מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה למרפסת

פרגוליין פועלת על פי החוק ויודעת כיצד לבצע בניית פרגולה למרפסת שמש, זיזית, עגולה וקטנה בהתאם לכך ועל פי האישור הדרוש כמו כן אנו מבצעים התקנה של פרגולות מכל סוג במרפסות, מבד, עץ, מתכת, אלומיניום וגם חשמלית, צרו קשר כעת על מנת לקבל מחירים זולים ומשתלמים.

היתרון של פרוגליין לעומת המתחרים

ידע בעבודה על פי חוק היתרי הבניה והאישורים הדרושים.
פתרונות למרפסת זיזית ועגולה.
התקנת פרגולות במרפסות חוץ ושמש במחיר משתלם.
עבודה על כל החומרים: עץ, מתכת, ברזל ואלומיניום.
לווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

פתרון הצללה נהדר ומתקפל למרפסות

אם אתם רוצים לשבת במרפסת היפה והנעימה שלכם, מבלי לדאוג שאור השמש יטריד אתכם ולא יתן לכם לשבת בשקט, הפתרון בשבילכם הוא פרגולה מתקפלת למרפסת אשר מותאמת לכל גודל, בעיצוב מקסים ומגוון מאוד, עמידות לאורך זמן מפני כל אקלים קיצוני וביחוד יפה ברמות שלא תמצאו בשום מקום אחר. כאשר היא עשויה משלל חומרים רב, עץ, עץ גושני, בד, אלומיניום, מתכת וכל חומר אחר העולה בדעתכם, תוכלו לבחור חומר כפי רצונכם ולפי רמת העמידות אותה אתם צריכים בין אם היא זיזית, עגולה או שמש קטנה. הפתרון הקלאסי הוא התקנה של פרגולות עשויות מעץ, והחומר הראשון שעולה לאנשים בראש הוא עץ.
פרגולה במרפסת

ייצור פרגולה מותאמת למרפסת מעץ

עץ גושני הוא בעצם עץ, שנראה בדיוק כמו עץ אך לו יש יתרונות נוספים לא מעטים, העץ הגושני חזק הרבה יותר, ניתן לצביעה ומשחק עם הגוונים, עמיד יותר מהחומר הרגיל ויותר מאסיבי, כך שהוא לא נשבר בקלות ולא ניתן לקריסה בקלות, אך הגושני גם חומר יקר יותר בכמה רמות. ניתן כמובן להחליפו באלומיניום ליצרת פרגולה למרפסת העשויה מהחומר כאשר הוא חומר קל יותר ומתאים למרפסות קטנות ובעיקר זיזיות, כמו כן ניתן לצביעה וכל שינוי פיזי ועמיד בצורה אדירה, פרגולה למרפסת מאלומיניום הוא פתרון נהדר.

ישנם עוד אפשרויות כמו פרגולה תלויה במרפסת

אם רוצים לחסוך במקום ניתן לבצע התקנה של פרגולה תלויה ללא עמודים, מכיוון שחומר זה הוא קל, אין צורך לחוטים רבים לתלותו, אין צורך ביתדים רבים ואין אפילו צורך בעמודים לתמיכה בו, פשוט מחברים אותו בחוטים חזקים ועמידים לקיר, דבר זה נותן תמיכה ועמידות לזמן רב, האלומיניום הוא חומר מאוד עמיד וחזק, כך שהוא מספיק ביטחון לזמן רב, כמו כן גם סוכך למרפסת יכול לספק פתרון נהדר כאשר הוא בעל מנגון פתיחה וסגירה נוח וקל לשימוש.

פרגולה המתאימה למרפסת שמש במחיר מעולה!

פרגולה ממתכת היא כזו שפשוט עשויה ממתכת ומתאימה בעיקר למרפסות שמש, סוג ברזל חזק ועמיד במיוחד שעומד בחוזקה ונחישות מול כל דבר, מזג אוויר קיצוני, מכות וחבלות ואף אינו נכנע בקלות למים. עם כל היופי היא דורשת חברת התקנה בעלת ניסיון, מקצועיות ובעיקר אהבה למקצוע, דבר שאצלנו ב-"פרגוליין", עומד במקום הראשון. בדקו שהחברה שבחרתם, מספקת את החומרים לא פחות מהטובים ביותר, כי ככל שהחומר יותר טוב, ככה התוצאה והפרגולה שלך תהיה טובה יותר.
 

השירות הוא מעל הכל

אצלנו בחברה, הלקוח הוא במקום הראשון, אנו נוהגים לתת ללקוח את היחס המתאים לו, מבלי יוצא מן הכלל. דבר זה בא לידי ביטוי על ידי כך שאנו זמינים בכל שעות היום, אנו תמיד ניתן ללקוח אוזן קשבת לכל שאלה, חשש ואי הבנה שיש ללקוח. בחברה שלנו, עבודות פרגולה למרפסת קטנה נחשבת באותה מידה ללקוח בעל גדולה יותר ואף בעלי מרפסות שמש בכל גודל כל העבודות נעשות ברמה הטובה ביותר, מהחומרים הטובים ביותר שלא תמצאו במקום אחר והחשוב ביותר עם השירות הטוב ביותר שיש, שזה מעל כל ולא כל חברה יודעת לתת לכם זאת.

מחירים זולים תמצאו רק בפרוגליין!

המחירים שלנו הם הטובים ביותר בשוק, דבר שאנו מאמינים שלא צריך לבוא על חשבון האיכות, מחיר זה דבר אחד ואיכות היא דבר אחר לגמרי ואין קשר ביניהם. אנו מאמינים שאם הלקוח אינו מרוצה, אנו לא סיימנו אצלו את העבודה ונעשה הכל בכדי שיוכל להנות בצורה הטובה ביותר. כמו כן רצוי להראות תמונות ודוגמאות על טרם ביצוע העבודה לתיאום ציפיות בין חברתנו ללקוח.