קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

שביל דק מעץ

רוצה לבנות שביל מעץ לגישה וכניסה אל הגינה? דרך פרגוליין ניתן להזמין מגוון עבודות עץ ובינהם גם בניית שביל מעץ למעשה מדובר על סוג של דק, אך לא בהכרח דק, כאשר ישנם מגוון אפשרויות שונות.

שביל מעץ לגינה עושים בפרגוליין וחוסכים

מתעניינים בשביל עץ לגינה? הגעתם למקום הנכון, כאן בפרגוליין ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של נותני שירות, כך שאפשר לבצע השוואת מחירים כבר בתוך כמה רגעים לאחר שפניתם אלינו, אצלנו תמצאו את בעלי המקצוע מכלל האזורים בארץ, אז אם אתם רוצים שביל עץ חדש לגינה הפרטית שלכם, פנו אלינו כבר עכשיו - השירות בחינם וללא כל התחייבות.

בניית שביל דק מעץ

אפשרות ראשונה לבניית שביל גישה היא דק עשוי עץ, כמו כן - ניתן לבנות להשתמש בדק סינטטי לבניית שבילי גישה. הדק יהיה מסודר בצורת פסים עם רווחים שווים למראה אסתטי, ניתן לבחור מתוך מגוון סוגי העץ את הגוון המתאים לכם, בין אם זה חום, בהיר, כהה וכמובן שניתן לרכוש עץ פשוט ולצבוע בצבע לבן (אך זה לא נפוץ ולא מומלץ כלל, בגלל הלכלוך והעמידות). בנוסף מומלץ לשלב אבנים מסביב לקבלת מראה אותנטי יותר.


שביל מעץ

כמה עולה לעשות שביל מעץ?

מחיר הקמת שביל מעץ קצת יותר יקר מבנייה של דק, צריך לבנות קונסטקוצייה לאורך במקום לרוחב, דבר אשר ייקח זמן יותר ויותר בלאי מבחינת עץ, לכן מחירי השביל נעים בין 350 ועד ל-500 שקלים למטר מרובע, בסופו של דבר לא מדובר על מחיר היסטרי, כאשר אין הרבה מטרים לכסות.

סוגים של שבילי עץ החל מאיפאה ועד לאורן

הישראלים אוהבים את עץ האיפאה במיוחד, כאשר מחירו גבוה יותר מאלון או אורן הנפוצים גם הם. לעץ האיפאה יש יתרונות רבים כמו עמידות, צבע מיוחד וגמישות במידת הצורך, לכן הקהל הישראלי דווקא יבחר בו ויעדיף לשלם עוד כמה מאות שקלים. אך הוא לא העץ היחידי המשמש לבניית עץ בגינה וכלל סוגי העצים המתאימים לבנייה של דקים יתאימו גם כאן.

שלבו את שביל הגישה עם אלמנטים נוספים

הוספת שביל מעץ בגינה יכולה לשדרג כל חצר באשר היא. דרך נהדרת לקחת את הגינה לשלב הבא מבחינת הנראות היא על ידי הוספה של אלמנטים נוספים מעץ כמו למשל גדר לגינה מעץ, מחסן עץ לאחסון פריטים שונים ועוד. בשביל לקבל מידע נוסף בנושא, בקרו גם בעמוד עבודות העץ באתר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה