מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה חשמלית

באתר "פרגוליין" ניתן למצוא המון סוגים של פרגולות חשמליות, היתרון הבולט כמובן שהן מתקפלות ומתכווננות, ניתן להשיג אצלנו פרגולות עשויות בד, עץ ואלומיניום הכוללות מנגנון חשמלי עמיד בגשם, מותאם למרפסות וחצרות.

הזמן פרגולה חשמלית דרך פורטל 'פרגוליין'

מספקים את כל סוגי הפרגולות: עשויות בד, עץ, אלומיניום וברזל.
פרגולה עמידה נגד גשם ומים.
שווה לבצע השוואת מחירים בין 3 נותני שירות.
פרגולה תלויה וחזקה אשר יכולה להתקפל ולתכוונן לכל זווית.

פרגולות מתכווננות עם מנוע חשמלי חזק!

פרגולה חשמלית יכולה להתכוונן באמצעות לחיצת כפתור פשוטה, כאשר היא מתקפלת לחלוטין או נפתחת בהתאם לשמש גשם אשר פוקדים את המרפסת שלכם בכל רגע. היא ללא ספק הפתרון האולטימטיבי לאלה שלא סגורים על האם לשים פרגולה קבועה אשר תחסום את קרן השמש באופן מתמיד. ובכן לכל אחד יתרונות וחסרונות, פרגולה רגילה מעץ הינה קבועה ולא ניתן להזיזה אך אטימה ויציבה לעומת סוכך אשר הינו מתקפל וגמיש אך נגד מזג אוויר קיצוני הוא לא יתאים ולכן יש לקפלו כדי שלא יינזק.

מנגנון חשמלי לפתיחה וסגירה מהירה

השימוש במנגון החשמלי לצורך התכווננות נותן לנו גם וגם, גם קבועה יציבה וחזקה ואין מה לחשוש כשמזג האוויר מתחיל להשתגע ולהיות משונה אבל גם כשרוצים להנות מן השמש ישנה שליטה מלאה בכמות האור שתיכנס, אם זה אור חלקי או מלא, בזווית התריסים ועוד.

עלות התקנה מוזלת ומחירים חסרי תקדים!

הסוג החשמלי דורש התקנה מקצועית ביותר, משום שאין רק הרכבה יציבה וחזקה כדי שלא תיפול ותקרוס אלא גם עיסוק עם חשמל אשר חייב להיות תחת איטום וגימור מיוחד כדי שישרוד מול הלחות והגשם. מוצר שכזה תמצאו אך ורק אצל חברה מקצועית המתחמת בכך, חברה אשר באמתחתה שנים רבות של ניסיון בתחום הקירוי אשר במהלכן למדו את מיטב הטכניקות ליצירת קירוי מושלם והגנה מפני מזג אוויר בצורה המושלמת והאולטמטיבית. כמו שאר סוגי הפרגולות בולטת בכך שיש לה מגוון רחב מאוד של עיצובים, צורות וצבעים לכל הסוגים ובהתאם לכך לכל סוג את היתרונות והחסרונות שהוא מביא איתו ולכן רצוי לבחור בחברה הכי מקצוענית על מנת להנות מכל הסוגים וגם כדי להבטיח תמורה מקסימלית לכסף שלכם.
 
פרגולה חשמלית מתכווננת

הנה חלק מן הסוגים עם יתרונות וחסרונות:

פרגולה חשמלית מבד: נפוצה אך כבר לא כמו בעבר, עקב הבלאי הגדול - למרות שניתן להחליף בד בקלות וגם לנקות, עדיין זה דורש תעסוקה.
עשויה מברזל או אלומיניום: חזקה, יציבה והנמכרת ביותר, מומלץ בחום! (קרא כאן עוד על פרגולות מאלומיניום)
מעץ - כן כן, אפשר לשלב מנגון חשמלי ועץ, מראה דקורטיבי מדהים - עמידות? קצת פחות.

הבחירה הנכונה למרפסת שלך!

ישנו משפט ידוע "אין חכם כבעל ניסיון" ניסיון הוא לא משהו שלומדים אלא דבר שרוכשים עם הזמן ולכך אין תחרות, הפורטל שלנו ישמח לספק לך הצעות מחיר של חברות המתמחות ברמה גבוהה בסוככים ופרגולות ועוד בזכות שנים רבות של עשיה ולמידה בתחום, שנים אלו הפכו את החברות למקצועיות, אנו נדאג לספק לכם לפחות 3 הצעות מחיר, כך שתוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות ובפשטות.