מוקד הזמנות: 055-9661258
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה מעץ אלון איכותי במיוחד

הזמן כעת דרך הפורטל של "פרגוליין" פגולה עשויה מעץ אלון איכותי במיוחד! פנה כעת וקבל הצעת מחיר משתלמת.

למה להזמין דרך "פרגוליין"?

✔ אצלנו תקבלו עד שלוש הצעות!
✔ אנו פועלים בהיקף רחב בכל אזורי הארץ.
✔ מתחייבים למחירים משתלמים!
✔ עובדים עם חומרים איכותיים בלבד!

יתרונות עץ האלון

עץ האלון עמיד במיוחד מפני מזיקים ומזג אוויר סורר, כמו כן העץ גמיש ומבין הנפוצים ביותר אשר עוברים עיבוד והופכים לרהיטים, פרגולות, דקים וכדומה. מבין היתרונות הבולטים ביותר בעץ האלון ניתן לראות כי הוא דוחה כתמים ואבק ונשאר נקי לאורך זמן, יתרון ענקי לאלו העושים פרגולה במרפסת ביתהם, מחירו אינו יקר במיוחד ומבין הסטנדרטים כיום לייצור של פרגולות ודקים, כמו כן הוא בעל מראה אסטטי במיוחד וניתן לבצע באמצעתו מגוון רחב של עיצובים, האלון מחזיק זמן רב גם בתנאים קשים וצביעתו פשוטה וחלקה.

כמה עולות פרגולות מעץ אלון?

מחיר של ייצור פרגולה מעץ אלון בבית הלקוח (כולל הרכבה והתאמות) נע בין 550 - 750 ש"ח למטר מרובע, כאשר מדובר על בנייה סטנדרטית לחלוטין (בדרך כלל על שני עמודים), אם רוצים לעצב ולשדרג עוד יש לבדוק את שינוי העלויות באמצעות עמוד המחירים הנמצא בפורטל של פרגוליין.

לאן מתאימה פרגולה מעץ אלון?

עקב היותו עמיד, חזק ובאופן יחסי קל, ניתן לבנות פרגולה באמצעות עצי אלון בכל מקום שנחפוץ בו, בין אם זה במרפסת או בחצר, הוא מושלם מבחינת עמידות מפני מזיקים ומפני מזג האוויר המשתנה בארצנו ולכן הוא מבין העצים הנבחרים לביצוע של עבודות עץ מכל סוגיהם, בין אם זה בניית גדר, דקים, בתים ועוד.

 
פרגולה מעץ אלון