מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה עץ רב שכבתי

בניית פרגולה מעץ רב שכבתי הופכת אותה לחזקה, יציבה, דחוסה מאוד ועדיין בעלת גמישות, כיום מי שאינו רוצה פרגולה מעץ טבעי ומעוניין בגודל שאינו סטנדרטי לפרגולה שלו, יכול להזמין עץ רב שכבתי אשר יכול להגיע לכל גודל ובהתאמה מראש. מעוניינים להתחדש? פנו אל פרגוליין והתחילו לקבל הצעות מחיר וזאת לצורך ביצוע השוואת מחירים מראש.

מהו עץ רב שכבתי?

הדבקת מספר לוחות עץ ביחד בשיטה מיוחדת על פי תקן DIN הגרמני, ללא ספק ייצור של עץ רב שכבתי הוא מורכב וארוך אך משתלם כאשר התוצר הסופי חזק מאוד ועדיין גמיש ובעל יכולת כיפוף מספקת לבניית פרגולה או דקים. העץ הרב שכבתי עשוי מעץ אשוח והוא דחוס מאוד ובעל צבע בהיר, מה שמאפשר לצבוע אותו בכל גוון אפשרי ובעיקר מתאים לאלו שרוצים פרגולה לבנה או בצבע צהבהב.

כמה עולה לבנות פרגולה מעץ רב שכבתי?

הקמת פרגולה מעץ רב שכבתי משתלמת מאוד, המחירים הכי זולים שמצאנו מתחילים ב-400 ש"ח למטר ומגיעים עד ל-600 ש"ח לבנייה של מטר מרובע בעץ רב שכבתי, ביחס לעוצמת העץ, העמידות בפני לחות והגמישות בעבודה, ללא ספק זהו פתרון אידאלי לבעלי תקציב מסוג זה.

מה ההבדל בין עץ דו שכבתי לרב שכבתי?

עץ דו שכבתי הוא למעשה שילוב של 2 קורות עץ מאותו החומר על מנת לחזק אותו באופן ממשי ולהוסיף לו גמישות ללא שיווצרו בו סדקים וחשש שישבר תחת עומס, השוני בין עץ רב שכבתי לדו שכבתי הוא מזערי, בסופו של דבר התהליך כמעט זהה ונעשה באותה השיטה. כאשר ברב שכבתי יש לנו יותר דחיסה של עץ והוא למעשה יותר חזק ובדו שכבתי יש יותר גמישות. לאלו שרוצים לעשות פרגולה עגולה או מעוצבת בצורה המצריכה גמישות - מומלץ להשתמש בעץ דו שכבתי.
פרגולה מעץ רב שכבתי

מהם היתרונות הבולטים של פרגולה מעץ רב שכבתי?

כפי שקראתם עד כה, יש לא מעט יתרונות לבנייה של פרגולת עץ מסוג רב שכבתי, המחיר הוא בין הזולים להקמת פרגולה, הגמישות והחוזק שלה, האפשרות לצבוע אותה במגוון צבעים, הנראות הבהירה מתאימה לכל חלל, יכולת לבנות בכל גודל אפשרי כאשר מייצרים בעבורכם את הלוחות בהתאמה אישית.