קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

מבנים ניידים מעץ

באמצעות פרגוליין ניתן לרכוש מבנים ניידים מעץ המוצעים למכירה במחירים מוזלים, צור קשר עם נציג כעת לבירור ופרטים נוספים.

טכניקה ייחודית למבנה מעץ

השימוש בטכניקת בניה הקלה הולך וגובר בשנים האחרונות וזאת בשל יתרונותיה הרבים. יותר ויותר יזמים בוחרים היום להשתמש בביתנים מעץ לביצוע פרויקטים שונים בענף הבניה. מבנים אלו מכונים ניידים בשל העובדה שהם מיוצרים במפעל ומובלים למיקומם הסופי ולא נבנים על פני הקרקע. אין הכוונה לקרוואנים שהם ניידים שנמצאים בתנועה מתמדת. מבנים ניידים מתאימים לפרויקטים שונים ומגוונים כמו כיתות לימוד, חדרי חשמל, משרדי מכירות וכמובן גם למגורים.

מבנה מעץ עם פרגולה

אז מהם המחירים של מבני העץ?

מבני עץ מתומחרים על פי מחיר למטר כאשר מחיר התחלתי למבנה בהתאמה אישית עד גודל של 10 מ"ר מתחיל ב 3,500 ש"ח, ישנם קרוואנים מעץ בגודל עד 50 מ"ר שהמחיר שלהם מתחיל ב-45,000 ש"ח וקיימים גם מבנים שמחירם הוא  50,000 שקלים כולל הובלה, קיבוע וחיבור לתשתיות.

 

אל תשכחו כי תוספת של עבודות עץ נוספות בעלות של כמה מאות שקלים, כמו במת מעץ מחוץ למבנה, פרגולה ואפילו מדרגות עץ לכניסה נוחה אל המבנה, רוצים לדעת כמה יעלה לכם? ראו מחירון פרגולות עץ עדכני.

בניית מבנים יבילים מעץ למי זה מתאים?

השימוש בהם מתאים רק במקרים מסוימים ולא עבור כל פרויקט כמובן. יש הרבה יתרונות לבניה מסוג זה אך יש לה גם חסרון מרכזי והוא ניצול לא אופטימלי של הקרקע. בבניה קלה של מבנים לא ניתן לבנות בדרך כלל יותר משתי קומות לגובה, מה שמגביל מאוד את הבניה.

 

זו הסיבה שהשימוש בהם למגורים כמעט ולא קיים בערים הגדולות כמו ירושלים, תל אביב וחיפה ובכל מקום בו הקרקע נחשבת ליקרה - שם תמיד יש העדפה לבנות כמה שיותר לגובה על מנת לנצל את השטח בצורה מקסימלית. מבנה מעץ למגורים ניתן לראות אם כן בעיקר במושבים, קיבוצים ובאזורים בהם הבניה לגובה מוגבלת בהחלטה מוניציפלית.

מבנים ניידים מעץ

סוגים שונים של מבנים ניידים בארץ

מעץ - מבנים ניידים נפוצים מאוד הם אלו העשויים מעץ. בחלק גדול מהמקרים הם משמשים לבניית צימרים. הם נחשבים לאסתטיים במיוחד ונתפסים כבעלי אווירה ורומנטית ומיוחדת בגלל שהם מחקים את בתי העץ המשמשים לנופש באווירה הציוריות של אירופה. למבני עץ יש שני חסרונות מרכזיים - רמת העמידות שלהם לאקלים החם בישראל אינה גבוהה במיוחד כיוון שעץ רגיש מאוד לנזקי שמש ובנוסף, העץ הוא חומר שדורש טיפול ותחזוקה ברמה אינטנסיבית במיוחד.

מפאנל מבודד - מבנים יבילים שעשויים מקונסטרוקציה של מתכת ופאנל מבודד, הכוללים בדרך כלל רצפת בטון יצוק. פאנל מבודד הוא חומר שעשוי מפח בעובי משתנה השמש לבניית המבנה והא בעל יכולת בידוד ואיטום גבוהה ביותר ולכן נחשב לעמיד במיוחד, גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

בסגנון אמריקאי - מבנים ניידים ישנים יחסית שמסתובבים בעיקר בשוק יד שניה. מדובר במבנים מקונסטרוקציית עץ וקירות בטון עם חיפוי גבס פנימי. בעבר נעשה בהם שימוש נרחב בשיכון עולים חדשים בגל העליה הגדול בשנות התשעים. מאז הם מסתובבים בשוק, עוברים שיפוצים והסבה לשימושים שונים.

מבנים יביליים עשוי עץ

חידוש מבנים מעץ במחיר משתלם

קשה למצוא בתים אמריקאיים במצב מצוין בארץ ועל מנת לבצע בהם שיפוץ יש תורך בפרויקט רציני של בעלי מקצוע. כפי שניתן לראות, מבבנים ניידים מעץ יכולים להיות פתרון מצוין במקרים רבים, אך מדובר בנושא מורכב. על מנת להחליט על הסוג המתאים ביותר לשימוש המיועד חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מאת פרגוליין בתחום הבניה הקלה והעץ. מעבר לייעוץ, חשוב לדעת שיש חברות שגם מייצרות בעצמן מבנים ניידים על פי דרישת הלקוח וכדאי להיעזר בשירותיהן.