מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

​פרגולה לבריכה

אם אתם מתכננים לבצע פרויקט של בניית בריכה פרטית או שכבר יש לכם בריכה פרטית בחצר ואתם מתעניינים בפתרון הקירוי האידיאלי – המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם. כאן תקבלו את כל המידע הנדרש על הצללת בריכות פרטיות, ובמיוחד על הפתרון האולטימטיבי לכך – בניית פרגולה לבריכה פרטית.

פתרונות הצללה מעל הבריכה

● בנייה מעץ ואיטום מתאים למניעת לחות
● שימוש אלומיניום שאינו מחליד.
● בנייה איכותית ועוצמתית.
● סגנונות עיצוב רבים בהתאמה

יש היום כמה דרכים לקרות בריכה פרטית

אוהל – אוהל אשר מתחבר לאדמה באמצעות יתדות אלומיניום המבטיחות יציבות לאורך זמן. הקירוי עצמו עשוי בד מיוחד מחומרים שעמידים בפני כל פגעי מזג האוויר וכמובן שגם בפני מים, ומחוברים בחוזקה לקשתות אלומיניום ופוליקרבונט המחוברות ליתדות האוהל. האוהל שומר על חום המים אם מדובר בבריכה מחוממת, מגן על השוחים גם מפני גשם, ומאפשר לכם לשחות בבריכה בכל אחת מעונות השנה.

כיסוי TEXTILE AIRTEX – אוהל שקוף העשוי מ-TEXTILE AIRTEX – חומר עמיד במיוחד, שמקרה את הבריכה ובו חלקים מסוימים אטומים, שמגנים על השוחים גם מפני קרינת השמש. האוהל מגיע במגוון רחב של גדלים, ומתאים לרוב הבריכות שקיימות היום – קטנות וגדולות כאחד. מגן על השוחים גם מרוח ומגשם, ומאפשר שחייה גם בתנאי מזג אוויר לא מושלמים.
 
פרגולה לבריכה – אם אתם אוהבים עיצוב כפרי, אתם בוודאי חובבים גם רהיטים מעץ. לכן, נדמה שהקירוי שיתאים ביותר לבריכה שלכם בחצר הוא לא אוהל משום סוג, אלא דווקא פרגולת אלומיניום קלה. אמנם, הפרגולה לא תגן מפני גשם ורוח, אבל היא תספק הגנה מספקת ביותר מפני קרני השמש, וגם תאפשר לכם ליהנות מהצללה קבועה במשך כל ימות השנה. מתחת לפרגולה תוכלו ליהנות לא רק משחייה בבריכה, אלא גם מישיבה בסתלבט בפינת ישיבה מעוצבת, ואין בכלל ספק שהיא תגרום לגינה שלכם להיראות נפלא, במהלך כל אחת מעונות השנה.
פרגולה לבריכה

בנייה של פרגולה מעל בריכת השחייה

כמובן שבניית פרגולה לבריכה פרטית היא עבודה למומחים בלבד, שכן היא חייבת להיבנות על פי כל הסטנדרטים הגבוהים של איכות ובטיחות. לכן, חשוב מאוד לפנות אל חברה שמתמחה בתחום, ואשר תוכל לא רק לבנות לכם פרגולה מעל הבריכה בחצר, אלא לעצב אותה בדיוק באופן המועדף עליכם. על מנת שזה יקרה, כדאי לבקש המלצות ממי שכבר ביצע פרויקט של בניית בריכה פרטית ופרויקט נוסף של בניית פרגולה תלויה מעל הבריכה. חשוב לשאול לא רק על המחירים אלא גם על השירות, ולהתרשם מסגנון העבודה של החברה – על מנת להבטיח, ככל שרק אפשר, שהיא תבנה עבורכם את הפרגולה שראיתם בדמיון.

התקנת סוכך לקירוי הבריכה

אמנם, יש גם אפשרויות נוספות לקרות בריכה פרטית באמצעות סוכך אשר נפתח ונסגר ומאפשר לנו להנות משמש כאשר נרצה ומצל כאשר חם מידי, אולם בניית פרגולה מעל הבריכה מאפשרת לכם ליהנות לא רק מהצללה, אלא גם מארגון פינת ישיבה מקסימה, ריהוט גן, וגם מהנאה צרופה מליטופי הרוח ומהאור שייכנס דרך הפתחים. אם זאת באמת האופציה העדיפה עליכם, פנו למספר חברות מובילות, בקשו הצעת מחיר עבור בניית בריכה פרטית ועבור פרגולה לקירוי הבריכה, ובחרו בחברה שתיתן לכם את התמורה הכי טובה. בהצלחה!