קבל עד 3 הצעות מחיר
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות, בחינם, וללא התחייבות!

בית מעץ

בניית בתי עץ גדולים, יפים ויוקרתיים במחירים קטנים. תוכלו להזמין בית עץ בהתאמה אישית על פי הזמנה, בתמחור על פי מטר ובמחירים חסרי תקדים. הוסף כעת בית מעץ לחצר ביתך והפוך אותו לצימר או יחידת מגורים נפרדת.

בית מעץ בחצר ביתך כתוספת מגורים

מעוניינים במקום מגורים נוסף בביתכם? הפתרון הוא הוספת בית מעץ כיחידה נוספת, רוצים להזמין? הגעתם למקום הנכון, פה ניתן לכם תשובות לכל שאלותיכם שתוכלו להבין למה כדאי לכם לבחור בנו כחברת הקמה מהיותנו החברה הטובה ביותר כיום ובכדי שנוכל להבטיח לכם את השירות ואת האיכות הגבוהים ביותר שאפשר להציע בתחום.
 

בניית בתי עץ מודרנים במחירים משתלמים

מוצר זה הוא דבר מאוד מודרני ועכשווי ויש הרואים אותו כדבר הבא, וישנם אנשים רבים שבוחרים להקים את ביתם מעץ ולא מחומרים אחרים. החומר החום הוא דבר אשר מעניק לנו תחושה מאוד חמה ונעימה שבכל בית חייבות להיות תחושות אלו ומעניק לנו את הדבר החשוב ביותר שאפשר להשיג. דבר זה הוא התחושה של הביתיות.

בית עץ

ביצוע פרויקטים גדולים וקטנים כאחד!

אם כבר הבנתם שאתם מעוניינים בבית מעץ ושאתם בטוחים שזו הבחירה הנכונה, כעת נותר לכם לבחור באיזה גודל לבנות, כאשר ישנו יתרון במחיר על פי מ"ר בסופו של המחיר המשקולל בפרויקט גדול לעומת קטן וכמובן שניתן להתפשר ולהזמין מבנה מעץ שאינו בהזמנה אישית ולשפרו במעט באופן עצמאי. פרגוליין מעניקה את כל הפתרונות ואם תבחרו בנו אתם תזכו, אנו חברה מאוד מקצועית ומנוסה שתבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר וגם שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם בטוב ביותר.

בניית בית מעץ עם החומרים הטובים ביותר

עבודה עם עץ גושני שהוא חומר מאוד חזק ויפה אך יש לו גם תכונות עדינות כמו זו שהוא מתנפח במים, דבר שיכול לפגום קשות בחוויה שלנו, לכן חשוב מאוד להקפיד על חברה שתציע לכם את החומרים האיכותיים ביותר בלי יוצא מן הכלל וגם שתדע להעניק לכם את המחיר הטוב ביותר. חומרים איכותיים הם הדבר החשוב שיש להקפיד עליו ושילוב של עץ טבעי, גושני או מלא, מכיוון שאם נבחר בחומרים לא איכותיים, העמידות של הבית תפגע וישנו סיכוי יותר גדול לנזקים עתידיים.

הקמת בית מעץ לגינה באיכות גימור גובהה

עבודה עם חומרים איכותיים ותוצר יוקרתי ומיוחד מעניק לכם פתרון מגורים איכותי ומרשים בגינה, אנו מבצעים עבודות מעץ לגינה אשר יכולים לספק לכם את הפתרון האידאלי אותו אתם מחפשים, כאשר אנו עובדים עם מעצבים המתכננים בקפידה כל פרט ופרט בתהליך הבניה של ביתכם לעתיד, רוצים לדעת על כך עוד? אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג כבר היום בעמוד הבא.
 

בית מעץ גושני

הזמנת בתי עץ מדהימים במחירים מוזלים!

כיום אנשים בוחרים לבנות את ביתם מעץ ולאו דווקא מחומרי יסוד בסיסיים ורגילים כמו בטון, דבר זה הוא מאוד מקורי ומאוד נועז לעשייה ומקנה להם אופציה להתגורר במבנה איכותי וזול בהתאמה אישית, אך יש לדעת את כל הדברים שבאים יחד עם זה ואת הדאגה התמידית שיש לתת להם. כיום אם תשאלו מעצבים מה הם אומרים על עבודה מסוג זה, הם יגידו שזה דבר יפהפה, מקורי ומאוד מיוחד שלא רואים בכל יום, אז הקריטריונים הללו עונים לבקשותיכם, אל תהססו וביחרו לבנות בית שכזה אצל חברה מקצועית, בעלת ניסיון ומסורה ללקוח.

תחזוקת בתים מעץ לאחר הבניה

מבנים כאלו הם דבר שלא רואים הרבה, יש לזה סיבה, הסיבה היא שהם דורשים טיפול מסור ואחראי, מכיוון שלהם יכולים להיווצר נזקים רבים שעלולים להרוס את הכיף, בעיות אלו הן לרוב: חרקים ומזיקים למיניהם שנהנים להתגורר בתוך העץ ולהרוס אותו לאט, כמו טרמיטים ותיקנים, דבר נוסף הוא רגישותו של העץ למים, דבר שיכול להיווצר מחשיפה לגשם וסופות שיכולות לנפח ולבקע את העץ ומטרד אחרון שחובה לשים לב אליו, גם חשוב לבודד היטב את הרצפה, במיוחד אם עושים בניית דק על אדמה מחוץ לבית ואפילו רצפת עץ בתוכו.

חדר שינה מעץ

החסרונות והיתרונות של בית מעץ

עץ חשוף מאוד לשריפות ויש להיזהר מאוד כשזה מגיע להדלקת אש בתוך הבית ולדעת שכל תקרית קטנה שבה אנו נחשפים אף ללהבה הקטנה ביותר, יכולה להיגמר באסון. מהיותם טבעיים ובאים ישירות מהטבע בלי לעבור תהליך תעשייתי כלשהו שיכול לפגום ביופיים הטבעי, הם דבר מקסים ונעים מאוד שכל בן אדם אוהב להיות בו אם זאת קיימים חסרונות רבים כי כל תקלה קטנה שהחברה שבחרתם יכולה לבצע, עלולה לעלות לכם ביוקר ובזמן רב בעתיד, אז זיכרו תמיד לבחור נכון, הנושא תקף לכל עבודה מעץ, כמו דקים, מדרגות, במות וכמובן פרגולות מעץ על כל סוגיהם.

בית מעץ במחיר זול למטר

כולם יודעים שמחיר הוא השיקול הגדול ביותר של אנשים בכל פעם שהם בוחרים להשקיע את כספם במשהו, מגדול לקטן, לכן אצלנו אין דבר כזה מחיר מופרז, אנו יודעים להעניק לכל העבודות את המחיר הנוח ביותר, ראו את מחירון הפרגולות באתר ושלא יפגום באיכות העבודה ובחומרי העבודה, כלומר, אין דבר כזה כסף על חשבון איכות. אנו מאמינים שהלקוח הוא מעל הכל וראיה תוכלו לקרוא זאת בהמלצות שכתבו עלינו באתר, ואין דבר שיכול לגרום לנו לחשוב אחרת, לכן ניתן לתמחר פרויקטים לפי מ"ר או באופן מלא.