אך עדיין אתם חייבים שהעבודה תבוצע אצל החברה המקצועית לפרגולות משום שכך תהיו בטוחים שהמוצר שקיבלתם זהו מה שרציתם ושילמתם עבורו, חברה עם עובדים מקצוענים שיציבו את הפרגולה באופן הבטיחותי ביותר תוך כדי עבודה מהירה, כמו כן ניתן למצוא אצלנו מחירים מוזלים בעבור כל מוצר הצללה כזה או אחר.
 
פרגולה מתכת

אנו שולטים בתחום פרגולות המתכת

בתחום של פרגולות ממתכת כמו בכל תחום אחר חייבים ייעוץ מקצועי עבור הפרוייקט שאתם מתכננים לבית שלכם, ולשם כך ריכזנו אצלנו את העובדים המומחים ביותר בעלי הניסיון והוותק הרב ביותר וכך תוכלו להיות רגועים עם הבחירה שלכם. בנוסף עבור איכותיות דרוש חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום שנים כה רבות וזה בדיוק פרוגליין, ניסיון ארוך טווח העמיד אותנו במצב שאנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר בשביל שאתם תהיו מרוצים כשאתם רוכשים פרגולה עשויה מתכת למרפסת או לגינה שלכם, כאלה יציבות וחזקות ועמידות בפני נזקי מזג האוויר והטבע.

פרגולת מתכת תלויה ומעוצבת בהתאמה

דרכנו אפשר להזמין עיצוב בהתאמה אישית של פרגולות מתכת תלויות ובמחירים נמוכים תוך כדי עבודה חזקה ומהירה זה רק אצלנו, תקבלו את המחירים המשתלמים ביותר עבור המוצר האיכותי שתרכשו, יכול להיות שמחירים טובים יותר יש אצל המתחרים אך מה שבטוח שהמוצר שלהם לא טוב כמו המוצר שלנו,