מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה מעץ טיק

מחפשים בעל מקצוע לבניית פרגולה מעץ טיק? בעזרת פורטל פרוגליין תוכלו למצוא את אותם בעלי המקצוע ולדרכנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר, כך שתוכלו לבצע השוואה בינהם ולבחור בהצעה הזולה ביותר.

הכירו את עץ הטיק

עצי הטיק מגיעים אלינו מיבשת אסיה ולישראל, הוא עץ קשה אך נוח לעבודה ועמיד מאוד בפני מים, לכן השימוש המרכזי שלו הוא לבניית סירות, אך אם זאת הוא מתאים גם לבניית פרגולות מעץ טיק ודקים, עוד שימוש ניכר בו הוא לבנייה של סוכת מציל ליד הים, העמידות שלו בפני מים היא רק אחד מן היתרונות שלו. צבעו חום - חום שחור והוא נחשב לעץ היוקרתי ביותר לתעשייה, עושים ממנו גם רהיטים לרבות רהיטי גן עמידים.

כמה עולה לבנות פרגולה מעץ טיק?

עץ הטיק הבורמזי אינו נפוץ כלכך בבניית פרגולות, למעט בניית פרגולה לבריכה, מחירו יקר מאוד ולעיתים כפול מעץ האיפאה היוקרתי, ניתן להגיע למחיר של כ-500 ש"ח למטר מרובע, כאשר מדובר על בניית פרגולה מחירה יסתכם בכמה אלפי שקלים ולעיתים אין זה משתלם. אלא אם כן אתם מתגוררים קרוב לים או מעונינים בקירוי לבריכה.
פרגולה מעץ טיק

כך תוכלו לחסוך בעלויות הבנייה

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, הפורטל "פרגוליין" ידוע בתור פורטל להשוואת מחירים ודרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות, של נותני שירות אשר ישמחו לבנות בעבורכם כל עבודה מעץ או אלומיניום, החל מבית מעץ ועד לדק ופרגולה. תוכלו לבצע בתוך כמה דקות השוואה בין ההצעות השונות ולבחור בזולה מבין כולם, אז התחילו גם אתם לחסוך.

מהם היתרונות של פרגולה מעץ טיק בורמזי?

היתרון המרכזי של הטיק הוא העמידות שלו בתנאי מזג האוויר, הוא עמיד מאוד למים ולא דוהה בקלות, לכן הוא שימושי מאוד לבניית דקים ולהקמת פרגולות מעץ, האמנם הטיק הבורמזי קשיח מאוד וחזק, אך אם זאת הוא נוח לעבודה, ניתן לחתוך בקלות והוא גמיש מאוד. כמו כן, ניתן ללטש אותו ולהגיע לרמת גימור גבוה מאוד.