מוקד הזמנות: 077-6052552
פרגולה? הגעת למקום הנכון!

הזן פרטיך ומיד חוזרים אליך.

פרגולה אפורה

מחפשים פרגולה אפורה? ניתן לרכוש מעץ או מאלומיניום בצבע אפור, היא בעלת מראה אלגנטי וחדשני וללא ספק יכולה להשתלב בכלל חלל בזכות הצבע האפור אשר משתלב עם כל גוון.

פרגולה מעץ בצבע אפור

לא כל עץ כדאי לצבוע, כאשר ישנם עצים מאוד יקרים שצביעתם פשוט תחסיר מהנראות הטבעית. צביעת פרגולה בצבע אפור תיהיה על עצים פשוטים יותר והזולים שיש, כמו עץ אורן או עץ רב שכבתי, אלו עצים בעלי צבע בהיר וללא מראה ייחודי המאפשרים צביעה נוחה. הן בצבע שמנת, לבן וכמובן אפור.
פרגולה אפורה

פרגולה אפורה מאלומיניום

את האלומיניום ניתן לצבוע באופן עצמאי כאשר מורחים פרימייר ומשתמשים בצבע על בסיס שמן, ישנם סוגים של צבעים מסוימים המתאימים לצביעה כמו "סופר צבע". מעבר לכך כאשר רוכשים פרגולה אפורה מאלומיניום מקבלים אותה כבר צבועה בטכניקה תעשייתית, כאשר היא מגולוונת וצבועה בתנור או עם מכשור מקצועי המתאים לצביעה.

כמה יעלה לצבוע פרגולה בצבע אפור?

רכישת פרגולה צבועה בצבע אפור הן מאלומיניום והן מעץ תוסיף למחיר תוספת של כ-10% ממחירו המקורי, תיקוני צבע וחידוש לאחר תקופה על ידי בעל מקצוע (צביעה לצבע אפור) של הפרגולה ינועו בטווחי המחירים בין 500 - 700 ש"ח, תלוי אם הפרגולה מעץ או אלומיניום וכמובן בגודל הפרגולה.

בצעו השוואת מחירים ב'פרגולין'

אל תמהרו לרכוש לאחר שתשמעו הצעה אחת, שמעו לפחות 3 הצעות מחיר לפני שאתם מחליטים עם מי ללכת וכאן בדיוק פורטל 'פרגוליין' נכנס אל התמונה, כאשר אתם פונים אלינו ומקבלים עד שלוש הצעות מחיר המאפשרות לכם לבצע השוואת מחירים מהירה ולגלות מהם מחירי השוק ומידע חשוב לפני הסגירה כמו סוג החומר, אחריות ועוד. השירות של הפורטל ניתן בחינם וללא צורך בהתחייבות.