מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה סינטטית - דמוי עץ

אם הנך בעל תקציב נמוך ועדיין רוצה להנות תחת צל הפרגולה, הפתרון האולטימטיבי בעבורך הוא הזמנה של פרגולה סינטטית אשר עשויה מחומר דמוי עץ קל להתקנה וזול במיוחד.

מה היתרונות של פרגולות סינטטיות?

חומרי הגלם והתקנתו זולים במיוחד.
אינו דורש חיזוקים מיוחדים או יציקות בטון.
עמידות יחסית גבוה.
נותן אפקט זהה של פרגולה רגילה.

מהו החומר הסינטטי שממנו בונים את הפרגולה?

החומר הוא שילוב של פולימר עם תאית מזוקקת אשר מגיעה מהעצים, הפרגולה עצמה תראה באופן אחיד וישר ובדרך כלל מגיעה בסגנון הדומה לעץ טבעי, מה שנותן לה את האפקט שתראה יחסית "אמיתית", בדרך כלל הרכבתה מתבצעת ללא ברגים כלל אלא בשיטת "זכר ונקבה" או חיבורים בלתי נראים התופסים את מוטות אחד בשני. חשוב לציין כי לחומר עצמו יש תוספות של חומרים נוגדי שמש לשיפור עמידותו מפני קרני השמש ותנאי מזג האוויר, כאשר אנו לא רוצים שהפולימר ידהה לנו, כמו כן בשל משקלה הקל לעומת הסוגים האחרים, היא מתאימה כפרגולה למרפסת ולעיתים ללא היתר בשל מגבלות משקל.

עץ סינטטי

האם קיים הבדל במחיר של פרגולה דמוי עץ?

בדרך כלל אלו אשר רוצים לקנות פרגולה דמוי עץ העשויה מחומרים סינטטים בלבד יודעים שהמשמעות העיקרית לכך היא המחיר, כאמור מי שרוצה לחסוך בכסף יעשה פרגולה מעץ סינטטי ולא מחומר גלם יקר יותר, כיום העלות של פרגולה סינטטית נע בין 350 - 500 ש"ח למטר מרובע. אם ברצונכם להשוות מחירים אל מול הפרגולות האחרונות אתם מוזמנים להיכנס למחירון של פרגוליין ולהבין את הפרשי המחירים.

למה להזמין פרגולה מעץ סינטטי מהאתר של "פרגוליין"?

אם הנכם חדשים באתרנו נסביר לכם כי השירות שניתן בפורטל "פרגוליין" הוא ללא עלות, כמו כן חשוב לנו לציין שאין התחייבות כלפינו בכל דרך אנו למעשה משמשים כ"צינור" אך עושים זאת בדרך שתועיל לשני הצדדים. מה זאת אומרת? אז ככה, אנו שולחים לכם כלקוחות לפחות שלושה בעלי מקצוע אשר יודעים לספק את המוצר שביקשתם ונמצאים באזור הגיאגרפי בו אתם נמצאים, במקום שאתם תמשיכו ותחפשו אחרי נותני שירות ותאפסו הצעות מחיר אנו נדאג לכך שהם יגיעו אליכם וישלחו לכם את הצעות המחיר בזמן הקצר ביותר, מה שנותן לכם את האפשרות לבצע השוואות בינהם במהירות וללא חיפוש של מתקינים וספקים אחרים ולהגיע אל מחיר אשר משתלם לכם ומשביע את רצונכם בנתיב המהיר ביותר.