קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

חיפוי קיר מעץ

חיפוי מעץ מתאים לקירות פנים וחוץ והוא מלווה במראה דקורטיבי עשיר ומרענן לכל בית, ניתן ליישם אותו בקירות המטבח, בסלון, חדרי השינה, במרפסת ואפילו מחוץ לבית בגינה ובחזית, רוצים גם לחפות בעץ? הזמינו את המומחים הפועלים עם "פרגוליין".

חיפוי בעץ לקירות חוץ ופנים

קרה לכם שחשבתם לשדרג את המראה החיצוני של הבית ולא ידעתם איך לעשות זאת? חיפוי עץ חיצוני לקירות הוא הפתרון המודרני למראה ביתי וחם אבל גם עדכני וחדש. בכל שנה יוצאים טרנדים חדשים בעולם האדריכלות והבנייה. מי שמבין קצת בתחום, יודע שחשוב להתעדכן בכל הטרנדים מידי חודש.

 

לאחרונה חיפוי עץ לקיר הפך לפופולארי ביותר מאחר והוא נותן מראה ביתי, אפשר לומר אפילו מסורתי באמצעות טכנולוגיה זולה ופשוטה, וזהו היתרון המובהק שלה. פרגוליין יוצרת חיפויי עץ איכותיים, אשר נותנים מראה של עץ מלא, מקנים לבית תחושה חמימה ואישית ומראה יוצא דופן המבדיל אותו מהיתר.

 

היבדלות בעולם האדריכלות הוא אלמנט מפתח אשר נותן לבית את המראה הייחודי שלו ואת העיצוב האישי עבור הלקוח. כל אחד היה רוצה שהבית יראה בהתאם לאופיו וטעמו האישי. פרגוליין נותנת את המענה הזה ואף מעבר לכך, היא מגבשת עבור הלקוח תוכנית עיצובית אישית לו בשילוב בקשותיו הספציפיות.

שילוב חיפוי עץ בחזית למראה דקורטיבי

חיפוי עץ לקיר חיצוני זה אלמנט עיצוב ייחודי ביותר, מתאפשר באמצעות שימוש בעצים אמידים לתנאי חוץ ויצירת קונסטרוקציה שלהם על גבי המבנה, בחלקו החיצוני. בית מעץ הוא חלומם של רבים אשר חיים בכל האזורים ברחבי הארץ. לאלו שגרים באזור עירוני, חיפוי דמוי עץ חיצוני מאפשר את התחושה הטבעית ולהקנות לביתם הרגשה חמה יותר. לאזורים כפריים יותר חיפוי מעץ מאפשר לשלב בין המראה הטבעי של הסביבה לבין עיצוב חדיש ומודרני.

חיפוי עץ לקיר חיצוני

חיפוי מלא או חלקי?

ניתן לחפות את הבית באופן חלקי או מלא. לכל אחת מהאפשרויות התוצאה היא שונה לחלוטין והמראה שנוצר משדר משהו אחר. למשל בחיפוי חלקי של עץ בשילוב בטון, ניתן לקבל מראה אורבני מתוחכם. בעוד שחיפוי עץ מלא, נותן הרגשה של בית בערבה, כמו בית עץ חמים ונעים בלב היער. כל אחד בוחר את שילוב העץ בביתו לפי טעמו ולפי מה שהוא היה רוצה לשדר. חשוב שעיצוב הבית יהיה בהתאמה אישית וחשוב שמי שגר בו ירגיש בנוח ויאהב את המקום שהוא גר בו.

פרגוליין דואגת להתאמה אישית של עיצוב הבית ללקוחותיה. היא עושה זאת באמצעות כמה פגישות לגיבוש הרעיון הכללי ומימושו בהשראת ההבנות מתוכן. חשוב שכל צעד בתכנון ובפועל יעשה יחד עם הלקוח. אם למשל מדובר בחיפוי קיר חיצוני בעץ, הלקוח יישאל מספר שאלות כדי לכוון לתוצאה סופית שמדויקת עבורו כמו- מהו גוון העץ האהוב עליו, התאמה לצבעוניות הפנימית של ביתו, כמות חיפוי העץ ביחס ליתר הקיר ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3647552

מהם מחירי חיפויי עץ וכיצד ניתן לקבל מחיר זול?

מחירי חיפוי עץ לקיר משתנים לפי שטח וסוג העץ. ניתן לברר מחיר חיפוי עץ באתר החברה או בשיחה קצרה עם נציג שירות אשר ייתן לכם מענה בכל ימות השבוע ויחזור עם תשובות לכל שאלה שתעלה. ניתן לקבל הצעת מחיר תוך יום, בהתייעצות עם בעל מקצוע, מדידות הקיר וגיבוש תכנית למימוש הרעיון הכללי. לאחר מכן, כל שלבי הביצוע נעשים בתיאום מלא עם הלקוח ונוחיותו כמובן. בפרגוליין חשוב לנו שביעות רצון הלקוח ותוצאה סופית איכותית ביותר.

ככל שהלקוח יותר מעורב בשלב התכנון כל התוצאה יותר מרשימה ומדויקת. נכון שחיפויי קירות זו עבודת עץ מיוחדת וטכנית, אך יש בה את הפן האומנותי והיצירתי. לקוח שנותן את דעתו, עוזר לבעל המקצוע לבצע את הדברים לפי טעמו וליצור יחד איתו את בית חלומותיו. חיפויי קיר מעץ בדרך כלל נותנים את המענה לשאיפה של הלקוח שביתו יהיה נעים וייחודי.