קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

שער מעץ

שערים מעץ מתאימים לגינה ולחצר ביתך, רוצה לקבל הצעות מחיר בעבורם? השאר פרטים או חייג וקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור בניית שער מעץ דרך פרגוליין.

לאן מתאימים שערים מעץ?

את השערים מעץ נראה בעיקר מחוץ לבית, בגינה ובחצר, הנה האפשרויות שניתן להשתמש בשערי העץ:

- שער עץ לגינה: ככניסה לגינה מהרחוב (או מהחצר), ניתן ליצור גישה באמצעות שער עץ. אותו ניתן לקבל במגוון עיצובים וגבהים שונים. כמו כן, מומלץ לשלב גדר מעץ להשלמת הנראות החיצונית.

- שער חניה מעץ: בניית שער חניה מעץ יכול להיות בעל מנגנון ידני או חשמלי לפתיחה נוחה. בדרך כלל משתמשים בשילוב של מסגרת ברזל לעמידות רבה יותר.

- שער מעץ למחסן: יש לכם מחסן קיים? חידוש דלת הכניסה שלו באמצעות דלת מעץ היא פתרון זול ואידאלי. כמו כן, ניתן לתחום שטח מסוים למחסן באמצעות סגירתו עם דלת או שער מעץ.

- שער עץ לחצר: נכון יש את השער הגדול שמוביל לגינה שלכם. אבל אם יש לכם חצר פנימית בתוך הגינה למשל לגינת נוי או ירק, ניתן לבנות גם גדר קטנה.

בניית שער מעץ

מהם המחירים הממוצעים לבניית שערי עץ?

לפניכם ממוצע מחירים לשערי עץ השונים, ערכנו בעבורכם מחירון המציג את המחירים הממוצעים בשוק לשערי עץ לגינה ולחצר.

סוג השער וטווח המחירים

מחיר לשער כניסה מעץ לגינה

שער סטנדרטי הכולל צביעה.


800 - 1,500 ש"ח
מחיר לשער חניה (ללא מנוע)

שער לחניה פרטית מעץ בפתיחה ידנית


2,000 - 2,500 ש"ח
עלות שער מעץ לחניה כולל מנוע חשמלי

שער עם מסגרת ברזל ומנוע חשמלי


3,000 - 5,000 ש"ח
מהו המחיר לשער חצר קטן

כניסה פנימית של שער מעץ לחצר.


600 - 1,000 ש"ח
מחיר שער למחסן עשוי עץ

שער בגודל של דלת (עשוי עץ) - עד 90 ס"מ


450 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

כך תחסכו - פרגוליין והשוואת מחירים

פורטל פרגוליין משמש כפלטפורמה להשוואת מחירים בין בעלי מקצוע העוסקים בעיקר בעבודות העץ השונות, בין אם זה גדר מעץ , דקים, פרגולה מעץ, במות וכמובן שערים מעץ. כמו כן בפרגוליין ניתן למצוא תחומים נוספים גם סוככים ופתרונות הצללה מאלומיניום. כאשר אתם משאירים פרטים בפורטל, אתם מקבלים בחזרה עד שלוש פניות של בעלי מקצוע מאזורכם המספקים את השירות המבוקש לכם. כך שבתוך כמה דקות מרגע השארתם הפרטים אתם כבר יכולים לבצע השוואת מחירים ולקבל מידע אודות השירות או המוצר שאתם רוצים לרכוש.

חידוש וצביעת שערים מעץ

היתרון של שערי עץ הוא האפשרות לחדש אותם בקלות ואפילו בעצמכם. לאחר תקופה מסוימת צבע השער יתחיל להיות בלוי או שאפילו ישעמם אתכם ותרצו להתחדש. בשערי עץ ניתן לעשות חידוש ומהפך בקלות ובמהירות מבלי להוציא אלפי שקלים בכל פעם בעבור שער חדש. גם תיקון של שבר או סדק הוא יחסית פשוט ולא יקר וגם עבודות צביעה וחידוש. לכן לאלו אשר אוהבים להתרענן במהירות - זה בהחלט האידאל בעבורכם.