מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

מבצעי פרגולות מכל הסוגים!

עם המחירים של פרגוליין, תמיד תחשבו שיש מבצע! באמצעות הפורטל שלנו ניתן לבצע השוואת מחירים מהירה בכך שאתם מקבלים שלוש הצעות מחיר, משווים אונליין וחוסכים לפחות כ-40%! רוצים לנסות? צרו קשר כעת וגלו מהו מחיר מבצע.

מבצעים חמים על כלל הפרגולות - בחר והתחל להשוות מחירים!

לחץ על התמונה המתאימה וקבל מידע נוסף על המוצר
מבצעים על פרגולות מעץ פרגולה אלומיניום במבצע חסכון במחיר על פרגולה חשמלית
מבצע חם על פרגולה מתכת מבצעים על סוככים מבצעים על פרגולות למרפסת
גדרות עץ במבצע דקים במחירים מיוחדים עבודות עץ במבצע

האותיות הקטנות, מה חשוב לדעת?

רגע אחד לפני שאתם מזמינים דרכנו פרגולה, רצינו לספר לכם כי אנו בפורטל פרגוליין עושים ככל שניתן על מנת לתת לכם את המחיר הזול ביותר, מבצעי הפרגולות שלנו בין אם זה אלומיניום או עץ משתנים כל הזמן ולעיתים תכופות, כאשר אנו מגדירים זאת כ"מבצע" כוונתנו היא קבלת כמה הצעות  מחיר וחסכון של כסף רב, השיטה שלנו עובדת בצורה כזו. אתם משאירים פרטים באתר או יוצרים קשר עם המוקד שלנו, אנו דואגים לכך שאתם מקבלים לפחות שלוש הצעות מחיר ובוחרים את הזולה ביותר, לא תמיד צריך לחפש אחר מבצעים, לעיתים ניתן לבצע השוואת מחירים נכונה ולקבל תמורה הוגנת בעבור הכסף שלכם, חשוב לציין כי השירות באתר הפרגולות - פרגוליין הנו בחינם וללא כל התחייבות.

האם לקנות פרגולה במבצע?

רבים חוששים מהמילה "מבצע", כאילו המוצר אותו הם הולכים לקנות הוא זול ולא רק מבחינה כספית, אלא מבחינת עבודה וחומרי גלם, אך הנושא אינו נכון במאת האחוזים, כי בתקופות החורף והסתו בהם פחות רוכשים פרגולות ודקים ובפרט עבודות עץ חיצונית, נותני השירות מורידים את המחירים על מנת לגרות את הלקוחות לרכוש דווקא לא בעונה החמה את המוצרים, בכך שהם עושים מבצעים, הם מספקים לכם את אותו המוצר רק במחיר זול יותר וזאת על מנת לעבוד גם בתקופה החלשה יותר בשנה, בכמה מילים לסיום, אנו מאמינים שמבצעים הם בהחלט דרך להוזלת מחירים ורצוי לרכוש דווקא לא בעונה כאשר כולם רוכשים.