קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

פרגולה למרפסת

פרגוליין פועלת על פי החוק ויודעת כיצד לבצע בניית פרגולה למרפסת שמש, זיזית, עגולה וקטנה בהתאם לכך ועל פי האישור הדרוש כמו כן אנו מבצעים התקנה של פרגולות מכל סוג במרפסות, מבד, עץ, מתכת, אלומיניום וגם חשמלית, צרו קשר כעת על מנת לקבל מחירים זולים ומשתלמים.

פתרון הצללה נהדר ומתקפל למרפסות

אם אתם רוצים לשבת במרפסת היפה והנעימה שלכם, מבלי לדאוג שאור השמש יטריד אתכם ולא יתן לכם לשבת בשקט, הפתרון בשבילכם הוא פרגולה מתקפלת למרפסת אשר מותאמת לכל גודל, בעיצוב מקסים ומגוון מאוד, עמידות לאורך זמן מפני כל אקלים קיצוני וביחוד יפה ברמות שלא תמצאו בשום מקום אחר.

 

כאשר היא עשויה משלל חומרים רב, עץ, עץ גושני, בד, אלומיניום, מתכת וכל חומר אחר העולה בדעתכם, תוכלו לבחור חומר כפי רצונכם ולפי רמת העמידות אותה אתם צריכים בין אם היא זיזית, עגולה או שמש קטנה. הפתרון הקלאסי הוא התקנת פרגולה מעץ, והחומר הראשון שעולה לאנשים בראש הוא עץ.

פרגולה במרפסת

ייצור פרגולה מותאמת למרפסת מעץ

עץ גושני הוא בעצם עץ, שנראה בדיוק כמו עץ אך לו יש יתרונות נוספים לא מעטים, העץ הגושני חזק הרבה יותר, ניתן לצביעה ומשחק עם הגוונים, עמיד יותר מהחומר הרגיל ויותר מאסיבי, כך שהוא לא נשבר בקלות, לא נהרס ובעיקר מצריך מאיתנו לבצע חידוש פרגולה בתדירות נמוכה יותר. יחד עם זאת -העץ הגושני הוא חומר יקר יותר וחשוב לקחת זאת גם בחשבון.

 

ניתן כמובן להחליפו באלומיניום ליצרת פרגולה למרפסת העשויה מהחומר כאשר הוא חומר קל יותר ומתאים למרפסות קטנות ובעיקר זיזיות, כמו כן ניתן לצביעה וכל שינוי פיזי ועמיד בצורה אדירה, פרגולה למרפסת מאלומיניום הוא פתרון נהדר.

 

למידע נוסף על סוגי הפרגולות הקיימות למרפסת, לחצו על הכפתור המתאים:

ישנם עוד אפשרויות כמו פרגולה תלויה במרפסת

אם רוצים לחסוך במקום ניתן לבצע התקנה של פרגולה תלויה ללא עמודים, מכיוון שחומר זה הוא קל, אין צורך לחוטים רבים לתלותו, אין צורך ביתדים רבים ואין אפילו צורך בעמודים לתמיכה בו, פשוט מחברים אותו בחוטים חזקים ועמידים לקיר, דבר זה נותן תמיכה ועמידות לזמן רב, האלומיניום הוא חומר מאוד עמיד וחזק, כך שהוא מספיק ביטחון לזמן רב, כמו כן גם סוכך למרפסת יכול לספק פתרון נהדר כאשר הוא בעל מנגון פתיחה וסגירה נוח וקל לשימוש.

פרגולה המתאימה למרפסת שמש במחיר מעולה!

פרגולה ממתכת היא כזו שפשוט עשויה ממתכת ומתאימה בעיקר למרפסות שמש, סוג ברזל חזק ועמיד במיוחד שעומד בחוזקה ונחישות מול כל דבר, מזג אוויר קיצוני, מכות וחבלות ואף אינו נכנע בקלות למים.

 

עם כל היופי היא דורשת חברת התקנה בעלת ניסיון, מקצועיות ובעיקר אהבה למקצוע, דבר שאצלנו ב-"פרגוליין", עומד במקום הראשון. בדקו שהחברה שבחרתם, מספקת את החומרים לא פחות מהטובים ביותר, כי ככל שהחומר יותר טוב, ככה התוצאה והפרגולה שלך תהיה טובה יותר.

השירות הוא מעל הכל

אצלנו בחברה, הלקוח הוא במקום הראשון, אנו נוהגים לתת ללקוח את היחס המתאים לו, מבלי יוצא מן הכלל. דבר זה בא לידי ביטוי על ידי כך שאנו זמינים בכל שעות היום, אנו תמיד ניתן ללקוח אוזן קשבת לכל שאלה, חשש ואי הבנה שיש ללקוח.

 

עבודות פרגולה למרפסת קטנה נחשבת באותה מידה ללקוח בעל גדולה יותר ואף בעלי מרפסות שמש בכל גודל כל העבודות נעשות ברמה הטובה ביותר. מהחומרים הטובים ביותר שלא תמצאו במקום אחר והחשוב ביותר עם השירות הטוב ביותר שיש וסוגי פתרונות רבים ונוספים כמו פרגולה חשמלית, מעץ, מאלומיניום או למשל סוכך גשם או שמש, חשמלי או ידני.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מחירים זולים תמצאו רק בפרגוליין!

דרכנו תוכלו להזמין שירות לבניית פרגולה למרפסת מכל סוג ובכל מקום בארץ. פרט לפרגולה, אנו מעניקים פתרונות משלימים כמו למשל הוספת דק סינטטי למרפסת, התקנה של חיפויים מעץ על הקירות במרפסת ומגוון רחב של פתרונות ועבודות עץ שונות.