קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה מבד למרפסת

מחפשים פתרון הצללה למרפסת? כדאי לכם לשקול התקנה של פרגולה מבד. פורטל פרגוליין מזמין אתכם לקבל מספר הצעות מחיר ממתקיני פרגולות באזור המגורים שלכם, להשוות בין ההצעות ולחסוך במחיר העבודה.

התקנת פרגולה מבד למרפסת בזול

כאשר אנחנו מדברים על התקנת פרגולה למרפסת, נשאלת השאלה באיזה פרגולה כדאי לבחור. אחת האופציות הנפוצות כיום בבתים רבים בישראל היא התקנת פרגולה מבד למרפסת ומיד ננסה להסביר מדוע. הסיבה הראשונה היא שמדובר בפריט עיצובי של ממש שמשתלב נהדר באזור המרפסת. בנוסף, קיימת האפשרות להתקין במרפסת פרגולה נאספת מבד וכך לאפשר פתיחה של הבד במצבים בהם לא נזדקק להצללה.

 

פרגולה מבד למרפסת

איך מחברים פרגולה בד למרפסת?

ישנן שתי שיטות לחיבור והתקנה של פרגולה חדשה במרפסת:

  • בעזרת עמודים: חיבור של הפרגולה אל הקיר מצידו האחד ובעזרת עמודים חזקים בפינות של הצד השני. 
     
  • חיבור אל הקיר בלבד: במצב זה לא נשתמש בעמודים כלל אלא נחבר את הפרגולה באמצעות עיגון מיוחד אל הקיר כפי שמחברים כל סוג אחר של פרגולה תלויה.

פרגולת בד למרפסת - בחירת חומרים איכותיים:

חשוב מאוד להקפיד על בחירת בד איכותי אשר יהיה אטום בפני מים וכמובן מסוג אשר יספק הגנה גם מפני קרינת השמש החזקה. בדרך כלל נהוג להשתמש בבד PVC שזהו למעשה בד המורכב ממספר שכבות וכולל גם לימינציה מיוחדת שהופכת אותו לעמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים. ומה לגבי שאר חלקי הפרגולה? גם כאן כדאי לבחור חומר גלם איכותי ובדרך כלל מה שיחזיק את הבד יהיה פרופיל אלומיניום אשר ידוע כחומר שמתמודד מצוין עם רטיבות מאחר והוא אינו מחליד. אם משלבים סגירה, רצוי שתיהיה עשויה מאותו החומר - כמו למשל סגירה מאלומיניום או סגירת חורף עם שמשונית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

משאירים פרטים ומקבלים הצעות מחיר שונות

פורטל פרגוליין הוא הפורטל המוביל בישראל בתחום הפרגולות, הסוככים ופתרונות ההצללה השונים. דרך הפורטל ניתן לקבל בחינם, מספר הצעות מחיר שונות ממתקינים מומלצים אשר מספקים התקנה של פרגולות בד במרפסת וישמחו להציע את שירותיהם. כך תוכלו לקבל תוך מספר רגעים הצעות לבניית הפרגולה והתקנתה, מבלי לחפש בכל רחבי האינטרנט במספר מקומות שונים.