מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה מברזל

פרגולה חזקה מברזל מגלוון יכולה להיות מעוצבת בסגנונות רבים ובעלת שילובים מפתיעים כמו זכוכית, במבוק וכמובן עץ, ניתן לשלב בה מנגון לקיפול ופתיחה ובעצם להפוך אותה למתכווננת, כמו כן ניתן לעשות אותה תלויה והיא מתאימה לחצר ביתך או למרפסת.

בונים פרגולה מברזל עם פרגוליין

- פרגולות ברזל מעוצבות במגוון גדלים
- שילוב בין ברזל ועץ למראה דקוטיבי מושלם.
- פרגולה מתכווננת מברזל אשר נפתחת ונסגרת עם מנגון חשמלי
- נפוצה ביותר כאשר היא תלויה באוויר עם חוטי ברזל חזקים ועמידים
- פרגוליין תדאג שתקבל את המחיר הזול ביותר בתחום

פרגולה תלויה עשויה מברזל

פרגולות ברזל משתלבות בטבעיות עם המבנה של הבית כאשר ניתן לשלב פרגולה מברזל עם שלד הבית ולחסוך בעלויות, אם השלד כבר מוכן, תוכלו תמיד לבחור בפרגולה תלויה מברזל, היכולה בהחלט להשתלב בטבעיות עם המרכיבים האחרים, אלו הן פרגולות יעילות מאוד עמידות ובעלות מראה מרשים, הן בעלות בלאי נמוך ויכולות להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. המראה המודרני וסגנון ההייטק המאפיין אותן, הפך לפופולארי מאוד. תחום העיצוב המודרני של פרגולות, משתלב עם מגמות אדריכליות המגיעות לכל חלקי הבית. מטבחים, עיצוב הסלון וחדר השינה, עיצוב חדר האמבטיה.

כמה עולה לבנות פרגולה מברזל?

מחיר פרגולה מברזל נע ונד על פי סוג הברזל, גודל הפרגולה וסוגה - זאת אומרת אם זה מברזל מגולוון המחיר יהיה שונה ואם זה מברזל רגיל אשר עשוי להחליד וצריך תחזוקה שוטפת ושנתית. מחיר למגולוון נע בין 450 - 600 שקלים למטר, לעומת ברזל רגיל אשר נע בין 300 - 400 שקלים למ"ר, זהו ללא ספק מחיר זול אך אינו משתלם בשל תחזוקה שוטפת וגובה. אם תרצו לשלב עץ או מנגון להתכווננות המחיר יעלה בלפחות 20% פר מטר, אם תרצו פרגולה בתלייה המחיר עשוי לעלות בכמעט 40%.
פרגולה מברזל מגולוון

מבין הפרגולות המודרניות בשוק

הבחירה בפרגולה העשויה מברזל היא בחירה באיכות משולבת עם אדריכלות מודרנית ותפיסה מיוחדת של המרחב הביתי. אם אתם מעוניינים במראה הכפרי, תחושת החמימות של העץ יכולה להתאים עבורכם, אך היום הרבה לקוחות מעוניינים במראה נקי ואסתטי המשדר חוזק ויציבות ובעיקר עמידות ואלגנטיות מיוחדת.

עיצובים מיוחדים של פרגולות מברזל

אחד היתרונות הגדולים ביותר של פרגולת ברזל הוא העיצובים השונים והמגוונים. תוכלו לעצב אותן בהתאם לטעם האישי שלכם, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של המרפסת או הגינה. פתרונות הצללה משלבים בין פן טכני לבין עיצוב פנים וחוץ. ברמה הטכנית, הפתרון צריך להיות יעיל ואפקטיבי ולספק לכם הגנה מפני השמש בקיץ ומפני הגשמיים בחורף. ברמה המעשית, עליכם לשלב בין פתרון ההצללה לבין השטח של החצר או הגינה ולמצוא את היחס המתאים בניהם.

עיצוב פרגולות מברזל בשילוב עץ

מעבר לרמה הטכנית והמעשית, עיצוב פרגולות והשתלבות שלהן עם המרחב הביתי, הוא עניין מרכזי, פרגולות מעץ ומברזל מעוצבות הפכו להיות סימן של איכות ובעיקר של ייחודיות המותאמת באופן אישי לכל חצר או גינה. תחום העיצוב פותח בפנינו אפשרויות חדשות ומאפשר לנו להתבונן על כל העניין מזווית ראייה שונה. לראות את היופי שבכל גוון של צבע שאנחנו בוחרים ואת הדקויות של כל בחירה.

פרגוליין אומנות העיצוב בברזל

פרגוליין שמים דגש על בחירת חברות מקצועיות עבורכם, עם דגש מיוחד על עיצוב. האיכות והמקצועיות הן כמובן הדבר הראשון אך אסתטיקה היא שיקול משמעותי מאוד עבורנו. אנחנו בוחרים עבורכם את החברות המובילות בתחום, היכולות לספק לכם שירות מעולה הכולל ייעוץ והכוונה. בחירה של חברה עבור תכנון הפרגולה המתאימה, דורש השקעה ויכולת לבחור מתוך השפע הרב את החברות הטובות ביותר בשוק. בכל אזור אנחנו בוחרים עבורכם את מיטב אנשי המקצוע היכולים להעניק לכם שירות איכותי הכולל פן עיצובי וטכני השלובים יחדיו.

מעצבים לכם את הפרגולה מברזל מגולוון

אומנות העיצוב של פרגולות עשויות ברזל מגולוון, הפכה בשנים האחרונות להיות עניין מרכזי. כל בחירה מונעת על ידי שיקולים אסתטיים ומעשיים המשתלבים יחדיו. יש לנו שירות כלל ארצי בכל מקום בו אתם נמצאים ואנחנו עושים הכל בשביל למצוא עבורכם את החברות המובילות ביותר בשוק. פרגוליין מתמחים בכל סוגי הפרגולות הנמצאות כיום בשוק. יש לנו שירותים נוספים עבורכם של בניית דקים, סוככים וגדרות מעץ. אומנות העיצוב בעץ היא אצלנו בראש סדר העדיפויות ויש לנו אנשי מקצוע ספציפיים לעניין.

מוצר איכותי עם מחיר מפוקח

אחד הדברים הכי חשובים, הוא לקבל שירות עם מחיר מפוקח והוגן. אנחנו מבצעים בדיקות יסודיות, בשביל לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן במחירים משתלמים. חשוב לנו שאיכות ומחיר ילכו ביחד ויאפשרו לכל אחד מכן לבצע את הבחירה המתאימה עבורו. יש לנו תקציב מותאם עבורכם כולל פירוט מדויק של כל טווחי המחירים באתר שלנו. אצלנו אתם יודעים לפני ביצוע העבודה את הערך האמיתי שלה.