קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה זכוכית למרפסת

מחפשים פתרון הצללה איכותי שגם נראה נהדר? פרגולה זכוכית למרפסת היא פתרון מצוין בעבורכם. מצאו מתקיני פרגולות מאזורכם אשר מספקים שירותי ייצור והתקנה של פרגולות מסוג זה, תוך ביצוע השוואת מחירים.

פרגולה זכוכית למרפסת למראה יוקרתי

זה נכון, לא חסרים סוגים של פרגולות וניתן למצוא כיום פתרונות מגוונים מכל חומר גלם, החל מפרגולות עשויות בד ועד פרגולות עץ למרפסת. אך שום פתרון אינו מספק את המראה היוקרתי אשר מתקבל בעת התקנת פרגולה זכוכית למרפסת. מדובר בפרגולה אלגנטית שעשויה מזכוכית ומוחזקת על ידי קונסטרוקציית ברזל או אלומיניום ומתאימה למרפסות בכל גודל.

 

פרגולה זכוכית למרפסת

בחירת הזכוכית האיכותית ביותר

על מנת לשמור על איכות הפרגולה, נהוג לשלב זכוכית טריפלקס מחוסמת שנחשבת לחזקה מאוד והרבה יותר בטיחותית כמובן מסוגי הזכוכיות האחרות מאחר ובמקרה ונוצר שבר בזכוכית היא לא תתנפץ לרסיסים קטנים ותפצע את מי שנמצא מתחתיה. בנוסף הזכוכית המחוסמת מסננת קרינת UV מהשמש ומאפשרת לכל מי ששוהה במרפסת לשבת מבלי החשש להיפגע מהקרינה המזיקה.

כיצד נקבע המחיר של פרגולה מזכוכית למרפסת?

המחיר מושפע ממספר פרמטרים כאשר הפרמטר הראשון הוא הגודל של הפרגולה. זאת הסיבה שרבים נוהגים לתמחר עלות הפרגולה לפי מ"ר. כמו כן, סוג חומרי הגלם ואיכותם ישפיעו באופן ישיר על המחיר שיתקבל, ניתן למצוא הבדל במחיר של הזכוכיות השונות (למשל זכוכית רגילה או חלבית) וגם בסוג המתכת - אלומיניום או ברזל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מזמינים פרגולה חדשה? בדקו את נושא האחריות

כדאי לבדוק לפני הזמנת פרגולה למרפסת, מה מספק המתקין או החברה מבחינת האחריות. בחלק גדול מהמקרים תסופק אחריות על שלדת האלומיניום של המוצר בהנחה והתגלה פגם כלשהו. בדרך כלל האחריות אינה מכסה פגמים אשר נגרמו כתוצאה מנזקים כמו כוח חזקה, או שמש ולכן חשוב להבין מה בדיוק היא כוללת ובאילו מצבים.

פרגולה זכוכית למרפסת - טיפים חשובים נוספים:

כדאי לבדוק באיזה זכוכית מדובר ולוודא שזאת אכן הזכוכית שרציתם מבחינת השקיפות יש זכוכית שקופה רגילה ויש גם זכוכית חלבית והמראה של השניים שונה לגמרי. כמו כן, כאשר מזמינים פרגולה זכוכית למרפסת, וודאו שההתקנה מתבצעת בצורה טובה וכי אתם מקבלים אחריות על ההתקנה, לא רק בעל פה אלא גם בכתב.

יתרונות של סגירת מרפסת עם זכוכית 

אם החלטתם לסגור את המרפסת עם זכוכית, נוכל לספר לכם כי מדובר בפתרון שימושי למדי מאחר וכך ניתן לשמור על עיצוב יפה ומינימאלי וגם ליהנות מכניסה של אור טבעי מבחוץ. פתרון זה מאפשר לנו לשבת במרפסת גם בימים קרים וליהנות מהנוף המרהיב שנשקף מהמרפסת שלנו, מבלי להתפשר על איכות המוצר. הזכוכית אטומה ולכן אינה גורמת לרעש כמו במצבים שבהם מותקן אלמנט אחר, לרבות תריס חשמלי או פרגולה מבד שיכולה לנוע ברוח ולהרעיש לא מעט.