קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

מדרגות עץ

בניית מדרגות עץ יכולה להיות בתוך הבית עצמו או בחוץ בגינה ואפילו גרם מדרגות קטן בכניסה לבית דרך "פרגוליין" ניתן לבצע השוואת מחירים ולהשיג את המחיר הזול והנמוך ביותר במדינה!

בניית מדרגות מעץ לתוך הבית או בחוץ

יש עיצובים שלפעמים נראה, לזמן קצר בלבד, כי הם עברו מהאופנה - או לכל הפחות אינם כל כך פופולריים כמו בעבר, עד שמגיע נחשול חדש ומזכיר לכולם למה כולם כל כך אהבו את הטרנד הישן, ולמה למעשה לא מדובר בטרנד, והוא כנראה לעולם לא יעבור מהעולם. כאלה בדיוק הן מדרגות מעץ, או בכלל רהיטים ואלמנטים אחרים העשויים עץ כמו למשל במות, דקים, פרקטים, פרגולות, גדרות מעץ לגינה ועוד. 

מדרגות עץ

מהם המחירים לבניית מדרגות מעץ?

מחיר מדרגות עץ נע בין 450 - 1,300 ש"ח למדרגה. מחיר מדרגות מעץ אלון יהיה בין 450 - 550 ש"ח, מחיר מדרגות מעץ מלא יהיה בין 550 - 700 ש"ח ומחיר מדרגות עץ ספירליות נע בין 850 - 1,300 ש"ח למדרגה.

 

סוגים קיימים מחיר מדרגה
מחיר מדרגות מעץ אלון 450 - 550 ש"ח
שילוב עץ וברזל 500 - 700 ש"ח
חיפוי מדרגות עץ (מחיר פר מדרגה) 250 - 400 ש"ח
עלות בניית מדרגות עץ תלויות (צפות או מרחפות) 800 - 1,200 ש"ח
מחיר מדרגות עץ ספירליות 850 - 1,300 ש"ח
מדרגה מעץ גושני 500 - 600 ש"ח
בנייה בתוך הבית 600 - 900 ש"ח
בניית מחוץ לבית בגינה עלייה אל דק מעץ 700 - 1,500 ש"ח
כמה עולה לבנות מדרגות מעץ מלא? 550 - 700 ש"ח

למה מדרגות מעץ?

מדרגות מעץ הן האפשרות המועדפת על אנשים ומשקי בית רבים, ולא רק בשל היופי האסתטי שלהן, אלא גם בשל המחירים הנמוכים מהם הן נהנות (לרוב), לרבות עלויות התקנה נמוכות יחסית ותחזוקה ארוכת טווח שאינה כרוכה בהוצאות גדולות מדי גם כן. מחיר מדרגות עץ יכול להיות נמוך במיוחד במקרים שונים, למשל כאשר עורכים סקר שוק מקיף ובוחנים את כלל האפשרויות לפני שסוגרים עסקה עם חברה כזו או אחרת.

כך למשל, ניתן למצוא בין היתר מדרגות עץ לבית לפי תבנית קיימת, בה אין צורך להזמין מראש מידות מיוחדות, או למשל מדרגות שאינן "מעובדות" יתר על המידה, ושומרות על מראה טבעי יחסית. במקרים כאלה, מטבע הדברים, רצוי שלא לשלב את הסגנון להתקנת מדרגות פנים מעץ למשל, מכיוון שהוא יותר מתאים לתנאי החוץ הן מבחינה טכנית, ולרוב גם מבחינה עיצובית, רוצים לקבל מידע נוסף? רוצים לדעת עוד על השירות? תוכלו לחייג למוקד של פרגוליין - פורטל הפרגולות, הדקים ועבודות העץ הגדול והמוביל בארץ.

מדרגות עץ תלויות

איך מוצאים את האפשרות הזולה ביותר?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאסור לוותר עליו לפני ההתקנה, הוא לבצע עבור מדרגות עץ השוואת מחירים, אך לא רק בחיפוש קצר מהטלפון או בספר הטלפונים, אלא באופן יסודי וריאלי יותר - באתרי מדרוג אמינים כמו אצלנו בפרגוליין, ובמיוחד במקומות שבהם ניתן לקבל חוות דעת אמיתיות של גולשים אחרים אודות סוגי השירות והחברות השונות. בנוסף לזאת חשוב לזכור כי לא מספיקה רק השוואת מחירים יסודית, אלא גם הבנה בסיסית במחיריה הריאליים הקיימים בשוק וזאת ניתן לבדוק עם פי מחירון העוסק בעבודות עץ. מכיוון שהצעות זולות מדי הן כמעט תמיד סימן לעבודה לא מקצועית - אם בהתקנה, אם באיכות חומרי הגלם, ואם באחריות על המדרגות לאורך שנים. לכן מומלץ לערוך סקר שוק מבוקר ואחראי, באופן מודע ועם מושג כלשהו בתחום.
 

>>>אולי יעניין אתכם גם בניית גלריה מעץ

כך תוכלו לחסוך - חיפוי עץ למדרגות

במידה ואתם מעוניינים ביציבות מרבית - בין אם להתקנת מדרגות פנים ובין אם לבניית מדרגות מחוץ לבית, ולכל שימוש וצורך, תוכלו להתקין חומר גלם עמיד במיוחד מתחת למדרגות, כדוגמת מתכת, בטון וכיוצא בזה, ומעליהם להתקין חיפוי עץ למדרגות, כך שגם תיהנו מעוד חסכון בעלויות שאגב עם כבר מדברים עליו בעת ביצוע עבודה בגינה רצוי לבדוק האם כדאי גם לעשות "על הדרך" פרגולה מעץ על ידי אותו בעל מקצוע ולחסוך בעלויות (ראו כאן מחירון פרגולה). איש לא יידע על כך אם לא תספרו, ובנוסף לכל העוברים והשבים על המדרגות - בני הבית ואורחים מבחוץ - יוכלו ליהנות, גם ללא ידיעתם, מבטחון רב יותר ומיציבות שתחזיר מעמד גם לאורך שנים רבות, חיפוי מדרגות בעץ הוא ללא ספק פתרון אידאלי לאלו שרוצים לקבל מראה טבעי בתקציב מוגבל.

מדרגות ספירליות