קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה אלומיניום למרפסת

רוצים להוסיף קצת צל למרפסת שלכם? פרגולת אלומיניום במרפסת היא ללא ספק פתרון שכדאי לשקול. הנה מידע שחשוב שתדעו לפני הזמנת ההתקנה.

מוצאים פרגולה מאלומיניום למרפסת דרך פרגוליין

אם זאת הפעם הראשונה שאתם מבקרים באתר שלנו, כדאי שתדעו שפרט למידע הרכב שתוכלו למצוא בו באשר לכל סוגי הפרגולות, הסוככים ופתרונות ההצללה השונים - אנו מספקים גם שירות נוסף, של השוואת מחירים. ניתן לקבל בעזרתנו מספר הצעות מחיר (שלוש לכל היותר) ממתקיני פרגולות מנוסים וחברות מובילות בתחום, כאשר ההצעות נשלחות אליכם ללא כל עלות או התחייבות כמובן.

 

פרגולה אלומיניום למרפסת

אלו היתרונות של פרגולות אלומיניום למרפסת:

בענף הפרגולות יש לא מעט סוגים שונים של מוצרי הצללה שניתן להתקין במרפסת. הבחירה ביניהם לא תמיד פשוטה ורבים תוהים מדוע לבחור דווקא בפרגולות אלומיניום למרפסת ומה היתרונות של המוצר על פני פרגולת עץ למרפסת או כל אלטרנטיבה אחרת. אלו היתרונות המרכזיים:

  • חומר אלומיניום נחשב לאיכותי מאוד: האלומיניום אינו מחליד והוא מתמודד נהדר עם תנאי מזג האוויר השונים וזה כולל גם שמש חזקה וגם גשמים ורוחות.
     
  • לא דורשת תחזוקה: בניגוד למשל לפרגולות עץ, פרגולה מאלומיניום אינה מצריכה תחזוקה כמו חידוש של העץ או טיפול בסדקים.
     
  • ניתן לשלב בקלות מנגנון חשמלי: בטח כבר שמעתם על פרגולה חשמלית למרפסת אשר נפתחת ונסגרת בלחיצת כפתור. ברוב הגדול של המקרים, מדובר בפרגולה שבה הרכיבים עשויים מאלומיניום. כמו כן, ניתן לשלב גם סגירת חורף מאלומיניום באותו המעמד.
     
  • קלה ומתאימה מאוד למרפסות: המשקל של פרגולה מאלומיניום הוא הרבה יותר קל בהשוואה לקורות העץ הכבדות ולכן הרבה יותר פשוט להעלות את החלקים ולהרכיב אותם במרפסת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

כמה תעלה פרגולת אלומיניום למרפסת?

מחיר פרגולת אלומיניום למרפסת ינוע ברוב הגדול של המקרים בטווח שבין 1,000 ל-2,200 ש"ח, כאשר מחיר זה הוא למ"ר. המחיר אינו כולל מנגנון חשמלי כפי שיש בפרגולות חשמליות למרפסת ובמידה ותרצו להוסיף אותו, תצטרכו להיפרד מכמה מאות שקלים נוספים.

 

מחיר פרגולה מאלומיניום למרפסת (למ"ר)

מחיר פרגולה מאלומיניום למרפסת (למ"ר): 1600 ₪

טווח מחיר גבוה 2200 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

מידע שחשוב לזכור לפני הזמנת ההתקנה

הדבר הראשון שכדאי לזכור הוא שיש סוגים שונים של צביעת אלומיניום וסוג הצביעה שנחשב לאיכותי יותר הוא צביעה בתנור. בניגוד לאלטרנטיבה הפחות מוצלחת של צביעה בהתזה, כאשר האלומיניום נצבע בתנור הוא עמיד יותר מפני שריטות, התקלפויות ופגיעות בצבע. בנוסף, וודאו כי ההצללה של הפרגולה (חלקה העליון) כלול במחיר שקיבלתם ושלא נדרש להוסיף תשלום נוסף על כך. כמו כן, כדאי לבדוק האם לפרגולה יש פתחי ניקוז אשר עוזרים למים לחלחל ולהגיע למטה בקלות.